Oferta

Testujemy Alcatela Go Play – KONKURS!

Michał Rosiak Michał Rosiak
29 kwietnia 2016
Testujemy Alcatela Go Play – KONKURS!

Jako, że nie samymi flagowcami człowiek żyje, tym razem przyjrzałem się telefonowi, który bez ryzyka można dać dziecku, choć nie ograniczalbym go do tej grupy docelowej. W końcu nie trzeba mieć poniżej 18 lat, by potrzebować telefonu, który przetrwa upadki, wytrzyma w piachu i kurzu, a wpadnięcie i spędzenie czasu w wodzie nie będzie dla niego problemem. Wyraziste jaskrawe obudowy Alcatela Go Play faktycznie bardziej pasują mi do szkoły, bądź pełnego "artystycznego nieładu" pokoju nastolatka. Podczas testów mojemu synowi bardzo odpowiadał.

A jak już obejrzycie film i dojdziecie do wniosku, że Wam też by się przydał, mam dobrą wiadomość: mamy jeden egzemplarz dla Was, w wyjątkowo wyraźnym kolorze Lime Green+Blue - nie do przegapienia :) Trafi on do osoby, która w komentarzach poniżej w sposób najbardziej kreatywny, wyjątkowy i niesztampowy powie przed jakim wyzwaniem chciałaby postawić swojego Alcatela Go Play.

Z uwagi na to, że mamy majówkę, na odpowiedzi czekam do godz. 23.59 w poniedziałek 9 maja. Powodzenia!


Bezpieczeństwo

Nowe, bezpieczniejsze faktury

Michał Rosiak Michał Rosiak
29 kwietnia 2016
Nowe, bezpieczniejsze faktury

"Na wojnie ten wygrywa,

kto najmniej błędów popełnia"

Zgodnie z maksymą Napoleona Bonaparte zdecydowaliśmy się więc nieco usprawnić nasze e-faktury. Pozwoli nam to ujednolicić ich wygląd i utrudnić życie cyber-przestępcom.

Przede wszystkim od 1 maja nie będziecie już musieli pamiętać dwóch różnych adresów, z których mogą przyjść faktury - wszystkie będziecie otrzymywać z adresu

e-faktura@pl.orange.com

Serwer pl.orange.com używa technologii DKIM (Domain Keys Identified Mail) - jeśli obsługuje ją również serwer Twojego dostawcy poczty, ewentualną wiadomość z powyższego adresu podstawiona przez cyber-przestępcę zostanie automatycznie odrzucona.

Zmianie ulegnie również wygląd Strefy Bezpieczeństwa, gdzie jeszcze bardziej wyróżnione zostaną informacje, które pozwolą Ci sprawdzić, czy na pewno masz do czynienia z przesyłką od Orange Polska.

b2f13b073affd6fcac0fff7ff427dd202f2


Oferta

Orange Neva 80 w ofercie

Piotr Domański Piotr Domański
29 kwietnia 2016
Orange Neva 80 w ofercie

Widziałem już w internecie informacje, że Orange Neva 80 wchodzi do naszej oferty. Czas potwierdzić te informacje, także na naszym blogu. Moim zdaniem warto poświęcić temu, zaprezentowanemu w tym roku w Barcelonie, modelowi nieco uwagi.

Orange Neva 80 bez wątpienia flagowcem nie jest. Jego cena również na to wskazuje. Za 0 zł kupicie go już przy miesięcznej opłacie wysokości 79,99 zł, czyli w Smart Planie LTE za 69,99. Z drugiej strony to bardzo solidny telefon. Wyposażony został w wyświetlacz o przekątnej 5.2 cala, 1080 x 1920 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 617 wsparty przez 2 GB RAM i 16 GB pamięci. Dwa aparaty są już chyba obecnie standardem jednak z kronikarskiej staranności: ten na pleckach ma 13 megapikseli, ten z przodu 5. Telefon ma także wzmocniony wyświetlacz, co jednak nie oznacza, że można nim rzucać ;-)

Warto jednak wspomnieć o czymś innym, a mianowicie o tym, że aparat ten wspiera VoLTE i WiFi Calling, a także technologię agregacji pasm 4G LTE kategorii 6, co pozwala na pobieranie danych z prędkości do 300 Mb/s. W tym momencie wydaje się to dość astronomiczna wartość, ale gdy agregacja pasma stanie się czymś zwyczajnym 300 Mb/s będzie normalną wartością. Przypominam, że ledwie kilka tygodni temu Wojtek napisał na blogu jak rozpędziliśmy razem z Huawei internet mobilny do 1 Gb/s. Właśnie dzięki agregacji pasma.

P.S Pewnie wiecie, ale jeszcze napiszę: mamy też Huawei P9 w ofercie ;-) To jest to cudo, które testował Michał Rosiak niedawno.

Scroll to Top