Oferta

Ubezpieczamy Wasze laptopy i telefony

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
11 marca 2011
Ubezpieczamy Wasze laptopy i telefony

Komu z Was nie ukradziono telefonu, samemu go nie zgubiliście albo nie zalała go woda? Prędzej czy później każdego to czeka. Dlatego postanowiliśmy przygotować wyjątkową ofertę chroniącą przed skutkami przykrych niespodzianek. Od dziś kupując urządzenia z nową aktywacją lub przedłużając umowę, możecie przystąpić do programów ubezpieczeniowych Bezpieczny Laptop i Nowy Bezpieczny Telefon. Przez pierwsze pół roku w podstawowych wariantach ochronę macie je za free. Potem rozsądny abonament lub rezygnacja z usługi bez żadnych opłat. Według mojej wiedzy Orange jest pierwszym operatorem, który w tak kompleksowy sposób zadbał o komfort i bezpieczeństwo codziennego korzystania z telefonu lub laptopa. Z programów ubezpieczeniowych moga korzystać klienci indywidualni wybierających: Delfina, Pelikana, Panterę, Orange Abonament, Orange Mix i Orange Free. Szczegóły w tabelce i na naszej stronie w necie.

Wariant ochrony Nowy Bezpieczny Telefon Standard Nowy Bezpieczny Telefon Komfort Nowy Bezpieczny Telefon Premium Bezpieczny Laptop
Abonament 7,99 zł 18,99 zł 24,99 zł 12,00 zł
Promocja 0 zł przez 6 miesięcy - - 0 zł przez 6 miesięcy
Zakres ochrony
Kradzież z  włam-aniem, zuchwała lub rabunek
Kradzież kieszonkowa - - -
Zalanie -
Dewastacja lub uszkodzenia mechaniczne
Nieautoryzowane połączenia do kwoty 4 000 zł -
Ochrona na całym świecie
2 szkody w ciągu 12 miesięcy


Rozrywka

Co z tym kinem? (konkurs)

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
10 marca 2011
Co z tym kinem? (konkurs)

Oscarami ekscytuje się cały świat. Polskie telewizje w głównych programach informacyjnych relacjonują ich przebieg. Nie wiem za to czy któryś z rodzimych kanałów transmitował rozdanie Orłów - polskich nagród filmowych. Wy wiecie? Czyżby media uważały, że nasze kino jest słabe i niewarte zainteresowania?

No, ale w sumie to ich problem. Ja postanowiłem napisać. Zwłaszcza, że 2010 rok był bardzo dobry dla polskiej branży filmowej. Sprzedano ok. 38 mln biletów kinowych (dwa lata wcześniej 34 mln), czyli każdy z nas statystycznie raz był w kinie (średnia dla UE przekracza 2,5 więc ciągle może być lepiej, ja przynajmniej staram się śrubować te wyniki). Premierę kinową miały 32 rodzime filmy – a produkujemy rocznie już ponad 50 filmów. Tu chyba zresztą pojawił się problem - twórcy znajdują środki na produkcję, ale już nie zawsze dystrybutora. Całości dopełnia kilkadziesiąt międzynarodowych koprodukcji z naszym udziałem.

Wracając do Orłów. Patrząc na nagrodzonych uważam, że trafiło na dobre filmy. "Essential Killing" zdobył aż 4 statuetki, w tym w za najlepszy film i reżyserię dla Jerzego Skolimowskiego. Inny tuz światowego kina, Roman Polański dostał Orła w kategorii najlepszy film europejski, za "Autora widmo". Powiało dobrym kinem? Dla mnie bardzo. Tym bardziej się cieszę, że za pierwszoplanową rolę męską wyróżniono Roberta Więckiewicza, który zagrał postać esbeka w koprodukowanej przez TP "Różyczce". I to nie dlatego, że uczestniczyliśmy w tej produkcji, ale ponieważ to ważny temat i dobrze zrobione kino. Zresztą nagrodzono go wcześniej także Złotymi Lwami, gdzie "Różyczkę" uznano za najlepszy film, a Magdalenę Boczarską za najlepszą aktorkę pierwszoplanową.

Copyright : fot. Krzysztof Wellman

Na koniec zapraszam do małego konkursu. Główna nagroda to  DVD z filmem "Różyczka". Mam też dla Was 2 podwójne vouchery na dowolny film w Cinema City. Trafią do tych, którzy najciekawiej napiszą: 1. Ile Złotych Lwów dostała "Różyczka" i kto wyreżyserował ten film? 2. Dlaczego warto zobaczyć "Czarny czwartek" - tu poproszę krótką recenzję.


Oferta

Blokowanie anonimowych połączeń

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
10 marca 2011
Blokowanie anonimowych połączeń

Część z Was już zauważyła, że wprowadziliśmy dziś usługę ACR (blokowanie anonimowych połączeń). Na blogu często o tym mówiliście i wypomnieliście jej brak w rocznym podsumowania naszych usług. Dlatego dziś z czystym sumieniem odhaczam tą sprawę, jako załatwioną. Aby uruchomić ACR wystarczy wysłać SMS o treści AKT BPA pod numer 8087, można też aktywować za pomocą krótkiego kodu: *110*71#. W obu przypadkach operacja jest darmowa. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Scroll to Top