Oferta

Testujemy LG Wine Smart

Michał Rosiak Michał Rosiak
11 września 2015
Testujemy LG Wine Smart

- Tego jeszcze nie grali! Przecież moda na telefony z klapką przeminęła... rany, z 10 lat już będzie, jak nie więcej! - przyznajcie się, naszły Was takie myśli, gdy dowiedzieliście się o LG Wine Smart? A ja idąc pod prąd i na przekór przejąłem go w swoje testerskie łapki i doszedłem do wniosku, że może mieć sporą grupę wielbicieli. Jest ciekawy, intrygując i... inny. Zobaczcie sami!


Oferta

Pierwsza taka promocja w historii

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 września 2015
Pierwsza taka promocja w historii

Pierwszy raz piszę o promocji, która dotyczy WLR, czyli Wholesale Line Rental. Przypomnę, to usługa hurtowego dostępu do naszej sieci. Dzięki niej tzw. operatorzy alternatywni np. Netia, mogą sprzedawać usługi telefoniczne klientom, którzy znajdują się w zasięgu naszej sieci. W Polsce WLR wystartował w 2006 roku i od razu wzbudził wiele emocji. Oj działo się wtedy na linii operatorzy - UKE - Telekomunikacja Polska. Poszło o krótki termin uruchomienia, a potem słynne wyliczenia metodą „retail minus”. Ale to już historia. Czasy się zmieniły, warunki rynkowe kompletnie inne, a przychody z rynku hurtowego są ważną częścią naszego biznesu. Na koniec II kwartału br. w sieci Orange mieliśmy 933 tys. linii WLR. Ta liczba zmniejsza się, bo coraz częściej wolicie komórki od telefonów stacjonarnych. Nie zmienia to faktu, że warto i trzeba zawalczyć o WLR. Dlatego zaproponowaliśmy obniżkę stawki (wynosi 20,05 zł netto) o 25 proc., ale na takich zasadach, które promują walkę o utrzymanie klientów. Chodzi o to by abonenci mieli atrakcyjniejszą ofertę i nie rezygnowali z linii stacjonarnych. Sam jestem ciekawy jak pierwsza, historyczna promocja na rynku hurtowym zadziała.

429d7dfe561d835c81397510a190bdf7121


Oferta

Samsung S6 w ofercie Orange

Piotr Domański Piotr Domański
10 września 2015
Samsung S6 w ofercie Orange

Pamiętacie jak jeszcze niedawno pisałem o wzbudzającym emocje Samungu Galaxy S6 Edge Plus? W komentarzach zastanawialiście się czy i na ile urządzenie to się sprawdzi. Jako, że telefon dopiero wchodzi do oferty dajmy mu nieco czasu, a wróćmy do jego starszej wersji – Samsunga Galaxy S6. Warto, gdyż do 24 września mamy go w promocji. edb6596e6703d4ba966e2c5f02957e2ee94

Moim zdaniem warto się przyjrzeć temu urządzeniu. Nie jestem reprezentatywny, gdyż po prostu lubię tę serię, jednak sami zobaczcie.

Telefon jest po prostu ładny – dwie tafle szkła, a między nimi elegancką i prostą stalową ramkę. Pod nią kryje się ekran 5,1 cala, który zajmuje 70% całego frontu telefonu. Kolory są bardzo żywe i wyraziste – to zasługa bardzo dobrego podświetlenia ekranu i wysokiej rozdzielczości. Menu, podobnie jak dostępne widżety również prezentują się ładnie. Producent pamiętał także o zapewnieniu ładnych dodatków, o czym często się zapomina.

Telefon jest bardzo wydajny - to efekt zastosowania bardzo dobrych podzespołów. Warto zwrócić uwagę, poza już wspomnianym wyświetlaczem, na bardzo dobry aparat - 16 Mpxl z autofocusem, dzięki któremu można nagrywać filmy w rozdzielczości 4K.

O szczegółach technicznych  opowiada nasza koleżanka w filmie:

6f9f0384708ce517c25cfbfa5abb1d8d136

Więcej o telefonie znajdziecie na mojtelefon.info. Tam też możecie go kupić.

Scroll to Top