Odpowiedzialny biznes

Trenował „Diablo”, teraz uczy boksu zawodnika MMA

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
29 lipca 2013
Trenował „Diablo”, teraz uczy boksu zawodnika MMA

Doświadczony trener, który pięściarsko "wychowywał" docenianych na świecie zawodników i młody, obiecujący fighter - ta mieszanka może okazać się wybuchowa. Zbigniew Raubo, bo o tym trenerze mowa, opiekował się Krzysztofem Włodarczykiem, Maciejem Zeganem czy Przemysławem Saletą. Teraz bokserskiej obróbce poddaje Krzysztofa Jotkę, nasz talent MMA. - Namieszałem mu w głowie - mówi o swoim nowym podopiecznym Zbigniew Raubo. Jak wygląda ich wspólny trening? Zobaczcie sami.


Rozrywka

Upalne noce i tłumy kinomaniaków

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
29 lipca 2013
Upalne noce i tłumy kinomaniaków

W ostatnich dniach wysoka temperatura nie daje o sobie zapomnieć. Wraz z nadejściem upałów i bardzo ciepłych nocy przybywa amatorów kina pod gwiazdami. W te ostatnie dni lipca będziecie mogli zobaczyć trzy bardzo dobre filmy: „Mamma Mia” z Amanda Seyfried i niezastąpioną aktorką (moim zdaniem) Meryl Streep, „Les Miserables. Nędznicy” w głównych rolach m.in.: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway oraz „Bejbi blues” z Magdalena Berus, Nikodem Rozbicki, Renata Dancewicz.  W ostatnim tygodniu seanse takich filmów jak "Yuma",  "Mroczny rycerz powstaje" czy "Django" gromadziły nadkomplety publiczności na sopockim Molo i przy zakopiańskich Krupówkach.

6cc168db89209d20e50852c1fe8d4db7ae3

Dla osób przebywających w Trójmieście przypominam, ze do końca tego miesiąca możecie zobaczyć wystawę Martyny Wojciechowskiej „Zwierzaki świata”, która towarzyszy festiwalowi Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2013 i ma charakter otwarty dla wszystkich spacerujących po sopockim Molo zarówno w dzień jak i w nocy, a już od 2 sierpnia wystawę będzie można oglądać w Zakopanem, przy Górnej Równi Krupowej, na terenie miasteczka filmowego Orange Kino Letnie. Cały repertuar możecie znaleźć tutaj. 

 


Odpowiedzialny biznes

OBTs – Paweł Opydo o designie

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
29 lipca 2013
OBTs – Paweł Opydo o designie

Paweł Opydo (ZombieSamurai.pl) - Redesign bloga. Jak projektować, żeby nie bolało?, czyli jak dopasować layout bloga do prezentowanych treści. Krótko mówiąc: Content is King, but design is Queen ;)

Ponieważ na prezentacji podczas Orange Blog Talks social były małe problemy z czcionkami rzućcie okiem również na prezentację Pawła na jego blogu.

Scroll to Top