Oferta

Telewizory Samsung taniej nawet o 800 zł

Beata Giska Beata Giska
16 lipca 2023
Telewizory Samsung taniej nawet o 800 zł

Wakacje to dobry moment, by nadrobić filmowe zaległości. Najlepiej na dużym, nowym telewizorze. Już dziś i tylko dziś będzie można kupić wybrane telewizory w atrakcyjnej cenie.

Tym razem, w ramach niedzielnej okazji, mamy dla Was przecenione dwa świetne telewizory.

W ofercie bez abonamentu, obniżamy ceny telewizorów: Samsung TV 55″ QE55Q67BAUXXH QLED aż o 800 zł, a także Samsung TV 50” UE50AU7192 - o 158 zł. To prawdziwa gratka dla kinomanów, którzy będą mogli oglądać ulubione produkcje w domowym zaciszu, na sprzęcie - popularnej marki - z imponującym obrazem, dźwiękiem i parametrami technicznymi.

Więcej o każdym z tych produktów, a także o ich cenach oraz specyfikacji przeczytacie tutaj.

Warto się pospieszyć - liczba sztuk objętych promocją jest ograniczona, a niedzielna oferta trwa tylko do północy. Na naszej stronie orange.pl znajdziecie też i głośniki do telewizora, czy akcesoria do kina domowego, tak by stworzyć sobie filmowy komplet. Życzymy udanych seansów.


Odpowiedzialny biznes

Dzień Bez Telefonu. Dobry początek dla zdrowych nawyków cyfrowych.

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
15 lipca 2023
Dzień Bez Telefonu. Dobry początek dla zdrowych nawyków cyfrowych.

Dziś Światowy Dzień bez Telefonu. To dobra okazja, aby „odłączyć” się na 24 godziny i zadbać o siebie i swoje zdrowie… w świecie pikających powiadomień. Zdanie sobie sprawy z tego, ile czasu spędza się przed ekranem, jest istotną kwestią. Zauważenie, że ten czas jest zbyt długi, może być jednym z pierwszych kroków w stronę zadbania o swoją higienę cyfrową.

Dzień Bez Telefonu to w gruncie rzeczy jedynie pretekst do tego, aby pokazać, że warto dbać o umiar w używaniu urządzeń ekranowych i o równowagę różnych aktywności. W rzeczywistości przecież każdy dzień jest dobry na wysiłek fizyczny, spotkanie ze znajomymi, spacer w lesie, chwile z głębokim oddechem czy przeczytanie dobrej książki.

Zwracanie uwagi na to, ile czasu dziennie spędza się, używając urządzeń ekranowych, jest kluczowe do tego, aby zadbać o balans. Nieumiejętne korzystanie z nich może prowadzić do negatywnych konsekwencji dla zdrowia fizycznego, psychicznego i społecznego. Nasza fundacja podkreśla tu rolę higieny cyfrowej i dbanie o nią na co dzień. Pisałam o tym we wcześniejszym wpisie.

„Chodzi o to, żebyśmy to my kontrolowali technologię, a nie technologia nas” – to przekaz, który niesie film „Dopamina”. Swoją premierę miał podczas wydarzenia Digital Youth Forum 2023 (DYF). W centrum stawia doświadczenie nastoletnich użytkowników mediów społecznościowych i ich językiem opowiada o tym, z czym mierzą się młodzi w sieci. Film można obejrzeć na YouTube. Polecam!

To ważne, a równowagi w używaniu urządzeń ekranowych warto uczyć już od najmłodszych lat – dobrym przykładem jest tu program MegaMisji - lekcje, które wspierają młodych w cyfrowym świecie.

A Ty jak często ulegasz pokusie sięgnięcia po telefon? Sprawdź się! Test Higieny Cyfrowej, wraz z praktycznymi poradami powstał z inicjatywy Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa. Możecie go wykonać na stronie.

A może ten dzień to także dobra okazja na ciekawą i niezwykle ważną lekturę dotyczącą higieny cyfrowej? Z tego miejsca bardzo serdecznie zachęcam do przeczytania książki „Wychowanie przy ekranie” Magdaleny Bigaj - prezeski Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa.

Byłam naprawdę pochłonięta rozmową, dopóki nie stuknęłam w czarną prostokątną serwetkę. Rozumiecie? KLIKNĘŁAM w papierową serwetkę. Jak w ekran telefonu. Jak się domyślacie, nie pokazała godziny ani listy powiadomień. Ale nagle wypadłam z rozmowy i patrzyłam zdumiona na serwetkę do ust i moją dłoń zawieszoną nad nią, z palcami ułożonymi niczym u pianisty, który uderzył ostatnią nutkę i czeka, aż wybrzmi. Dlaczego to zrobiłam? – fragment.

No właśnie, dlaczego? Czy liczne powiadomienia i świat cyfrowy nie dominują naszego życia, czy potrafimy być „tu i teraz”? Odłączyć się czasem dla pełnego skorzystania ze spotkania w gronie przyjaciół i rodziny? To da się zrobić! W korzystaniu z technologii zachowujmy umiar i zdrowy rozsądek. Skupiajmy się na jednej czynności. W kontaktach z innymi wybierajmy rozmowę – nie urządzenie.

Zwłaszcza dzisiaj wybierzmy SIEBIE, swoje ZDROWIE i dobrze spędzony dzień :)

Udanego weekendu!


Oferta

Wakacyjna obniżka cen smartfonów

Beata Giska Beata Giska
14 lipca 2023
Wakacyjna obniżka cen smartfonów

Na wakacje obniżamy ceny telefonów. Zobaczcie nową promocję i znajdźcie smartfon idealny dla siebie. Taki z dobrym aparatem, wytrzymałą baterią czy GPS, który przyda się w podróży i na następne lata.

Już dzisiaj zmniejszamy ceny wybranych urządzeń nawet o 408 zł. Wśród przecenionych modeli znajdziecie: HONOR Magic5 Lite 5G 128 GB (dostępny tylko w Orange), Xiaomi Redmi 10 5G 4/64 GB  OPPO Reno7 5G, OPPO A78 5G, OPPO A57s 64 GB, OPPO Reno8 T 8/128 GB i Motorolę edge 30G neo 5G 8/128 GB. Oferta dotyczy oferty z abonamentem, a ceny zależą od planu, jaki wybierzecie. Najkorzystniejsze opcje są w Planie L i M. Promocja jest limitowana czasowo. Szczegóły dostępne są tutaj.

A jeśli jeszcze nie jesteście naszym klientami, ale rozważacie zakup abonamentu w Orange - warto to zrobić już dziś i cieszyć się z licznych promocji. Można zyskać nawet 6 miesięcy gratis na start! Więcej o ofercie abonamentowej i korzyściach przeczytacie pod tym linkiem.

Dodatkowo przypominamy, że cały czas w naszych salonach i sklepie online kupicie w atrakcyjnej cenie urządzenia Apple’a - nowe iPhone’y, słuchawki AirPods oraz akcesoria.

Polecamy również coś dla miłośników eko i filozofii zero wasted - smartfony z odnowy. To wciąż świetny sprzęt i dostępny w korzystnej cenie. Na czym dokładnie polega odnawianie i jaki jest asortyment opisaliśmy na tej stronie.

Scroll to Top