Rozrywka

„Tydzień w 20 min” – Jan Zając (konkurs)

Tomasz Sulewski Tomasz Sulewski
21 lutego 2012
„Tydzień w 20 min” – Jan Zając (konkurs)

W rozmowie "Tydzień w 20 min" gościłem tym razem Jana Zająca - adiunkta na Wydziale Psychologii UW oraz współtwórcę i współwłaściciela Fanpage Trendera - jednego z najbardziej znanych narzędzi analitycznych do badania działań firm na Facebooku. Dlaczego jest takie znane? Od tego zaczęliśmy naszą rozmowę, a w tle pojawił się ponownie skrót ACTA. Wyjaśniliśmy przy okazji co to jest "agenda-setting" i zastanowiliśmy się nad tym, czy urzędnicy mają szansę zaprzyjaźnić się z internetem. W drugiej części rozmowy skomentowaliśmy zmiany, którym poddano komunikator GG, współpracę pomiędzy NK.pl a TNS OBOP oraz sprawę "wypływających" poprzez serwisy społecznościowe książek adresowych użytkowników. A żeby nie kończyć pesymistycznie, ogłosiliśmy minikonkurs. Zapraszam :)

Czekam na Wasze głosy :)


Oferta

Grupowe pakiety EURO z bonusem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
21 lutego 2012
Grupowe pakiety EURO z bonusem

Dawno nie promowałem grupowych zakupów na naszym profilu Orange na Facebooku. Teraz jest okazja, bo do 22 lutego do godz. 23:00, klienci na kartę mogą zadeklarować zakup nowych pakietów: EURO 2012 SMS-ów do wszystkich sieci i EURO 2012 MB. Jeśli w czasie trwania akcji zamówicie razem minimum 2012 sztuk, to w nagrodę dostaniecie bonus. Jego wielkość zależy od liczby zamówionych pakietów, przez danego użytkownika.

Liczba zakupionych

pakietów

Wielkość bonusu Ważność bonusu
1 pakiet 5 zł z VAT 5 dni
2 pakiety (SMS i MB) 15 zł z VAT 15 dni

Bonus możecie wykorzystać na połączenia do Orange, na numery stacjonarne i na transfer danych. Zostanie on przyznany do poniedziałku 27 lutego, a info o tym dostaniecie SMS-em.


Odpowiedzialny biznes

Zima jest fajna

Marek Wajda Marek Wajda
20 lutego 2012
Zima jest fajna

Wirtualna Polska zakończyła kolejną edycję nietypowego przewodnika po ciekawych miejscach w Polsce. Tym razem szukano miejsc idealnych w zimowych warunkach. Kasia i Kuba przez cały grudzień i styczeń dzielili się z nami opowieściami z odwiedzonych miejsc w serwisie Zima jest fajna.

Jak zostaliście reporterami WP?

Prostu odpowiedzieliśmy na ogłoszenie. Mieliśmy i doświadczenie podróżnicze i  fotograficzne oraz dziennikarskie ale przede wszystkim zapał. Byliśmy idealną parą;)

Było ciężko?

To była bardzo intensywna praca, 24 godz. na dobę. W ciągu dwóch miesięcy odwiedziliśmy 40 miejscowości, pokonaliśmy Suzuki 4x4 ponad 8 tysięcy kilometrów. Nie narzekamy jednak. To była bardzo ciekawa praca i dzięki niej poznaliśmy mnóstwo ciekawych ludzi.

Co zrobiliście najbardziej szalonego?

Przede wszystkim dobrze się bawiliśmy: kąpaliśmy się z morsami, jeździliśmy na śnieżnych skuterach, próbowaliśmy speedridingu, czyli połączenia nart i latawca. Akcję zakończyliśmy chyba najmocniejszym akcentem: nurkowaliśmy pod lodem na Mazurach. Żeby było ciekawej, nurkowaliśmy w ogóle pierwszy raz w życiu – nawet instruktor był zaskoczony i twierdził, że pierwszy raz słyszy o takim wyczynie.

Które miejsce najbardziej Was zaskoczyło?

Zdecydowanie Manufaktura Radykalnej Metalmorfozy Złomu, niedaleko Zakopanego, w której przerabiany jest złom na dzieła sztuki.

A które miejsce wg. Was najlepiej nadaje się by poimprezować ze znajomymi?

Najlepiej bawiliśmy się w Toruniu, dużo małych ale klimatycznych barów oraz mnóstwo fajnych ludzi.

Co polecilibyście na spokojny wypoczynek?

Na pewno Podlasie, i to nie tylko dlatego, że stamtąd jesteśmy. To piękne region, gdzie można znaleźć ciszę, spokój i przestrzeń, niedaleko jest Puszcza Knyszyńska i Białowieska.

Serwis Zima jest fajna to świetne pomysły na, nie tylko zimowe,  podróże. Znajdziecie tam kilkadziesiąt artykułów i filmów oraz ponad 600 zdjęć.

A jakie miejsca Wy polecilibyście na zimowy odpoczynek?

Scroll to Top