Rozrywka

The Kooks wystąpi na Orange Warsaw Festival

Kasia Barys Kasia Barys
25 lutego 2014
The Kooks wystąpi na Orange Warsaw Festival

Już to wiemy na pewno! Zespół THE KOOKS wystąpi na Orange Warsaw Festival 2014. Muzyka inspirowana klasyką brytyjskiego popu  zabrzmi na Stadionie Narodowym na scenie Orange Stage. Artyści zagrają przed koncertem FLORENCE AND THE MACHINE. Rok 2014 to dla THE KOOKS powrót do studia i, jak zapowiadają sami artyści, wydanie nowego krążka. Do Polski przyjadą więc z nowym repertuarem i na pewno zaskoczą swoich fanów. Zapraszamy 14 czerwca na ich wyjątkowy występ.

Dotychczas ogłoszeni artyści OWF 2014:

Scena „Orange Stage”:

13 czerwca - KINGS OF LEON, QUEENS OF THE STONE AGE, PIXIES

14 czerwca - FLORENCE AND THE MACHINE, THE KOOKS

15 czerwca -  OUTKAST, DAVID GUETTA, KASABIAN, TIMBALAND

Scena „Warsaw Stage”:

13 czerwca - SNOOP DOGG AKA SNOOP LION

15 czerwca – BRING ME THE HORIZON

Kolejni artyści ogłaszani będą już wkrótce.


Odpowiedzialny biznes

Piszemy Raport CSR – cz.1

Monika Kulik Monika Kulik
25 lutego 2014
Piszemy Raport CSR – cz.1

Zgodnie z obietnicą zaczynamy prace nad nowym Raportem Społecznej Odpowiedzialności Orange Polska. Na początek chwila namysłu nad tym, co było. Potrzebuję Waszych rad co się sprawdziło, a co nie w ubiegłorocznym Raporcie?

Z moich dotychczasowych rozmów wiem, że duże zainteresowanie wzbudziła kwestia sposobu raportowania programów społecznych. Opisując je staraliśmy się pokazać nie tylko nasz wkład (finansowy, rzeczowy, ludzki), ale także rezultaty realizacji programów i ich efekty długofalowe. Dzięki temu pokazaliśmy, że realizowane przez nas programy społeczne to nie tylko pieniądze, ale także nasze usługi, wiedza i zaangażowanie pracowników, a także – konkretne zmiany jakie zachodzą dzięki nim w ludziach, organizacjach społecznych i w całych społecznościach.

Studenci z Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, z którymi miałam ostatnio okazję się spotkać podczas warsztatów na temat raportowania społecznego, docenili natomiast w naszym Raporcie przejrzystość treści i danych, użycie cytatów, pomysł na kalendarium, ale z drugiej strony woleliby mniej tekstu i więcej ikonografik.

Zależy mi na Waszej opinii na temat ubiegłorocznego Raporu – czekam na komentarze.

d22f1abaf5ebea22b19b9d1f2d00a1a8651


Odpowiedzialny biznes

Tańsze połączenia na Ukrainę

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
22 lutego 2014
Tańsze połączenia na Ukrainę

Ostanie dni upływają w cieniu wydarzeń na Ukrainie. Szok, lęk, współczucie i nadzieja, że przestaną tam zabijać ludzi. Pewnie wielu z Was i ja również myśli o tym i rozmawia. Przy okazji tragicznych wydarzeń w Kijowie okazało się jak wielu z nas martwi się o losy swoich bliskich, przyjaciół i znajomych na Ukrainie. Dużo  Ukraińców mieszka wśród nas i pracuje.  W takich momentach możliwość rozmowy telefonicznej staje się bezcenna. By to ułatwić od dziś do 2 marca obniżały cenę rozmów na Ukrainę do 19 groszy za minutę w ofertach na kartę, które są najpopularniejsze wśród mieszkających u nas obcokrajowców, w tym Ukraińców. To stawki poniżej naszych kosztów. Obniżka dotyczy taryf Orange Yes, Orange One, Orange POP oraz Nowe Orange Go. Jeśli będzie taka potrzeba, specjalną ofertę możemy przedłużyć. Będzie to jednak zależało od dalszego rozwoju sytuacji

Regulamin - Tańsze rozmowy na Ukrainę

Scroll to Top