Oferta

Testuj i przygarnij Nokię

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
13 stycznia 2012
Testuj i przygarnij Nokię

Niedługo czekaliście na kolejny test smartfonów. Tym razem nie będzie aż tak spektakularnie ilościowo, jak z HTC 7 Mozart, ale za to sprawdzicie nowości jeszcze niedostępne w Polsce. Ponadto będą dodatkowe niespodzianki. Co więcej sami zdecydujecie, jaki model chcecie testować. Teraz do rzeczy. Do wyboru będą dwie Nokie: Lumia 800 i 710. W pierwszym etapie, już od dzisiaj poprzez stronę www.testuj.orange.pl, rejestrujecie się i wybieracie model, jaki chcecie testować. Potem czekają Was tradycyjne eliminacje na testerów, których tym razem wybierzemy 100, a 50 z nich po zakończeniu testów zachowa Nokię na zawsze. Szczegóły podamy w przyszłym tygodniu. Jak dla mnie wybierajcie Lumię 800 z Windows Phone na pokładzie. Używam ją od kilku tygodni i to naprawdę świetny telefon.


Oferta

Darmowe filmy w Fun Pack HD

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
13 stycznia 2012
Darmowe filmy w Fun Pack HD

Trzynastego w piątek ruszamy z kolejną promocją, w której jeśli do końca lutego zdecydujecie się na ofertę Fun Pack HD lub neostradę z telewizją, otrzymacie darmową paczkę filmów z biblioteki VoD. W każdym mięsiacu to 30 filmów do wyboru, a 10 z nich co miesiąc zastąpią nowe. Oglądanie za free potrwa do maja, zatem łącznie możecie obejrzeć 70 pozycji, w tym: „Vicky, Cristina, Barcelona”, „Jak zostać królem” czy „Baby są jakieś inne” Z promocji mogą skorzystać wszyscy nowi klienci i część osób, które przedłużają z nami umowy. Nie ma znaczenia technologia, w jakiej odbieracie telewizję tj. satelitarnej czy kablowej. Przypomnę, że Fun Pack HD to telewizja, szybki internet i telefon z nielimitowanymi rozmowami spakowane w jeden pakiet, w korzystnej cenie. Kampania jutro, ale film możecie obejrzeć już dzisiaj. Dodatkowe informacji znajdziecie wkrótce na www.tp.pl


Rozrywka

Są chłopaki, jest zabawa!

Krzysztof Swidrak Krzysztof Swidrak
13 stycznia 2012
Są chłopaki, jest zabawa!

Zapraszam Was na „Sztos2”, kolejną koprodukcję TP. Pamiętacie pierwszą część, zabawną historię pary oszustów: Synka, którego grał Cezary Pazura i Eryka (Jan Nowicki). Ich opowieść wciągnęła nas w świat drobnych oszustów z czasów PRL. Były dobre dialogi, sytuacyjny humor i absurdy tamtych czasów.

Tym razem do bohaterów dołączą m.in. Janek (Borys Szyc) dla którego nielegalna wymiana, nie do końca prawdziwych pieniędzy, nie ma żadnych tajemnic, Ludwik (Bartłomiej Topa) - uduchowiony idealista, ogarnięty chęcią poprawy losu wszystkich ludzi, Królik (Bogusław Linda) bardzo niebezpieczny człowiek, który uwielbia manipulować innymi i nie boi się używać siłowych argumentów.  - W „Szosie 2” oprócz fajnej historii będzie bardzo dużo humoru i mnóstwo żartów – zapewnia Cezary Pazura.

Film wchodzi do kin w całej Polsce już za tydzień - 20 stycznia. A my mamy dla Was pięć dwuosobowych zaproszeń na pokaz specjalny, który odbędzie się dzień wcześniej (19.01) o godz. 20.45 w Multikinie Ursynów w Warszawie. Żeby je otrzymać wystarczy wymienić tytuły trzech filmów, których TP była koproducentem. Kto pierwszy ten lepszy!

Scroll to Top