Oferta

Testujemy LG G3s

Michał Rosiak Michał Rosiak
16 września 2014
Testujemy LG G3s

Ostatnio narzekaliście ;), że nie ma wideo testów urządzeń ze średniej półki. A jako, że Wasze życzenie, gdy tylko możemy :), jest dla nas rozkazem - zająłem się regularnie widzianym w naszych reklamach LG G3s. W LG najbardziej lubię cieniutkie ramki z boków, oni faktycznie nie lubią marnotrawić miejsca i dzięki temu nie razi mnie (Was myślę też), że telefon z pięciocalowym ekranem potocznie nazywany jest wersją... mini flagowca Koreańczyków. A zresztą - sami zobaczcie.


Oferta

Za wszystko w nju mobile 39 zł!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 września 2014
Za wszystko w nju mobile 39 zł!

Nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne do wszystkich, nielimitowane SMS/MMS również do wszystkich sieci i jeszcze transfer danych do 2 GB. I najważniejsze gwarancja, że za taki pakiet usług realizowanych w kraju, nie zapłacicie więcej niż 39 zł miesięcznie. Wystarczy, że wybierzecie w nju z rachunkiem usługę „jeden na wszystko”, którą dziś uruchomiliśmy. Mogą z niej skorzystać obecni i nowi klienci. Pamiętajcie, że w nju z rachunkiem umowę zawieracie na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jeśli spodziewaliście się konkretnej odpowiedzi nju mobile na potrzeby tych, którzy cenią sobie wolność i oszczędność, to jestem przekonany, że absolutnie Was nie zawiedliśmy. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj, a regulamin tu.

0496236ae8eed2dddd15bb08f51ee033456


Odpowiedzialny biznes

Nowy właściciel, sport zostanie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 września 2014
Nowy właściciel, sport zostanie

Od małego jestem fanem sportu i dlatego kibicowałem kanałowi Orange sport, kiedy powstał ponad 6 lat temu. Kilka razy miałem okazję w nim gościć. Dziś podpisaliśmy warunkową umowę przejęcia tej stacji przez spółkę RMVC, którą kontroluje były dziennikarz i szef TVN CNBC Roman Młodkowski. Sprzedaży można się było spodziewać, ponieważ w Orange Polska konsekwentnie skupiamy się na „czystej” działalności telekomunikacyjnej. Przypomnę, choćby wcześniejsze transakcje sprzedaży Emitela, czy Wirtualnej Polski. Jeśli zostaną spełnione wszystkie warunki transakcji, umowa powinna wejść w życie w czwartym kwartale 2014 r. Dla mnie, jako kibica, najważniejsze jest jednak zobowiązanie nowego właściciela, że utrzyma sportowy charakter kanału. Tylko będę musiał pewnie przyzwyczaić się do nowej nazwy stacji.

cff3cc309ebb012fb05d6b65316af470858

Scroll to Top