Rozrywka

„Tydzień w 20 min – Maciej Mazurek (Zuch)”

Tomasz Sulewski Tomasz Sulewski
20 marca 2012
„Tydzień w 20 min – Maciej Mazurek (Zuch)”

Po przerwie wracamy do naszego cyklu rozmów. Tym razem wizyta "zagraniczna", bo aż z Poznania - Maciej Mazurek, czyli Zuch. Wspólnie z nim i z małym Szymonem rozmawialiśmy o tym, czy era papieru zakończyła się razem z zamknięciem druku encyklopedii Britannica, skomentowaliśmy planowane zmiany w wyszukiwarkach Google'a, spróbowaliśmy oszacować, czy film "Kony2012" ma szansę zmienić rzeczywistość oraz zastanawialiśmy się, czy powstający portal społecznościowy dla dzieci PixyKids to rozwiązanie mądre, czy też szkodliwe. Na pytanie o dinozaury nie udało nam się znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi - może w kolejnej audycji? Zapraszam :)

To jak - uważacie że portal społecznościowy dedykowany dla dzieci to dobry pomysł?


Rozrywka

The Prodigy na OWF

Kasia Barys Kasia Barys
20 marca 2012
The Prodigy na OWF

Jeśli dla kogoś Linkin Park to za mało, mam kolejny hit - The Prodigy. Charakterystyczny początek piosenki "Firestarter" każdego naładuje energią. Ich muzyka popłynie podczas Orange Warsaw Festival już 10 czerwca! Kolejna gwiazda została oficjalnie potwierdzona.

Ruszyła też sprzedaż biletów. Przez pierwszy tydzień będą dostępne w sprzedaży tylko dla klientów Orange. By kupić bilet wystarczy wysłać SMS z sieci Orange na numer 693 z hasłem OWF2012. Chwilę później zostanie wysłany SMS zwrotny z unikalnym kodem. Pozostali fani będą mogli kupować bilety od poniedziałku 26 marca w punktach sprzedaży eBilet i Empik oraz na www.ticketpro.pl.

Szczegóły przedsprzedaży znajdziecie również na stronie festiwalu, na profilu orangewarsawfestival na Facebooku, w radiu Eska i Eska Rock oraz na portalach orange.pl, onet.pl. Bilety będzie można kupić na www.orangewarsawfestival.pl. Tam też podane są wszystkie ceny pojedynczych biletów i karnetów.


Oferta

Mobilny router do plecaka

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
20 marca 2012
Mobilny router do plecaka

Kilka miesięcy temu jeden z dziennikarzy przekonywał mnie do zalet mobilnego routera Wi-Fi, z którego namiętnie korzystał razem z kolegami. Od dzisiaj Orange będzie przekonywało was, że to naprawdę świetny pomysł zwłaszcza, że pogoda kusi, aby się ruszyć z domu. Jeśli się nie mylę to pierwsza, duża kampania medialna takiego urządzenia. Proponujemy router Huawei E587, który obsługuje prędkości do 42 Mb/s z ofertą Orange Free. Jakie macie korzyści? Jednoczesny dostęp do Internetu nawet dla 5 osób. Łatwe podłączenie urządzeń obsługujących W-Fi: smartfonów, czytników e-booków, netbooków, tabletów, konsol do gier, a wszystko to bez potrzeby przekładania modemu, czy karty SIM oraz instalowania oprogramowania. Dodatkowo router ma kieszonkowy rozmiar i wytrzymałą baterię. Czy trzeba czegoś więcej :-)

Scroll to Top