Rozrywka

Transmisje z Orange Warsaw Festival 2014

Kasia Barys Kasia Barys
10 czerwca 2014
Transmisje z Orange Warsaw Festival 2014

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie będąc na Orange Warsaw Festival 2014 chcieliby na żywo obejrzeć koncerty. Czy tak się da? Oczywiście. Wystarczy mieć jakąkolwiek usługę Orange. Na stronie musiclive.orange.com każdy klient Orange będzie mógł za darmo obejrzeć wybrane koncerty tegorocznej edycji. Występy artystów będzie można zobaczyć poprzez komputery, telewizory czy smartfony.  Potwierdzone są już transmisje Kings of Leon, Lily Allen, Pixies czy The Wombats. Wow!

Aby skorzystać z akcji klient Orange powinien pobrać specjalny kod dostępu do portalu musiclive.orange.com. Kod można uzyskać na kilka sposobów. Klienci telefonii komórkowej wysyłając smsa pod numer 693 o treści OWFLIVE, kod dostępu dostają w smsie zwrotnym. Jeśli Klient Orange korzysta z usług stacjonarnych Orange (np. neostrada, telefon stacjonarny) lub usługi Orange Free, powinien zalogować się lub zarejestrować na stronie owflive.orangemusic.pl i wypełnić formularz. Można też zadzwonić na płatną infolinię *200 lub 801 200 222 i postępować zgodnie z instrukcjami w celu uzyskania specjalnego kodu. Następnie otrzymany kod należy wpisać w odpowiednie miejsce na portalu musiclive.orange.com.

 


Sieć

Ekspresowo rośnie zasięg LTE Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 czerwca 2014
Ekspresowo rośnie zasięg LTE Orange

W połowie maja informowałem Was, że przekroczyliśmy 3000 stacji, które dają możliwość korzystania z najszybszego dostępu do internetu Orange Polska bez limitu prędkości. Teraz dołożyliśmy kolejne 500, więc utrzymujemy szybkie tempo. Liczba 3500 stacji oznacza, że na dziś w zasięgu jest już 16,7 mln osób, żyjących w 930 miastach i miejscowościach powyżej 1 tys. mieszkańców. Przypomnę, że z LTE możecie korzystać w naszych ofertach internetu mobilnego Orange dla klientów indywidualnych i biznesu, a także w wybranych ofertach abonamentowych oraz na kartę. Do dyspozycji macie kilkadziesiąt smartfonów współpracujących z LTE.

9b99706c88116c725bfa1937e2c0fc6642b

P.S. Jeżeli szukacie nowszych informacji o sieci 4G LTE Orange Polska zajrzyjcie tutaj :-)

 


Rozrywka

Konkurs: stwórz rebus i wygraj bilety na OWF

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
07 czerwca 2014
Konkurs: stwórz rebus i wygraj bilety na OWF

Dawno nie było żadnego konkursu, prawda? ;-) Tym razem mam coś dla wielbicieli łamigłówek! Weź udział w zabawie, zrób swój własny rebus i zdobądź bilety na Orange Warsaw Festival 2014. Aby wygrać należy stworzyć "układankę", której prawidłowe rozwiązanie wskaże jednego z wykonawców, który w dniach 13 -15 czerwca wystąpi na OWF. Liczę na Waszą kreatywność. Nie ma ograniczeń, najważniejsze są dobre pomysły i oryginalność. Wasze prace będzie oceniać subiektywne jury złożone z redakcji bloga, które we wtorek 10 czerwca wybierze 5 zwycięzców. Szczegóły konkursu w Regulaminie

3e8a0ca9cb359a5a1d532a4a1c813b6fb4c

Zawalczcie o ostatnie zaproszenia na OWF!

Scroll to Top