Rozrywka

Trzy dni wspaniałej zabawy na OWF. Zapraszamy!

Kasia Barys Kasia Barys
30 kwietnia 2014
Trzy dni wspaniałej zabawy na OWF. Zapraszamy!

Do tej pory wszystkie edycje Orange Warsaw Festival obejrzało na żywo ponad 300 tys. widzów. To tyle, co średniej wielkości miasto w Polsce! Czekamy na kolejnych fanów, którzy już 13 czerwca zaczną wielką, weekendową imprezę w stolicy. Będzie super muzyka, najlepsi wykonawcy zagrają w fajnym miejscu. A atmosferę stworzycie Wy - fani OWF. Nie łatwo było zbudować taką listę artystów, którzy przez trzy dni wystąpią dwóch scenach. Ale udało się. Na pewno nie będziecie zawiedzeni. Festiwal ma być przede wszystkim dobrą zabawą i taki będzie. Zapraszam Was wszystkich. Kto się jeszcze nie zdecydował, niech biegnie po bilet. Tutaj możecie obejrzeć film wideo i zobaczyć, jak fani bawią się na festiwalu i co o nim sądzi Piotr Metz!


Oferta

Do wyboru świetne smartfony w Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
30 kwietnia 2014
Do wyboru świetne smartfony w Orange

Od dzisiaj w naszych cennikach znajdziecie kolejne, świetne smartfony. Mam na myśli HTC One M8 i LG G2 mini. Wcześniej wprowadziliśmy: Sony Xperia Z2, Samsunga Galaxy S5 i LG G Flex. Dla tych z Was, którzy chcą mieć telefony z absolutnie najwyższej półki, to spory wybór. Do tego wprowadziliśmy nowe Smart Plany, dzięki którym będziecie mogli w pełni wykorzystać ich ponad przeciętne możliwości. Miałem okazję, aby trzy z tych smartfonów trochę potestować i muszę przyznać, że była to niewątpliwa przyjemność. Każdy z nich ma sporo zalet, ale kwestia wyboru zawsze jest indywidualną sprawą gustu i potrzeb. Przy okazji jeszcze raz polecam blogowe testy HTC One M8 i Samsunga Galaxy S5.

Ps. Za zdjęcie dziękuję Krzyśkowi Kurkowi z radia ZET, którego rady i obserwacje dotyczące nowości telekomunikacyjnych na pewno warto wziąć pod uwagę.

dc63e133500f09570d2f138caff6cc3d929

 


Oferta

Nju roczek świętujemy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 kwietnia 2014
Nju roczek świętujemy

Zanim w "Śmietance Towarzyskiej" wjechał pipikowy tort i zaczęło się świętowanie, było krótkie podsumowanie sukcesu nju mobile na rynku, przypomnienie oferty i kilka ciekawostek. Zresztą, co ja będę opisywał, zobaczcie sami...

 

Komentarze

Scroll to Top