Odpowiedzialny biznes

TP w pierwszym w Polsce indeksie giełdowym firm odpowiedzialnych

Bartlomiej Roch Bartlomiej Roch
19 listopada 2009
TP w pierwszym w Polsce indeksie giełdowym firm odpowiedzialnych

RESPECT to "szacunek", ale od dziś ta nazwa będzie się kojarzyć z odpowiedzialnym inwestowaniem i zyskami… Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie rozpoczęła właśnie notowania nowego indeksu giełdowego RESPECT Index. Jego głównym  celem jest  promowanie najwyższych standardów zarządzania wśród  polskich przedsiębiorstw i inwestorów.  Jesteśmy zbudowani tym,  że Telekomunikacja Polska znalazła się w gronie  najwyżej  ocenionych spółek giełdowych pod względem ich odpowiedzialności biznesowej.  Oceniali nas niezależni i obiektywni eksperci. Na Giełdzie notowanych jest łącznie 377 spółek, z czego 118 wzięło udział w badaniu, a jedynie 16 – w tym  nasza firma –  zasłużyło na ocenę kwalifikującą do indeksu. Ciekawe, że w tym elitarnym gronie jest tylko 5 spółek z WIG20. Jesteśmy przekonani, że wejście  na GPW Respect Indeks  pomoże inwestorom w podejmowaniu właściwych decyzji :).

I na koniec ciekawostka, choć dla nas bardzo ważna: TP jako jedyna spółka  reprezentuje w WIG RESPECT sektor telekomunikacyjny! Dla zainteresowanych link do naszych Relacji Inwestorskich, które wraz z działem CSR  (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu) współpracowały z Deloitte w pracach nad weryfikacją wyników kompleksowego kwestionariusza RESPECT Index 2008. Podczas otwarcia indeksu TP reprezentował Tomasz Nowakowski, dyrektor wykonawczy Grupy TP.


Oferta

Porównaj oferty przed zakupami

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
19 listopada 2009
Porównaj oferty przed zakupami

Na użytek wtorkowej konferencji prasowej, na której przedstawiliśmy nasze oferty świąteczne przygotowaliśmy slajd porównujący propozycje operatorów. Chodzi o wybrane abonamenty z telefonami za 1 zł, zawierające kuszącą i modną stawkę 29 gr/min. Chronologicznie Plus ma Rarkę, Orange abonament 55, a ostatnio doszusował P4 z One Play PRO 40 i 60. Wszystkim można coś wytknąć lub pochwalić. Koniec roku to tradycyjnie żniwa dla operatorów i czas decyzji dla wielu klientów, dlatego zdecydowałem się opublikować porównanie. Pełna prezentacja do ściągnięcia tutaj. Oczywiście polecam Orange, ale wolny kraj i decyzja należy tylko do Was.

oferta Play Plus Era Orange
Taryfa One Play Pro 40 One Play Pro 60 Rarka Nowa Era Promocyjny Nowy Orange Abonament 55
Opłata abonamentowa 40 zł 60 zł 55 zł 45 zł 55 zł
Liczba minut w abonamencie 137 206 120 140 (w tym prezent 2 x więcej minut do wszystkich) 150
Wymienność minut na SMS-y i MMS-y dostępna brak dostępna dostępna
Cena za minutę poza abonamentem 29 gr 29 gr 59 gr 29 gr
Darmowe usługi do abonamentu brak brak Dodatkowe minuty do wszystkich (wliczone do minut z abonamentu) Dwie dodatkowe usługi - nawet 360 dodatkowych minut lub 800 SMS-ów


Odpowiedzialny biznes

Rzecznik nie będzie samotnym blogerem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 listopada 2009
Rzecznik nie będzie samotnym blogerem

Pewnie zauważyliście klikając na www.blog.tp.pl, że od dziś zmieniliśmy się mocno, żeby nie powiedzieć rozmnożyliśmy obficie. Ruszyliśmy z platformą blogową, w której obok mojego "historycznego" bloga są trzy kolejne: korporacyjny, technologiczny i sportowy. Pewnie nie tylko dla mnie to absolutna nowość i śmiały eksperyment w komunikacji firmowej. Sprawdziliśmy, że tylko 4 firmy spośród wszystkich polskich spółek giełdowych prowadzą blogi z prawdziwego zdarzenia, ale nikt nie zdecydował się na tak otwartą informację i dialog w Internecie. Ogromna w tym Wasza zasługa, gdyż chcieliście ze mną przez ostatni rok dyskutować i nierzadko mocno się spierać. To nas zachęciło to rozwinięcia pomysłu. Dlatego teraz będziecie mieć okazję pogadać z moimi kolegami i koleżankami. Świetnymi fachowcami w tym co robią. Będzie też więcej materiałów wideo. Oczywiście dalej możecie mnie zasypywać pytaniami oraz krytyką, chwalenie za dobre pomysły też od czasu do czasu mile widziane.

Scroll to Top