Odpowiedzialny biznes

To nasza wspólna odpowiedzialność

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 lipca 2021
To nasza wspólna odpowiedzialność

Doświadczenia pandemii pokazały, że życie bez internetu i dostępu do cyfrowego świata jest trudne do wyobrażenia. Przeciwdziałanie wykluczeniu społeczno-cyfrowemu nabrało zdecydowanie większego znaczenia. Dlatego w nowej strategii na lata 2021-2024 równie ważnym, czwartym filarem jest „Odpowiedzialność”.

Jako Orange mamy ogromny potencjał, by zwiększać komfort życia ludzi i społeczności. Chcemy, aby żadna grupa społeczna nie była pominięta w czerpaniu korzyści z rozwoju technologii. Nasza Fundacja od ponad 15 lat dba o cyfrową edukację Polaków. Realizujemy wiele programów, z których korzystają tysiące uczniów w całej Polsce. Wspólnie z partnerami społecznymi szkolimy nauczycieli i nauczycielki.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Witold Drożdż, członek zarządu Orange Polska ds. Strategii i Spraw Korporacyjnych opowiada, jak rozumiemy naszą odpowiedzialność. Co już zrobiliśmy i co zamierzamy?

[KGVID]https://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2021/07/Witold-Drozdz.mp4[/KGVID]

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 20:57 05-07-2021

Zrobiliście wiele mega pozytywnych rzeczy i fajnie że nie przestajecie. Tak trzymajcie 🙂

Odpowiedz

Oferta

Wakacje dla każdego w Orange Flex

Kasia Barys Kasia Barys
02 lipca 2021
Wakacje dla każdego w Orange Flex

Rozpoczynamy wakacje i do odebrania jest Zestawi Wakacyjny dla nowych i obecnych użytkowników Klubu Flex, który zawiera:

  • Pakiet 2 GB w roamingu w UE, ważny 30 dni
  • Pakiet 50 GB (2 x 25 GB), każdy ważny przez 30 dni
  • Video Pass ważny 30 dni

Na wakacjach liczą się GB! Flex daje użytkownikom w prezencie aż 2 GB w roamingu w UE, które mogą wykorzystać podczas zagranicznych podróży bez zmartwień, czy paczka danych szybko się skończy. To duża wygoda i ułatwienie na wakacjach. Dla tych, którzy preferują wypoczynek w kraju są dwa kody po 25 GB każdy.

Na koniec Video Pass za 0 zł na 30 dni, czyli możliwość oglądania filmów i seriali bez zużycia dostępnej paczki danych. Dzięki Video Pass korzystacie bez limitu GB m.in. z: HBO GO, Netflix, YouTube, VOD.PL, Player, Canal+, TVP Sport, CDA Premium, Ipla, Orange TV Go.

Kody promocyjne czekają na użytkowników w Klubie Flex, skąd mogą wygenerować i aktywować swoje indywidualne kody promocyjne. Promocja obowiązuje od 1 lipca do 31 sierpnia 2021.

Więcej szczegółów w aplikacji i na stronie: www.flex.orange.pl

 

Komentarze


Oferta

Nowe możliwości dla biznesu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 lipca 2021
Nowe możliwości dla biznesu

W tym tygodniu zaprezentowaliśmy nową strategię na lata 2021-2024. Jej ważnym elementem jest rozwój rynku biznesowego, który w strategii kryje się pod nazwą „Nowe możliwości”.

Orange od wielu lat jest kluczowym partnerem polskich firm w ich podróży technologicznej i cyfryzacji oraz wiodącym dostawcą rozwiązań biznesowych. Wspieramy przedsiębiorstwa, instytucje, małe i średnie firmy oraz miasta. Robimy to skutecznie, dlatego w nowej strategii skupimy się kontynuowaniu tej drogi, z ambitnymi celami i nowymi usługami. Stawiamy na ICT, chmurę, usługi bezpieczeństwa, tworzenie oprogramowania i aplikacji. Budowa sieci 5G otworzy nam tytułowe nowe możliwości. Dzięki wspólnemu działaniu Orange Polska i spółek z Grupy Orange (Integrated Solutions, BlueSoft i Craftware), jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej kompleksową ofertę na rynku.

Zapraszam do obejrzenia filmu, w którym Bożena Leśniewska, wiceprezeska ds. rynku biznesowego opowiada o naszych sukcesach i zamierzeniach na najbliższe lata.

[KGVID]https://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2021/07/Bozena-Lesniewska_1.mp4[/KGVID]

Komentarze

Scroll to Top