;

Oferta

Telefon tańszy nawet o 240 zł (6)

Marta Krajewska

16 października 2019

Telefon tańszy nawet o 240 zł
6

Od pewnego czasu na blogu prezentuję Wam urządzenia z naszej oferty. Wiem, że zależy Wam na wysokiej jakości sprzętu, z którego korzystacie, a przy tym szukacie też najlepszych okazji cenowych. Dlatego tak chętnie informuję Was o promocjach i bonusach, jakie przygotowujemy. Dzisiaj przypomnienie o promocji, która trwa już od pewnego czasu, a możecie z niej skorzystać do końca października br.

Kto może skorzystać z promocji?

Kod rabatowy na telefon jest przyznawany naszym klientom przy zakupie nowej karty SIM. To oznacza, że jeśli wybierzecie umowę na Plan Mobilny 55 lub 75, otrzymacie rabat na telefon na kwotę 10 zł/mc. To daje łącznie oszczędność  240 zł przez cały czas trwania umowy (24 miesiące).

Dodatkowo, jeśli przechodzicie z oferty na kartę na abonament (Plan Mobilny 55 lub 75) możecie otrzymać rabat w wysokości 50 zł na opłatę aktywacyjną (po rabacie wyniesie ona 0 zł) – o taką możliwość zapytajcie sprzedawcę w salonie. Rabaty na telefon i opłatę aktywacyjną łączą się ze sobą.

Przypominam też o rabacie za łączenie usług: jeśli już korzystacie z Planu Mobilnego 45, 55 lub 75, Orange Love lub Planu Komórkowego Standardowego, Optymalnego lub Wzbogaconego i dokupicie kolejną kartę SIM w Planie Mobilnym 45, 55, lub 75, to otrzymacie 20 zł rabatu na abonament oraz pakiet 3 GB za łączenie usług w Orange. Więcej w Zasadach przyznawania rabatu za łączenie usług w Orange.

Oferta z tańszymi smartfonami jest dostępna w sklepie Orange, w salonach Orange oraz w ramach sprzedaży telefonicznej (801 234 567).

Jeśli planujecie podpisanie umowy na Plan Mobilny, warto się pospieszyć – oferta jest limitowana, kupony rabatowe dostępne do wyczerpania zapasów. Rabat obowiązuje przy podpisaniu nowej umowy, przeniesieniu numeru i przejściu z oferty na kartę do oferty na abonament.

Indywidualny kod oraz najważniejszej informacje znajdziecie na stronie: Odbierz swój rabat i zyskaj.

Udostępnij: Telefon tańszy nawet o 240 zł
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Łukasz 17:59 16-10-2019
  Ciekawa oferta ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 20:14 16-10-2019
  Pamiętamy i korzystamy :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcin 00:18 17-10-2019
  Oczywiście oferta nie dotyczy klientów przedłużających umowę ... Marta, schowaj się z taką ofertą, żal komentować nawet
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 09:59 18-10-2019
  Coraz lepiej - Odwołanie promocji "Doładowanie 200 zł z bonusem 30 zł" i "Doładowanie 100 zł z bonusem 10 zł" :( https://www.orange.pl/omnibook/odwolanie-promocji-doladowanie-200-zl-z-bonusem-30-zl-i-doladowanie-100-zl-z-bonusem-10-zl#
  Odpowiedz
  • komentarz
   Kasia 12:36 18-10-2019
   To co się dzieje ostatnimi czasy w Orange dla nas prepaidowców to totalna porażka, jestem na etapie szukania alternatywy po 10latach bycia w orange. Podnoszenie drastyczne cen, zabieranie bonusów, promocji. Czuję, że zostawią tylko gołego prepaida ze stawkami cennikowymi. Zabierzcie jeszcze pakiety wszystkie jak szaleć to na całego Orange!
   Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 12:52 18-10-2019
   Wyczytałem to na innym portalu coraz lepiej sie dzieje w Orange na karte chyba trzeba pomyśleć o zmianie operatora :(
   Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Wielkopolski Śrem bardziej ekologiczny. Najpierw rowery, teraz stacja ładowania samochodów elektrycznych od Orange (5)

Piotr Domański

15 października 2019

Wielkopolski Śrem bardziej ekologiczny. Najpierw rowery, teraz stacja ładowania samochodów elektrycznych od Orange
5

Mieszkańcy Śremu od kilku miesięcy mogą jeździć na 20 rowerach miejskich od konsorcjum Orange i Roovee. Od dzisiaj mogą także korzystać z dostarczonej przez Orange stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Co warto wiedzieć o stacji? Szybka stacja ładowania EVBmax o całkowitej mocy 72kW, umożliwia ładowanie jednoczesne dwóch pojazdów elektrycznych. Stacja wyposażona jest w stanowiska DC do ładowania w standardzie CCS 2 oraz CHAdeMO ( zamiennie) o mocy 50kW oraz niezależne stanowisko AC w standardzie Typ2 o mocy 22 kW. Korzystanie ze stacji jest bezpłatne.

Załaduj samochód z Orange, dojedź rowerem do pracy

Stacji do ładowania samochodów w całym kraju  jest coraz więcej, więc dlaczego warto przyjrzeć się tej konkretnej? To dowód, że Orange, jako operator telekomunikacyjny może wspierać miasta w budowie ekologicznych rozwiązań.

Miasta z kolei mogą korzystać z najlepszych rynkowych rozwiązań dla swoich mieszkańców. Czy ma to sens? Zdecydowanie! Na rowerach miejskich dostarczonych w ramach systemu Smart Bike przez Orange i Roovee mieszkańcy Śremu przejechali ponad 14 tys.  km, czyli nieco dalej niż ze Śremu do stolicy Chile – Santiago. Rowery wypożyczano blisko 6 tys. razy i jeździły 2150 godzin.

Ładowarka Śrem i rowery

Rowery miejskie w Śremie i stacje ładowania to część większej całości. Miasto, przy wsparciu środków z Unii Europejskiej postanowiło stworzyć system węzłów przesiadkowych, które wraz z infrastrukturą towarzyszącą przełożą się na bardziej zrównoważony transport w gminie. W ramach projektu wybudowano dwa parkingi z miejscami dla samochodów i rowerów. Na jednym z takich parkingów -stanęła właśnie ładowarka samochodów elektrycznych.

Udostępnij: Wielkopolski Śrem bardziej ekologiczny. Najpierw rowery, teraz stacja ładowania samochodów elektrycznych od Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:11 15-10-2019
  Super ? To teraz pytanko do Orange - czy posiadacie w swojej flocie służbowej aura elektryczne? Czy na chwilę obecną tylko hybrydy?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 08:45 16-10-2019
   Mamy elektryki, które pracownik (z odpowiednimi badaniami oczywiście) może wypożyczyć.
   Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 21:50 15-10-2019
  Miejsce - Śrem; cóż za wielki obszar miejski! - bez urazu... Samochody elektryczne, ładowane oczywiście z sieci elektrycznej, która w Polsce w ponad 95% produkowana jest z... węgla!!! Gdzie tu ekologia?!?!?! Nie dajmy się zwariować! Oczywiście róbmy swoje, ale nie bijmy piany z niczego!...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 08:44 16-10-2019
   Gdzieś i od czegoś trzeba zacząć. Czy nadal powinniśmy jeździć samochodami bez katalizatorów, bo przecież jeden samochód nic nie zmienia?
   Odpowiedz
 • komentarz
  bartek 11:44 16-10-2019
  Witam. "Załaduj samochód z Orange, dojedź rowerem do pracy" . Proponowane rozwiązanie spowoduje, że gdy zostawię swój samochód pod ładowarką na czas pracy to w tym samym czasie inni użytkownicy będą zmuszeni czekać aż z pracy wrócę i zwolnię miejsce. I działa to również w odwrotną stronę. Moim zdaniem projekt typowo laboratoryjny. W praktyce ładowanie auta nie powinno zajmować więcej niż 10 minut. Jedynie rozwiązania wodorowe mają przyszłość. Elektryka + węgiel w Polsce to ślepy zaułek.
  Odpowiedz

;

Oferta

Tylko w Orange Flex podzielisz się GB ze swoimi znajomymi (13)

Kasia Barys

14 października 2019

Tylko w Orange Flex podzielisz się GB ze swoimi znajomymi
13

Pewnie nie raz mieliście taką sytuację, że w trakcie oglądania filmu czy szperania w internecie zabrakło wam  internetu. Połowa miesiąca a prawie cały pakiet danych już zużyty? To nic. W Orange Flex możesz jednym kliknięciem bezpłatnie zmienić swój plan na wyższy albo dokupić jednorazowo pakiet GB.

Dziel się z innymi GB – bądź koleżeński

W takiej sytuacji można także w Orange Flex dzielić się GB dostępnymi w ramach planu. Można pomóc koledze lub koleżance w potrzebie, przekazując swoje gigabajty. Kto wie, może oni pomogą Tobie? A jak to zrobić? To proste. W aplikacji Orange Flex wystarczy kliknąć przycisk „Przekaż GB” i zdecydować komu i ile przesłać GB. Nowa funkcja „Przekaż GB” działa wśród klientów Orange Flex.

Trzy sposoby na przekazanie GB

 • wpisz samodzielnie numer telefonu osoby, której chcesz pomóc, a która także ma Orange Flex,
 • wybierz numer telefonu osoby ze swojej książki telefonicznej
 • skorzystaj z funkcji „znajdź osobę w pobliżu”

Na koniec trzeba potwierdzić swój wybór… i gotowe. Gigabajty zostaną przekazane i będą ważne do końca okresu rozliczeniowego obdarowanego. Regulamin usługi znajdziecie na stronie orange flex.pl

W ostatnim czasie wiele niespodzianek czekało na tych, którzy korzystają z Orange Flex. Pisałam o tym, że można polecać tą aplikację i zarabiać 50 zł, ale także zachęcałam do założenia Orange Flex i Revoluta. Wtedy można było zyskać nawet 100 zł. #chceszmasz

Udostępnij: Tylko w Orange Flex podzielisz się GB ze swoimi znajomymi
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Pan Pikuś 16:50 14-10-2019
  Świetny pomysł ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   mike278 21:43 14-10-2019
   Byłby taki gdyby to była normalna usługa a nie promocja.
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 23:12 14-10-2019
  Innowacyjne rozwiązanie, super. Orange Flex staje się bardzo ciekawą opcją :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nick 09:24 15-10-2019
  No i szkoda że tylko we Flex...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 10:52 15-10-2019
   Zatem zapraszamy do Flex ;-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    nick 14:38 15-10-2019
    Dzięki, ale wolę kumulowanie GB w starym dobrym Orange gdzie cytuję "nic nie przepada". Pozdrawiam.
    Odpowiedz
 • komentarz
  sylwekzolkusza 10:47 15-10-2019
  Kończy się okres rozliczeniowy, przelej żonie GB, ona odda GB zaraz na początku twojego nowego okresu rozliczeniowego, i tak co miesiąc pewnie można się bawić.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Robert 10:21 17-10-2019
   Nie do końca. Radzę przeczytać regulamin.
   Odpowiedz
   • komentarz
    sylwekzolkusza 15:12 17-10-2019
    Kolego macie rację.
    Odpowiedz
 • komentarz
  AW 14:20 15-10-2019
  Pierwsi w kolejce - wiec kiedy przewidywany termin wdrożenia esim w AW?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Artur 23:03 07-12-2019
  Kod umożliwiający zyskanie 50 PLN wpisany przed dodaniem karty płatniczej: ARTURXS6Y lub link: https://flexapp.pl/vPXw
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kr1ss 21:37 19-12-2019
  Nie polecam chcą dodadkowych opłat
  Odpowiedz
 • komentarz
  Użytkownik Orange Flex 22:45 21-04-2021
  A co jeśli druga osoba jest u innego operatora?
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej