Oferta

Trzeci pakiet weekendowy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
07 lutego 2012
Trzeci pakiet weekendowy

Pakiety weekendowe w ofertach One, POP, NOGo i Zetafonie cieszą się waszym sporym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy się dołożyć kolejny z nielimitowanymi minutami i SMS-y do Orange. Od dziś macie do wyboru trzy wersje.

Pakiet Cena Ważność pakietu Treść SMS-a

aktywacyjnego

Numer SMS-a

aktywacyjnego

400 minut 4 zł 2 weekendy pakiet2 708
1000 minut 8 zł 4 weekendy pakiet4
Nielimitowane

minuty i SMS-y

12 zł 6 weekendów pakiet6

Przypomnę, że pakiety można wykorzystywać od soboty godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59. Jeśli włączycie go w sobotę lub niedzielę, to pierwszy weekend będzie liczony ten, w którym nastąpiła aktywacja. W każdej chwili możecie sprawdzić stan pakietu wysyłając SMS o treści ILE pod numer 708 (cena jak za standardowy SMS). Szczegóły tutaj.


Odpowiedzialny biznes

„Tydzień w 20 min” – Tomek Tomczyk (Kominek)

Tomasz Sulewski Tomasz Sulewski
07 lutego 2012
„Tydzień w 20 min” – Tomek Tomczyk (Kominek)

Kolejny przegląd tygodnia - minione wydarzenia komentuje dla Was Kominek, czyli Tomek Tomczyk. Nie obyło się bez rozmowy o ACTA (m.in. o tym, czy protestujący wiedzą, przeciw czemu protestowali i o tym, czy każdy z nas jest twórcą). Ale ponieważ świat się na ACTA nie kończy, poruszyliśmy także temat wyroku dla Google we Francji za publikowanie darmowych map oraz skomentowaliśmy zagrożenia stojące przed Facebookiem (według prospektu emisyjnego firmy). Na koniec zaś porozmawialiśmy o polskich blogach kulinarnych i o tym, czy blogerzy mogą w Polsce stać się mainstreamowymi gwiazdami. Zapraszam :)

fot. Wojciech Gajewski

Jak Wam się podoba pomysł Kominka, żeby Facebook płacił nam za to, że publikujemy na nim swoje treści? To realna perspektywa?


Bezpieczeństwo

Rodzice, surfujcie z dziećmi!

Michał Rosiak Michał Rosiak
07 lutego 2012
Rodzice, surfujcie z dziećmi!

Ponad 70 państw na pięciu kontynentach, niemal 500 inicjatyw w szkołach całej Polski, Fundacja Orange jako główny partner w Polsce. Dziś obchodzimy, już po raz ósmy w Polsce, Dzień Bezpiecznego Internetu. Tegoroczne obchody odbywają się pod hasłem: „Wspólnie odkrywamy cyfrowy świat! Bezpiecznie.”.

Okazuje się bowiem, że dzisiejsze dzieci, choć urodzone w erze internetu, często nie zdają sobie sprawy z konieczności zachowania bezpieczeństwa w sieci i ewentualnych potencjalnych konsekwencji. Nierzadko nie mają również wsparcia w rodzicach, bowiem Ci albo nie mają czasu wytłumaczyć mu zasady bezpiecznego surfowania, albo po prostu... sami ich nie znają.

W Telekomunikacji Polskiej o spokój naszych internautów dba m.in. Zarządzanie Bezpieczeństwem Systemów Teleinformatycznych. Przede wszystkim systematycznie i na bieżąco utrudniamy życie sieciowym przestępcom, a nasz TP CERT (jednostka reagowania na incydenty w sieci) współpracuje na szeroką skalę z tego typu zespołami z całego świata. Coś dla siebie znajdą też dorośli, którzy zainspirowani mottem tegorocznego DBI chcieliby poszerzyć swoją wiedzę. Na witrynie TP CERT oferujemy szeroką bazę wiedzy, dotyczącej internetowych zagrożeń, zaś po najnowsze informacje, dotyczące  zdarzeń, związanych z bezpieczeństwem, zapraszamy na łamy Bloga Technologicznego Orange-TP. Nie zapominamy również o najmłodszych. Ze statystyk Helpline.org.pl wynika, że większość pytań, z którymi zgłasza się młodzież, dotyczy bezpiecznych zachowań w sieci – dlatego we współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje i Fundacją Orange przygotowujemy adresowany do dzieci i młodzieży poradnik bezpiecznego korzystania z internetu.

A to tylko część działań podejmowanych przez Telekomunikację Polską - o innych przeczytacie po sąsiedzku, u Moniki Kulik :)

Scroll to Top