;

Oferta

Ubezpieczenie podróżne w kilkadziesiąt sekund (14)

Wojtek Jabczyński

8 listopada 2017

Ubezpieczenie podróżne w kilkadziesiąt sekund
14

W prawdzie do wakacji mamy jeszcze duuużo (o wiele za dużo) czasu, ale myślimy o nich i pamiętamy, że na po drodze mamy jeszcze ferie zimowe oraz wyjazdy na narty i nie tylko. Wiemy też, że ludzie podróżują po świecie stale – przez cały rok – zarówno dla przyjemności, jak i w sprawach zawodowych. Z myślą o tym, razem z naszym partnerem Before You Go i ubezpieczycielem Europ Assistance przygotowaliśmy pierwsze na rynku telekomunikacyjnym ubezpieczenie podróżne, które można szybko i bez zbędnych komplikacji kupić przez aplikację mobilną w smartfonie.

Ubezpieczenie wszędzie, 24h na dobę

Mówiąc prościej, możecie już zapomnieć o szukaniu stron www, albo co gorsza bieganiu do agenta ubezpieczeniowego. Ubezpieczenie na każdy wyjazd zagraniczny macie teraz w kieszeni. Wystarczy kilka ruchów palcem i ubezpieczenie na wyjazd dla Was i podróżujących z Wami osób – gotowe. To naprawdę wygodne i co ważne, dostępne 24h na dobę. Dzięki temu, nawet jeśli zapomnieliście się ubezpieczyć przed wyjazdem, możecie to zrobić nawet z płyty lotniska – w drodze do samolotu, siedząc w pociągu czy zatrzymując się na stacji benzynowej. Oczywiście można się ubezpieczyć nawet będąc już za granicą, jednak sądzę, że znacznie lepiej ruszać w drogę będąc ubezpieczonym. Zwłaszcza, że to na prawdę łatwe, bo narzędzie do tego jest dostępne w aplikacji Mój Orange (jeśli jeszcze nie macie to w App Store lub Google Play. Nawet nie musicie niczego doinstalowywać. Znajdziecie je w sekcji Oferta i dalej Oferty Partnerskie.

Ubezpieczenie podróżne ilustracja 1

Dla klientów Orange kod rabatowy 10%.

Klikając w button POBIERZ KOD RABATOWY otrzymacie w odpowiedzi link, który zaprowadzi Was dalej i automatycznie udzieli 10% rabatu. Najpierw jednak możecie jeszcze zapoznać się z warunkami ubezpieczenia i regulaminem platformy MOJEOKAZJE. Po tej lekturze możecie skorzystać z otrzymanego linka. Przeniesie Was do miejsca, w którym zostaniecie poproszeni o podanie kilku informacji, niezbędnych do przygotowania oferty ubezpieczenia.

Ubezpieczenie podróżne ilustracja 2

Zaczynacie od podania liczby osób, które chcecie ubezpieczyć, daty wyjazdu i powrotu oraz rejonu świata, do którego się wybieracie. Dalej przychodzi pora na wybór wariantu ubezpieczenia. Każdy z nich obejmuje inną wartość świadczeń, które przysługują ubezpieczonym. Nie sugerujcie się cenami, które widzicie na poniższym print screenie. Również one są różne – w zależności od czasu trwania podróży, liczby ubezpieczanych osób i rejonu świata, do którego jedziecie. Do wyboru są trzy warianty ubezpieczenia – Eco, Premium i VIP.

Ubezpieczenie podróżne ilustracja 3

Najważniejsze informacje o zakresie ubezpieczenia i stawkach świadczeń obejmujących poszczególne ryzyka znajdziecie klikając „Szczegóły” przy każdym z nich. Dowiecie się tam, do jakiej kwoty – w razie czego – ubezpieczyciel pokryje koszty:

 • Leczenia i assistance – czyli pomocy lekarskiej, zabiegów, lekarstw, ewentualnego pobytu w szpitalu a także transportu chorego do kraju.
 • Ratownictwa – czyli koszty działań prowadzonych przez służby ratownictwa, w tym pomocy na miejscu zdarzenia i transportu do najbliższego punktu opieki medycznej.
 • Odpowiedzialności Cywilnej – czyli koszty szkód wyrządzonych w życiu prywatnym osobom trzecim – uszkodzeń mienia lub uszczerbku na zdrowiu. To ważne np. dla narciarzy i rodzin z dziećmi.
 • Następstw Nieszczęśliwych Wypadków – czyli wypłaty świadczenia w sytuacji gdy ubezpieczony dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu.
 • Utraty Bagażu Podróżnego – tej kategorii nie trzeba chyba wyjaśniać.

Interesujące dodatki

To co wymieniłem, to tylko skrót zakresu ubezpieczenia, który jest znacznie szerszy. Co więcej, oprócz podstawowego ubezpieczenia, można skorzystać z dodatkowych pakietów rozszerzających jego zakres. Ubezpieczeniem można na przykład objąć uprawianie sportów – amatorskich i ekstremalnych – wspinaczki górskiej, spadochroniarstwa, kitesurfingu i wielu innych. Zwłaszcza wielbiciele tej drugiej kategorii nie powinni zapominać o ubezpieczeniu. Ubezpieczenie dodatkowe można wykupić też na sprzęt sportowy, leczenie następstw chorób przewlekłych, wyjazd do pracy, a nawet odwołanie imprezy turystycznej, na którą wybiera się ubezpieczony.

Ubezpieczenie podróżne ilustracja 4

Ale wracajmy do naszego mobilnego ubezpieczenia. Od sfinalizowania sprawy dzieli nas już tylko kilka małych kroków, a raczej dopełnienie niezbędnych formalności. Ubezpieczyciel musi przecież wiedzieć kogo ubezpiecza. Wobec tego zakładamy szybko swoje indywidualne konto – podając podstawowe dane i namiary do siebie oraz adres e-mail numer telefonu. Gdy już je mamy, wystarczy się zalogować, „odklikać” wymagane zgody – na przetwarzanie danych osobowych i potwierdzenie znajomości Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, które zawieramy. Na koniec zostanie nam nacisnąć button – Akceptuję i uregulować należność za kupioną polisę. Dla wygody zostaniecie automatycznie przekierowani na stronę dotpay, z której można to zrobić w 100% bezpiecznie – płacąc kartą, przelewem czy blikiem.

I to właściwie wszystko. Polisa przesyłana jest na adres e-mail, a dodatkowo w każdej chwili można ją podejrzeć w aplikacji. W razie potrzeby, również za jej pomocą można skontaktować się z Assistance. Oczywiście dostępne są też inne formy kontaktu – za pośrednictwem telefonu, emaila, SMS-a, a nawet Skype`a.

Na koniec

Teraz można bezpiecznie ruszać w podróż i nie martwić się brakiem ubezpieczenia.

A przy okazji… Może opowiecie nam o swoich nieprzewidzianych – zaskakujących przygodach, które przytrafiały się Wam w czasie podróży? Na autora najciekawszej opowiastki czeka oczywiście upominek – pojemny i solidny powerbank – czyli coś, co w podróży jest bardzo przydatne.

 

 

Udostępnij: Ubezpieczenie podróżne w kilkadziesiąt sekund
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Krzysiek 17:58 08-11-2017
  Będąc na drugim krańcu Polski w Zielonej Górze w budynku Dworca PKS zauważyłem znajoma twarz. Ta osoba także mnie zauważyła. Po godzinie przyglądania się wsiedliśmy do tego samego autobusu,. Okazało się iż to był mój sąsiad... z tego samego pietra. Chcieliśmy do siebie podejść aczkolwiek myśleliśmy, ze się pomyliliśmy się nawzajem z kimś kto jest do nas b. podobny. Na tym samym pietrze znaliśmy się a na drugim końcu Polski nie wiedzieliśmy ze my to my.
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 19:19 08-11-2017
  Lat temu tysiące (ale kolej już była) istniał twór zwany Wojskiem Polskim, trzon stanowi tzw. poborowi. Jam się nie chwaląc też takimże obrońcą Ojczyzny był. Służyłem w Toruniu, pochodziłem z Grudziądza i miałem wyjazd służbowy do Gdańska ( o ile dobrze pamiętam, może Gdyni?) Oczywiście zaraz w głowie powstał plan jak szybko to załatwić i o dom zahaczyć. Niestety nie brałem pod uwagę podstępnego przeciwnika. Snu. Kończąc służbę (24 godziny) zasuwam na dworzec PKP i szybciutko do pociągu. Przesiadka w Tczewie chyba. I tu dopadł mnie sen. Obudziłem się 2 przystanki dalej. Wściekły poczekałem i do pociągu, bynajmniej nie byle jakiego. I witaj Tczewie. Jeszcze raz trasa na Gdańsk. Uff udało się. Szczęśliwy poczekałem na naprawę sprzętu i w pociąg. Przesiadka w Laskowicach być miała chyba. Miała bo obudziłem się w Bydgoszczy (nie, nie BydgoszczU) . Pociąg, Laskowice, Grudziądz. I tak zamiast załatwić coś w 3-4 godziny zajęło mi to ponad 12.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiek 16:02 10-11-2017
  Kiedy można spodziewać się wyników?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zbigniew Drohobycki 16:13 10-11-2017
  Wyniki ogłosimy w przyszły piątek :) Dajmy szansę jeszcze kilku osobom :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 13:47 12-11-2017
  Lato 2015. Jadę ze swoją Ukochaną pociągiem do Warszawy. O 15:30 mamy wylot do Chorwacji z Lotniska im. Chopina. Na dworze skwar, ponad 30*C. Przed samą Warszawą dochodzi do uszkodzenia linii elektrycznej - z powodu upałów dochodzi do jej zerwania. Pociąg staje, zostajemy uwięzieni w pociągu. Do odlotu niespełna 2 godziny. Proszę konduktora czy nie możemy wysiąść - za oknem widoczna jedna z tras na której kursują autobusy oraz taksówki. Konduktor nie pozwala na opuszczenie pociągu. Widmo tego ze zostaniemy w Warszawie na walizkach coraz bardziej bliskie. Wakacje nie ubezpieczone bo wykupione 4 dni przed wylotem. Pociąg rusza - zostaje przekierowany do stacji Warszawa Gdańska. Pociąg powoli dociera do w/w stacji. Telefon.....na nieszczęście rozładował się. Szybko do plecaka sięgam po powerbanka, telefon odpala.....dzwonię po TAXI, za 5 minut jedziemy już na lotnisko. Do odlotu, do zamknięcia bramek zostaje nam 30 minut. Pytam się taksówkarza, zdążymy?? On na to spokojnie. Z blatu nie schodzi 120....po 20 minutach jesteśmy na Lotnisku...uff udało się. Idziemy do bramek...pani sprawdza mój podręczny bagaż. Sprawdza pierwszy raz, druki, muszę wszystko wyjmować. Nagle przypominam sobie że mam brelok w kształcie naboju do pistoletu. Wyjmuję go z torby i oddaje go już na własność władzom lotniska......wylatuję. Ukochana na mnie zła że..........ale w oczekiwaniu na wylot udałem się do sklepików na Lotnisku. Kupiłem Ukochanej ogromną paczkę żelków :) Nerwy ustąpiły, głupota Pawełka została wybaczona. Po chwili sięgam do podręcznego bagażu, telefon znów rozładowany. A gdzie powerbank......został w taksówce. No cóż......dopiero po dotarciu do hotelu udało nawiązać mi się kontakt że światem. Dobrze że Ukochana miała jeszcze swój telefon, chociaż 21% baterii też nie napędzało optymizmem. Ale wakacje były za to już bardzo udane. Słońce świeciło całą swoją mocą każdego dnia, do Polski wróciliśmy z super opaleniznami :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  manyaky 06:01 13-11-2017
  Nie jest złe to ubezpieczenie, ale kwestie odpowiedzialności za leczenie w przypadku aktów terroru (jakiś nożownik we Francji, auto rozjeżdżające ludzi w Anglii, ciężarówka wjeżdżająca w jarmark w Niemczech) są tak strasznie rozmyte, że ja bym się nie ubezpieczył w czymś takim. No i sposób zakupu jest słaby. Powinno być 1 klik/2 kliki - klikam, że chcę ubezpieczenie i na kiedy; aplikacja automatycznie zaczytuje moje dane, a koszt dopisuje do rachunku.
  Odpowiedz
  • komentarz
   BeforeYouGo 22:07 16-11-2017
   Ubezpieczenie BeforeYouGo Travel obejmuje również akty terroru. Zakresem ochrony objęte są nawet takie kraje w których obecnie jest dosyć niebezpiecznie - Irak, Syria a nawet Korea Północna. W odróżnieniu od konkurencji nasz dostawca produktu świadczy ochronę również na Kubie gdzie ze względu na sankcje nałożone przez USA niektóre firmy ubezpieczeniowe nie oferują w ogóle ubezpieczenia turystycznego. Naszym Dostawcą usług jest Europ Assistance S.A. - globalny partner - który obecnie obsługuje około 300 milionów klientów w 208 krajach. Oczywiście chcielibyśmy aby ubezpieczenie można było zawrzeć na 1/2 kliki ale niestety musimy spełnić wszystkie wymogi prawne obowiązujące w Polsce - zgody, regulaminy, warunki ubezpieczenia itd.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Zbigniew Drohobycki 13:05 17-11-2017
  Mamy jeszcze dwie godziny do zakończenia naszego małego konkursu - wyniki o 15 :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 14:29 17-11-2017
  Wylot na urlop w tym roku. Stanowisko odpraw bagażowych. Kolejka oczywiście pół kilometrowa, my gdzieś w drugiej połowie. Z głośników informacja że jak ktoś chce miejsca z większą ilością miejsca na nogi to może podejść poza kolejką i dokupić w cenie 40 zł (taka praktyka tanich linii czarterowych). Oczywiście bez namysłu bierzemy toboły i dawaj przed siebie do pani za ladą, bo siedzenie na zwykłych miejscach w samolocie przez 6h nie należy do przyjemnych - miejsca projektują ludzie którzy nigdy nawet nie spróbują tam usiąść na chwilę, a co dopiero kilka godzin, są wygodne co najwyżej dla małych dzieci. Wszystko pięknie, kolorowo, suniemy z torbami pomiędzy kolejką oczekujących, lewo, prawo, coraz bliżej, aż tu nagle... Krzyk, oburzenie, lament i rozpacz w jednym. Jakiś gość był koło 5 miejsca w kolejce - "a co się tak ryjecie? kolejka jest!". Poprawiłem słomiany kapelusz, uśmiechnąłem się do niego, podeszliśmy do odprawy. Pani tylko powiedziała do delikwenta "Było słuchać informacji z głośników", a do nas dodatkowo "państwo się nie denerwują, co każdy lot się tacy trafiają". Spokojnie dokonaliśmy dokupienia tych miejsc, nadaliśmy bagaż, ale niesmak pozostał. I to już na początku urlopu. Oczywiście jak to zwykle bywa - ze wszystkich ludzi na urlopie ten gość był tym, na którego się natykaliśmy wszędzie i na każdym kroku :-D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zbigniew Drohobycki 15:01 17-11-2017
  Tadam! Nadejszła ta wielkopomna chwila... Jak mawiał Pawlak ;) Nasz konkursik uważam za zakończony. Wobec tego - wszem i wobec ogłaszam, że: Zwycięzcą i laureatem nagrody głównej zostaje... Pablo CK! Dla wszystkich pozostałych uczestników też mam dobrą wiadomość. "Kapituła" konkursu postanowiła docenić wasze zaangażowanie w bezpieczeństwo podróży i uhonorowała was małymi zestawami gadżetów, które prześlemy Wam pocztą, o ile oczywiście prześlecie na biuro.prasowe@orange.com, informację o adresie, na których mamy je wysłać :) Wszystkim gratuluję i dziękuję za chęci :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   mike278 15:18 17-11-2017
   Dzięki uprzejme. :)
   Odpowiedz
  • komentarz
   MAURYCY 07:07 18-11-2017
   Ja również dziękuję :-)
   Odpowiedz
  • komentarz
   Krzysiek 13:54 20-11-2017
   Dziękuję mimo, iż nie wygrałem powerbanka;) Szkoda
   Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 21:53 23-11-2017
   Dziękuję bardzo za super nagrodę :) Pozdrawiam :)
   Odpowiedz

;

Oferta

Świetne rabaty za doładowanie konta w Orange na kartę (24)

Piotr Domański

8 listopada 2017

Świetne rabaty za doładowanie konta w Orange na kartę
24

Do Świąt i związanych z nimi szałem prezentów jeszcze ponad miesiąc (czyli jak mawia Święty Mikołaj hohohoho), ale gdybyście chcieli nieco wcześniej dokonać zakupów mamy dla Was bardzo fajną okazję.  Teraz za doładowanie konta w Orange na kartę otrzymujecie rabaty w części sklepów, które razem z nami biorą udział w programie PAYBACK, a także rabaty na część naszych usług. Uwaga, najlepsze na końcu!

Kilkanaście procent rabatów zawsze w cenie 😉

Promocja jest niezależna od tego, czy jesteś członkiem programu PAYBACK – nie trzeba mieć karty, zbierać punktów itp. Wystarczy tylko, że doładujecie konto kwotą co najmniej 5 zł, a otrzymacie w ciągu 24 godzin SMS z kodem rabatowym, który możecie wykorzystać w wybranym sklepie. W SMS znajdziecie także inne ważne informacje o rabacie, jak choćby czas jego ważności. Pamiętajcie jednak, że jeżeli nie wyraziliście zgody na kontakt marketingowy z naszej strony, SMS do Was nie przyjdzie!

W tym momencie jest to Pizza Portal, a dokładnie 15% na wszystkie zamówienia przy płatności online. A to dopiero początek – w kolejce czekają m.in. RTV Euro AGD, C&A, Wittchen i Astratex.pl.

Rabaty możecie także aktywować w inny sposób – poprzez stronę  http://www.rabatypodoladowaniu.pl/. Wchodzicie tam, wysyłacie SMS z kodem pod przypisany do każdego sklepu numer, a następnie doładowujecie konto. Rezultat będzie ten sam – dostaniecie kod rabatowy.

Dajemy także rabaty na nasze usługi

Jeżeli dokładnie przyjrzycie się tej stronie znajdziecie tam coś, co moim zdaniem spodoba się Wam jeszcze bardziej. Chodzi o 30% rabaty na jednorazowe wersje trzech naszych usług – Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + 15 GB na 7 dni, Rozmowy bez limitu do wszystkich na 31 dni, Rozmowy i SMSy Bez Limitu + GB na 31 dni. Ta ostatnia kosztować będzie dzięki temu tylko 24 zł i 50 groszy. Piękna cena, za taką paczkę danych. Rabaty dotyczą także naszych innych usług – odwiedźcie stronę, żeby dowiedzieć się więcej.

Promocja trwa do końca stycznia 2018.

Udostępnij: Świetne rabaty za doładowanie konta w Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  mike278 14:45 08-11-2017
  A to nie jest już od paru dni? Ale oczywiście rabaty zawsze na plus. :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 15:05 08-11-2017
   Jest od kilku dni. Ale czasem nie wyrabiamy się by o wszystkim Wam napisać od ręki ;-)
   Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 15:01 08-11-2017
  Czy te rabaty to promocje świąteczne ?????
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 15:14 08-11-2017
   Są promocjami i pojawiły się przed Świętami, ale jeżeli pytasz, czy to wszystko co będziemy mieli dla Was w tym roku, to stanowczo nie!
   Odpowiedz
 • komentarz
  robert 15:27 08-11-2017
  Lubię rabaty, pod tym względem Orange jest niezawodny - od lat ma coś miłego z różnych okazji (a czasem nawet bez okazji). Tylko może pójść za ciosem i wydłużyć czas obowiązywania... np. 15GB z 7 dni do 37? To byłoby coś i jakie chwytne: Nie słyszałem aby ktoś zaproponował usługę na okrągłe 37 dni. Chyba, że już ktoś nas uprzedził?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Oliwia 17:37 08-11-2017
   kochane orange moim zdaniem powinniście uuatrakcyjnić ofertę na kartę np pełny no limit za 49zł i 90gb: 24mc-200gb a po 36mc 300gb:)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Koolo 14:01 09-11-2017
    Ważność konta i "pakietów" w OFnK powinna być dłuższa po doładowaniu za 100zł minimum rok, obecnie jest krótsza (adekwatnie) niż za 50 zł a "bonusowe pakiety" dokładnie takie same. Likwidując RWK znacznie pogorszyliście ofertę, rozumiem że nie jest dochodowe utrzymywanie ważności za darmo ale za 100zł rocznie ?
    Odpowiedz
    • komentarz
     wgw 11:59 10-11-2017
     Absolutnie podzielam zdanie Kolegi Koolo!!! Zdecydowany jestem wyłożyć raz w roku 100 zl. otrzymac 50 gb ale wazne 365 dni, a nie 155 dni! Mam kilka numerów w OFnK. Bardzo by mi ułatwiło to zycie! Karty mam w Routerze, Tablecie i musze teraz pamietac o cyklicznych doładowaniach! A było tak fajnie! Płaciłem wtedy, gdy zużyłem transfer, środki. To było bardzo przyjazne rozwiązanie! Gorąca prośba do Orange o uwzględnienie takich nieodosobnionych głosów, Waszych Klientów! Pozdrawiam Kolegę Koolo za ten wpis oraz resztę Forumowiczów i oczywiście, Orange Polska!
     Odpowiedz
     • komentarz
      emitelek 22:52 10-11-2017
      Przez zabranie RWK dla bonusa po doładowaniu w taryfie OFnK, orange strzelił sobie samobója, ale to jego wola... Dziwię się "myślicielom", którzy to zabrali, bo już miałem wydać 2 stówy na doładowanie, aby otrzymać "Grunwaldowe" bonusy, ale nie na takich warunkach!!!
      Odpowiedz
      • komentarz
       wgw 21:47 12-11-2017
       Tak jest! Ale może dla doładowań kwotą 100zl oraz 200 zł Orange zmieni ważność bonusu, do 365 dni! Życzę tego Wszystkim, korzystającym z taryfy Orange Free na kartę! Życzę też Orange, by nigdy więcej nie zmieniała dobrych rozwiązań! Zgodnie z zasadą lepsze jest wrogiem dobrego pomyślcie drogi Orange o tych Klientach, którzy nie chachmęcą, nie kombinują tylko chcą wygody w użytkowaniu z w/w taryfy, Pre Paid!!!
       Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 15:48 08-11-2017
  Całkiem miła promocja :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  m 17:44 08-11-2017
  To działa tak, że po każdym doładowaniu dostaje się SMS z kodem czy najpierw trzeba się "zapisać"? Na stronie nie ma informacji o PizzaPortal :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piotrekk85 19:32 08-11-2017
  Beznadzieja promocja. Niektórzy cenią sobie prywatność numeru. A nie od reklamy od partnerów Payback. Powinno zapytać się o zgodę na reklamy. Nie dość że ktoś wydaje własne pieniądze, to musi czytać reklamy. A nie ma opcji wypisania z promocji.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotrek Domański 21:46 08-11-2017
   Regulamin wskazuje, że można się wypisać. Regulamin promocji, punkt 6: Jeśli Abonent nie chce otrzymywać poszczególnych rabatów od partnerów zaprezentowanych na stronie www.rabatypodoladowaniu.pl, należy wypisać się z rabatu u konkretnego partnera wysyłając SMS o określonej treści pod wskazane na stronie numery. Wtedy Abonent nadal otrzymywać będzie Kody jednakże w sposób opisany w pkt 3.
   Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 22:11 08-11-2017
  Z reguły rabaty we wskazanych i podobnych sklepach bywają lepsze i beż żadnych doładowań, zwłaszcza, że zbliża się czas wyprzedaży! :P
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 10:41 11-11-2017
  Każdy rabat ma swoją cenę dobre i to niż nic...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 12:54 11-11-2017
  Dobrze mieć rabaty ;) zwlaszcza za doładowanie...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Milu 11:13 13-11-2017
  A ja chciałabym stanąć na kole podbiegunowym i zrobić zdjęcie tańczącej nad moją głową zorzy polarnej.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Istquai 22:35 13-11-2017
  Drogę mleczną! Jeszcze nigdy nie udało mi się jej uchwycić żadnym aparatem. Może nowy Samsung sobie poradzi :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Instanu 13:41 14-11-2017
  Posiadanie samsunga galaxy da mi możliwość sfotografowania tego o czym nawet przez chwile nie marzyłam. Obiektyw pozwoli na ujęcie zjawisk, które można dostrzec tylko za pomocą wyjątkowego samsunga note 8! To będzie wielkie odkrycie, z którym podzielę się z Wami!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Asia 09:49 15-11-2017
  No wspaniałe rabaty, tylko czemu nie działają? Dostałam kod rabtowy, który jest już wykorzystany :/ tylko obciachu można sobie narobić w sklepie :/
  Odpowiedz
 • komentarz
  ela 12:14 09-12-2017
  ja ta promocje wl i mi jakos nie chca wl a dostalam odp ze mam wl.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ania 22:01 27-12-2017
  Wybrałam usługę rozmowy i sms bez limitu +GB za staż na 31 dni I usługę mam już aktywną, ale nie wiem ile mam tych GB? Powinno być to gdzieś napisane.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Anion 20:28 29-01-2018
   Jak kupić usługę z rabatem za doładowanie
   Odpowiedz

;

Inne

MEGA konkurs z Samsungiem czyli druga szansa na Galaxy Note 8! – wyniki! (480)

Wojtek Jabczyński

8 listopada 2017

MEGA konkurs z Samsungiem czyli druga szansa na Galaxy Note 8! – wyniki!
480

Pierwsza odsłona konkursu, za nami. Jestem pod wrażeniem – blisko 400 uczestników i masa dowodów na Waszą wyobraźnię. Wszystkie odpowiedzi znajdziecie tutaj. Jak zapowiedzieliśmy z Olafem do wygrania są trzy Samsungi Galaxy Note 8. Czas zatem na drugą szansę. Żeby zdobyć telefon musicie ponownie wykazać się kreatywnością i odpowiedzieć na konkursowe pytanie. Jedna uwaga. Doświadczeni pierwszą odsłoną postanowiliśmy ograniczyć długość Waszych odpowiedzi do maksymalnie 140 znaków, ale możecie do tego dodać grafiki, zdjęcia czy wideo. Na Twitterze krótkie wypowiedzi się sprawdzają, więc i w naszym konkursie będzie ok.

A teraz najważniejsze – pytanie: „6,3 – calowy wyświetlacz Samsung Galaxy Note 8 świetnie współpracuje z rysikiem. Co Waszym zdaniem można nim najfajniejszego pokazać lub narysować?” Jeśli szukacie inspiracji polecam recenzję Samsung Galaxy Note 8 na naszym blogu.

Na konkursowe pytanie możecie odpowiadać do najbliższego poniedziałku, 6 listopada do godziny 23:59. Później jury ma półtora dnia na wybranie zwycięzcy i wyniki  podamy jako aktualizację wpisu do godz.13:00, 8 listopada.Pamiętajcie odpowiadajcie w komentarzach poniżej. Powodzenia!

Regulamin znajdziecie pod tym linkiem.

Aktualizacja 11:54 08.11.2017

Zwycięzcą drugiej odsłony konkursu został incantare23. Jury urzekło jego wideo nawiązujące do Gwiezdnych Wojen, przy okazji pokazujący kilka możliwości Samsunga Galaxy Note 8.

Prośba o kontakt na podany w regulaminie adres mailowy. Przypominam, że w piątek ruszamy z ostatnią odsłoną naszego konkursu z Samsungiem. Bądźcie czujni!

Aktualizacja 2 – 10:20 10.11.2017

Wybór jury wzbudził sporo kontrowersji. Z niektórymi trudno dyskutować, jednak inne mają spore znaczenie. Okazało się, że fragment nagrania wykorzystany w zwycięskiej pracy, pochodził z Gwiezdnych Wojen. Było to faktycznie niezgodne z regulaminem, dlatego podjęliśmy decyzję o tym, by nagrodę przyznać osobie, która w ocenie jury zajęła drugie miejsce w zestawieniu.  Trafi ona do osoby o pseudonimie MASA. W 140 znakach zawarł ciekawy pomysł, który przypadł do gusty jury, wykorzystujący zarówno rysik, jak i aparat telefonu.

Przeoczenie fragmentu utworu muzycznego, który od początku powinien się wydać  dziwnie znajomy to błąd za który bardzo przepraszamy.

Udostępnij: MEGA konkurs z Samsungiem czyli druga szansa na Galaxy Note 8! – wyniki!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  zytoneen 11:27 02-11-2017
  Galaxy Note 9 :) - i tak nie wygram wiem
  Odpowiedz
  • komentarz
   abc 22:44 03-11-2017
   kiedyś wygrasz ;)
   Odpowiedz
  • komentarz
   Hubi 00:41 04-11-2017
   Na samsung note 8 można przedstawić kolejnego smsunga albo narysować samochud i myśleć że go mam.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Mikusss 19:13 05-11-2017
   Ja i tak nie wygram ale warto spróbować. W końcu marzenia to piękna rzecz i nasz wyznacznik. Ale gdybym już go miał to rysował i zapisywał bym to co by mi się tylko wymarzyło i spełniał bym to.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Izabella 23:23 05-11-2017
   Rysikiem w Note 8 narysowała bym ziemniaka. Czemu? Bo jest mały, brzydki i nie płaci podatków, a mimo to wszyscy go kochają!
   Odpowiedz
 • komentarz
  Robert 11:30 02-11-2017
  Fajnie ze dotrzymujecie slowa najpierw mi sami cos proponujecie potem udajecie ze nie ma sprawy zaproponowaliscie mi telefon i abo w atrakcyjnych cenach a potem stwierdziliscie ze podaliscie mi za niskie ceny i zebym nie zadzwonil dzis to bym sie nie dowiedzial ze umowa przedluzeniowa nie zostala wprowadzona i nie mam co czekac na telefon i aneks do umowy jestescie super strusiami w uciekaniu od problemow
  Odpowiedz
  • komentarz
   Gregorio 23:58 05-11-2017
   Z racji przyszłego zawodu narysowałbym ścieżkę dochodzenia do zdrowia dla chorych dzieci- pełną kolorów, marzeń i radości.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 14:30 07-11-2017
   Cześć, trudno nam się ustosunkować do Twojego komentarza, bo nie znamy szczegółów. Napisz proszę nieco więcej informacji na mojego maila piotr.domanski2(at)orange.com, postaram się pomóc.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Robert 11:43 02-11-2017
  Sorry ze Psuje Ci Bloga ale juz nie wiem gdzie pisac co jakis czas dzwonicie z roznymi ofertami i nagle wyskakuje ze ktorys z dzialow sie nie zgodzil na przedstawiona oferte nie wiem kto moze interweniowac zebyscie mi w koncu przedstawili cos konretnego albo powiedzieli ze mam zrezygnowac z Waszych uslug kazdy mi obiecuje co innego a potem nic z tego nie wychodzi
  Odpowiedz
 • komentarz
  Niepełnosprawność 11:43 02-11-2017
  Wykluczenie Społeczne grafika do wykluczenia społecznego rysunek ludzika na wózku inwalidzkim + Wykluczenie Cyfrowe Grafika do Wykluczenia Cyfrowego Rysunek Samsunga Galaxy Note 8 przekreślony czyli mniejsze wykluczenie cyfrowe w polskim społeczeństwie bo = Duża Zmiana w polskim społeczeństwie. Rysunek trójkąta oznaczający deltę która oznacza przyrost, zmianę na lepsze w polskim społeczeństwie.,
  Odpowiedz
  • komentarz
   Kiniaminia 02:56 04-11-2017
   Ja to nie będę kłamać . Ściągi na matematykę bym rysowała . Jakieś wzory i te sprawy . O mamusiu jest 3 w nocy a ja myślę o takich sprawach :D
   Odpowiedz
   • komentarz
    drużynowa 20:09 04-11-2017
    Najfajniejsze, co możemy narysować rysikiem w Note 8, to wizualizacje naszych pomysłów, które potem sami zrealizujemy.
    Odpowiedz
 • komentarz
  szkielko14 12:20 02-11-2017
  W myśl zasady: "Będę szczęśliwy, choćbym miał to sobie narysować!" - domek w górach, wspaniała żona i dwójka dzieci. #MojeMarzenie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiek 12:22 02-11-2017
  Freski z kaplicy sykstyńskiej. Doskonale odwzorowane, każdy ruch, kreskę, odcień koloru.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Czerwo5 12:40 02-11-2017
  Wykorzystałbym rysik w Samsung Galaxy Note 8 w następujący sposób. https://www.fotosik.pl/zdjecie/fc116aaa8b35a31d
  Odpowiedz
 • komentarz
  paaablooo :) 12:48 02-11-2017
  Każdego dnia rysowałbym swojej żonie przed wyjściem do pracy serduszko by wiedziała że jest dla mnie kimś wyjątkowym. LOVE :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   paaablooo :) 15:18 02-11-2017
   A wygraną oddałbym żonie, która jest supermamą i cudownie opiekuje się Naszym Skarbem, który ma już 3 miesiące :) Każdego dnia rysuje Jej przed wyjściem do pracy coś miłego na karteczce na lodówce :) Tak więc.......
   Odpowiedz
   • komentarz
    Joanna Sz 08:56 03-11-2017
    A co ja fajnego bym pokazała? Gdybym Samsung Galaxy Note 8 wygrała? Teraz w modzie jest strajkowanie ... granie na emocjach ... czasami szantażowanie Więc myślę sobie i ja spróbuję, nagroda extra - może coś wynegocjuje... Kochany Orange powiem króciutko mój malunek rysikiem będzie na czerwoniutko Jestem Waszą klientką i oznajmiam, że STRAJK GŁODOWY ogłaszam - bo telefon wygrać chce. Mam nadzieję, że mój STRAJK poważnie potraktujecie, I tego SAMSUNGA do Pasłęka przyślecie. Oczywiście jest możliwość z mojej strony negocjowania, Mój stary Samsung za nowy ... może być i zamiana. Mam nadzieję, ze szybko zwycięzce wyłonicie ... jakoś mi słabo - mam zawroty głowy ... uchodzi ze mnie życie ...
    Odpowiedz
    • komentarz
     jasnot 18:47 05-11-2017
     Ja chciałbym narysować na Samsungu Galaxy Note 8 jego ekran żebym wiedział kiedy się kończy XD
     Odpowiedz
   • komentarz
    paaablooo 09:55 04-11-2017
    Oczywiście powyższy wpis jest poza konkursem :) Pozdrawiam :)
    Odpowiedz
 • komentarz
  spcf1 13:07 02-11-2017
  Maila,projekt,obraz,rzekę bystrą. Bo Notem 8 można wszystko!
  Odpowiedz
 • komentarz
  zaneta 14:16 02-11-2017
  Wkrótce organizuję panieński dla koleżanki. Bajerancki rysik pomoże „rzeźbić” wskazówki zwiastujące zadania i poszczególne punkty wieczoru.
  Odpowiedz
 • komentarz
  lui 14:16 02-11-2017
  Każdy ma marzenia.. np. być ekspertem sportowym.. [tutaj proszę przypomnieć sobie (bo chyba nie da się jednak wstawić) dowolny filmik, zdjęcie, mem z Panem Jackiem Gmochem, który rozrysowuje taktykę czy ustawienie zespołów] hmm, jak w to w sporcie - trzeba dużo ćwiczyć, wykorzystywać każdą okazję do doskonalenia się, ćwiczyć tam gdzie się tylko da. Note 8 - mój klucz do sukcesu..kto nie chciałby zostać Panem Jackiem Gmochem?. Chciałbym :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   lui 23:55 02-11-2017
   UPSss 140 znaków: Dzięki Note 8 mógłbym naprawdę ćwiczyć i konkurować z Panem Jackiem Gmochem rozrysowywanie zawiłości taktycznych :) a mistrzostwa blisko :) https://img4.dmty.pl//uploads/1255628706_by_czarny04071991_600.jpg
   Odpowiedz
   • komentarz
    Kinn223 11:30 03-11-2017
    Czy można wstawiać tutaj linki ze zdjęciem, będzie to akceptowane gdy nie mam bardzo jak wstawić w w mediach społecznościowych?
    Odpowiedz
 • komentarz
  smile 15:05 02-11-2017
  Moim zdaniem najlepiej byłoby odwzorować jakiś słynny obraz. Dzięki rysikowi byłoby to ułatwione i mogłoby wyjść naprawdę świetnie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  n 15:46 02-11-2017
  A czy będzie na nim działało VoLTE, którego nie ma prawie od 2 miesięcy?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 14:33 07-11-2017
   Usługa działa już dla większości klientów. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Tomasz 16:42 02-11-2017
  Można narysować kilka serduszek. Można wyrazić że kogoś się kocha artystycznie i to wysłać. Poprawi humor drugiej osobie. Kto by tak nie chciał?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Muzykawobrazkach 19:04 02-11-2017
  namalował bym to samo co w jaskiniach w Lascaux jako notatka na zablokowanym ekranie i pozostawił dla potomnych.Powinno wytrzymać długi czas
  Odpowiedz
 • komentarz
  martika 19:07 02-11-2017
  Mówi się, że po to, by marzenia się spełniły, trzeba je najpierw zwizualizować. Do tego idealnie sprawdzi się Samsung Galaxy Note 8.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiunia 19:40 02-11-2017
  Jako fan Reprezentacji Polski chciałbym narysować „Drogę na Mundial. Rosja 2018”. A Wy jako sponsor z pewnością chcielibyście go zobaczyć!
  Odpowiedz
 • komentarz
  makaronka 19:57 02-11-2017
  Kiedy się kogoś kocha, to oddać ich piękno można na wiele sposobów, ale słowa nigdy nie dorównają namalowanej podobiźnie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  MQ 20:09 02-11-2017
  Będąc w domu w Święta pokazałbym mamie coś na instagramie, tacie co w ofercie macie, bratu foto z aparatu, dziadkowi filmy jak się ryby łowi
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wojtek85 20:59 02-11-2017
  Czy to zdjęcia czy grafika, żaden problem dla „Nołcika” Jeśli w dżungli z nim zaginę, jak na tratwie nim popłynę:)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lasander13 21:45 02-11-2017
  A ja rysikiem i notem podbił bym świat jak kowboj dziki zachód koltem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Domin0 00:29 03-11-2017
  Miłość - można pokazać swojej ukochanej animowane GIFy, wysłać do niej jeden z pytaniem Wyjdziesz za mnie?. Jeśli nie będzie w stanie odpowiedzieć, może narysować.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Masa 01:03 03-11-2017
  6,3 cala + rysik ogień! Najlepsze zastosowanie rysika zbierania podpisów na zdjęciach. Robisz fote i do tego podpis, napis, autograf. Mega!
  Odpowiedz
 • komentarz
  KubaJakubWroclaw 01:32 03-11-2017
  Posiadając taką maszynę jak Note 8 ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Możemy zaprojektować strop do pokoju, garaż, samolot, czy miasta.
  Odpowiedz
 • komentarz
  matchojs85 07:14 03-11-2017
  Przedszkolakowe grezmolaki.. Niech dzieciaki ćwiczą lieraki..
  Odpowiedz
 • komentarz
  KyokoMai 08:29 03-11-2017
  Nuty! Zdecydowanie tego mi brakuje, gdy na szybko trzeba coś zanotować, nie ma papieru, nie ma ołówka... Note mógłby pomóc!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Vngelis 09:12 03-11-2017
  Pewnie fajnie było by wykorzystać programy, które zakupiłem do zeszłorocznego NOTE 7... Smartphone musiałem oddać bo wybuchały, a programiki do rysika zostały... ArtFow, SketchBook, SketcherPro, Squid, FlipaClip, HomeDesign 3D, PowerDirector... Rysik to nie tylko rysowanie ale notatki, montaż video, animacje, projekty wnętrz - możliwości niesamowite... Narysowałbym wszystko bo możliwości programów są niesamowite. Normalnie Matejko...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piotr Domański 09:56 03-11-2017
  Zwracam tylko uwagę, że zgodnie z regulaminem (a także treścią powyższego wpisu) odpowiedź musi zamknąć się w 140 znakach ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dave 10:01 03-11-2017
  Ekran i rysik wykorzystałbym do rysowania podczas gry w Kalambury. Od kilkunastu lat podczas Bożego Narodzenia gram z rodziną w tę cudowną ponadczasową grę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nowaq99 10:31 03-11-2017
  Sława tego telefonu to nie mała sprawa,/ A mi przydałaby się kawa./ Może ją sobie narysuję.../ Senność mnie nie zamorduje./ Umiem dobrze władać rysikiem,/ Nawet ciacho wirtualne stworzę./ Głodu tym sposobem jednak nie umorzę ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Arthurius 11:13 03-11-2017
  Na 6,3 calowym ekranie można by pokazać plan na życie z diagramem, odnośnikami i graficznym zestawieniem alternatyw - wszystko multimedialne i aktywne przy użyciu rysika!
  Odpowiedz
 • komentarz
  mrnobody 11:18 03-11-2017
  Każdy pracujący rodzic wie, jak ciężko zainteresować czymś dziecko, choćby na chwile. W przypadku mojej 4 letniej córki, świetnie sprawdził by się Note 8 i jego rysik
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bonnie 11:34 03-11-2017
  Galaxy Note8 jest przykładem tego, że postęp nie wyparł słowa pisanego. Bo mogę rysikiem pisać esemesy, wycinać, rysować, spisywać adresy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  lucy97 12:08 03-11-2017
  Rysik idealnie nadałby się do wykazywania się swoim talentem artystycznym podczas niektórych, bardzo ciekawych wykładów na studiach :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  lswi 12:16 03-11-2017
  Rysikiem idealnie byłoby przekazywać wszelkiego rodzaju inforamcje bliskim osobom,byłoby to urozmaicenie SMS-ów czy tez messengera
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maja 12:20 03-11-2017
  Najfajniesze co można narysować takim rysikiem to modne teraz kolorowanki dla dorosłych w wersji mobilnej , służące relaksowi i odstresowywaniu się. Taka rozrywka jest bardzo szczegółowa, i niestety palec nie spełnia wymogów.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Punisher91 12:24 03-11-2017
  Note 8 najfajniejniejszy będzie do pracy w spedycji. Mógłbym rysować wykresy i tabele związane z transportem dla najszybszej analizy danych.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zed 12:27 03-11-2017
  Moim zdaniem rysikiem s-pen możemy "poprawić" uśmiech Mona Lisy aby zakończyć wiele dyskusji na ten temat ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  danielw 13:03 03-11-2017
  6,3 cala, taki ogrom?, można na nim narysować "Bitwę Pod Grunwaldem", "Potop Szwedzki" albo nawet kwiatki dla babci. Przy takim ekranie nawet "Smoleńsk" będzie wyglądał efektownie nie mówiąc już o "Listach do M". Rysik w sytuacjach awaryjnych przyda się jako wykałaczka, bo wiadomo że higiena jamy ustnej jest istotna i to nie tylko w kwestiach zdrowotnych, ale także w kontaktach między ludzkich, co prowadzi nas do szczęśliwych związków, które mogą wspólnie oglądać ww "Listy do M". :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wojownik616 13:16 03-11-2017
  Na 6.3 calowym wyświetlaczu Galaxy Note 8 można narysować serduszko dla osoby które się kocha bez granic.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Agnieszka 13:32 03-11-2017
  Na takim telefonie mógłby się pojawić tekst "wyjdź za mnie", przy oświadczynach mojego chłopaka ;> wcale bym się nie obraziła.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mimi94 13:36 03-11-2017
  Rysik świetnie sprawdziłby się w moim zawodzie architekta. Mogłabym szybko wykonywać schematy i prezentować je klientom. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  xxcara98 13:49 03-11-2017
  Świetnie można przelać swoje emocje i myśli na ekran. Magię serca i wytwory wyobraźni. Każdy detal zaaranżować w niepowtarzalny sposób.
  Odpowiedz
 • komentarz
  jvc.6 13:59 03-11-2017
  moje wnętrze
  Odpowiedz
 • komentarz
  jvc.6 14:05 03-11-2017
  moje ja (ps czemu nie wyświetla moich komentarzy,a wpisanie ponownego wybija ostrzeżeniem o duplikatu?)
  Odpowiedz
 • komentarz
  karolina 14:10 03-11-2017
  Używając S Pena ożywiłabym obrazy i notatki. Pomalowałabym też świat na żółto i niebiesko, efektem byłaby zieleń - kolor nadziei i relaksu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Frajer 14:34 03-11-2017
  Myślę,że takia opcja bylaby swietna w przypadku osób niesłyszących,które potrzebują naszej pomocy np.gdyby się taka osoba zgubiła moglibyśmy się z nią porozumienieć.Nie zawsze posiadamy kartkę papieru i długopis pod ręką,ale bez telefonu w dzisiejszych czasach nie rusza się nikt.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kubsztyl 14:36 03-11-2017
  Kiedy jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, trudno o wybór jednej koncepcji. Może serduszko bym narysował, żeby Note wiedział co do niego czuję... Na niekończącym się ekranie wyszłoby całkiem spore. ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Agusia 14:37 03-11-2017
  Obecnie rozmowy sprowadzają się do Messangera i przesyłania zdjęć. Warto, aby rozmówca skupił uwagę na tym, co na zdjęciu najistotniejsze. https://images82.fotosik.pl/886/414e4e3d2ffa2d5e.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Twój nick 14:41 03-11-2017
  Myślę,że funkcje samsunga przydałyby się w komunikacji z osobami niesłyszącymi. Załóżmy,że spotykamy taką osobę,widzimy ,że się zgubiła.Dzięki note 8 moglibyśmy narysować jej drogę lub obiekty,które są charakterystyczne dla danego miasta.W dzisiejszych czasach mało z nas nosi długopis i kartkę papieru w kieszeniach ,ale telefon jest nieodłącznym elementem naszego funkcjonowania w XXI wieku.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tylko Petsi 15:29 03-11-2017
  Moje studia z grafiki artystycznej wymagają ode mnie wciąż to nowych pomysłów, przez to wykorzystuje bardzo dużo papieru, który tylko potem gniotę, gdy wykładowcy mówią, że pomysły nie są w ich guście. Telefon ten pomógł by mi regularnie pokazywać moje prace i bronić ich, a przy tym nie niszczyć lasów. Mogłabym wszystkie poczynania cofać i na nowo zmieniać, by wreszcie usłyszeć: Tego od Pani właśnie oczekiwałem! - marzenie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  ol8a.anna 15:47 03-11-2017
  Nie wyobrażam sobie życia bez smartphona. A dotykowy ekran to podstawa. Jednak jestem straszną pedantką i nienawidzę odcisków palców, które zostawiam po każdorazowym użyciu telefonu. Myślę, że rysik do telefonu byłby idealnym rozwiązaniem. Do tego gdyby tym telefonem był Samsung Galaxy Note, byłoby to połączenie idealne. Dzięki rysikowi mogłabym się w końcu oddać swojej pasji - szkicowaniu. Próbowałam szkicować na swoim smartphonie za pomocą palca, ołówka czy innych dziwnych przedmiotów codziennego użytku, gdyż nie zawsze mam przy sobie kartkę papieru, a bez telefonu się nie ruszam, jednak to nie było to.
  Odpowiedz
 • komentarz
  korjut 16:27 03-11-2017
  Pokazałbym w zwolnionym tempie ułożenie kostki rubika.
  Odpowiedz
 • komentarz
  inska 16:46 03-11-2017
  ..note 8 + rysik i zażegnany kryzysik, dodatkowa pamięć zawsze się przyda szczególnie gdy głowa w chmurach przebywa.!
  Odpowiedz
 • komentarz
  tokki95 16:58 03-11-2017
  Pasja - pirografia. Ja mam "rysik" do wypalania w drewnie, note 8 ma rysik który pozwoli mi wszędzie rysować szkice by później je wypalać. https://image.ibb.co/mxwzoG/pro.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Justyneczka 17:01 03-11-2017
  Chcialabym wykonac szkic mojego przyszlego tatuazu! A pozniej marsz do studia bolesci! :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Justyneczka 17:05 03-11-2017
  Chcialabym narysowac konstrukcje wehikul czasu. Ale to bylby rysunek!
  Odpowiedz
 • komentarz
  kolojoin 17:12 03-11-2017
  można narysować swoją ukochaną uczelnie w 3D :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kasia G 17:19 03-11-2017
  Jeśli miałabym coś narysować to napewno coś związane z miłością, z uczuciami. Coś co by rozpaliło serca do kochania i szanowania ukochanej osoby. Romantyczny klimat, domowe ciepło :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  marczysko1974 17:21 03-11-2017
  Ciekawe, czy rysikiem można pisać tak pięknie jak piórem?
  Odpowiedz
 • komentarz
  katarzynatnowak 17:22 03-11-2017
  Oczywiście baranka którego trzyma Mały Książe
  Odpowiedz
 • komentarz
  Topaz91 17:35 03-11-2017
  Tak sobie myślę że skoro Galaxy note 8 ma moc tabletu graficznego, to w połączeniu z wbudowanym aparatem foto. byłby idealnym narzędziem do tworzenia własnych autoportretów tworzonych w oparciu o wcześniej wykonane zdjęcie. Selfie wchodzi na nowy poziom aaa szczęki wszystkich zazdrosnych obserwtorów z instagrama opadają na klawiatury/ ekrany :D ! https://www.instagram.com/p/BbCiDipjrVI/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Aneta P 17:36 03-11-2017
  Za pomocą obrazków bo moja dzieci i mąż sa chorzy na autyzm a kochają technologię ze zawsze mogą na mnie polegać
  Odpowiedz
 • komentarz
  ToMASZ 17:39 03-11-2017
  Błędy przeszłości żeby uniknąć ich w przyszłości, chyba, że to time machine to błędy z przyszłości żeby uniknąć ich w teraźniejszości :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Swiatelko 17:40 03-11-2017
  Moja mała córeczka namaluje mi serce,które będzie ze mną wszędzie i zawsze na tapecie NOTE 8...dzięki niemu moje życie będzie piękniejsze i łatwiejsze❤
  Odpowiedz
 • komentarz
  Darko 17:49 03-11-2017
  więc - Rysik i wyświetlacz to przypomina mi się paint i rysowanie różnych uśmieszków - krzywych prostych, pokrzywionych - ogólnie mimika spod rysika - to taki powrót do trzeciej klasy podstawówki beztroski i z uśmiechem na twarzy - tak mi się wydaje
  Odpowiedz
 • komentarz
  Iwona 17:54 03-11-2017
  Maleńkie buciki -> brzuszek, a w środku serduszko. Pod rysunkiem napis: „Niedługo otrzymasz nowe zadanie, będziesz Tatą, Kochanie”.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Giaur 17:55 03-11-2017
  Ma być krótko. 15 lipca 2018. Moskwa. Polska vs Niemcy. Krychowiak do Lewandowskiego. GOOOL. Rysik do p. Gmocha. Anatomia sukcesu na Note 8!
  Odpowiedz
 • komentarz
  ciekawski 17:57 03-11-2017
  Czy 140 znaków liczy się z linkiem do pracy? Czy trzeba rozumieć, że odpowiedź konkursowa to 140 znaków + link? :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Czartorysky 18:07 03-11-2017
  Mały, biały domek, rysik na Samsungu narysuje mi :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dominik 18:10 03-11-2017
  Można napisać na ekranie za pomocą rysika oświadczyny dla swojej ukochanej
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mila 18:11 03-11-2017
  Najpiękniejszym co można byłoby pokazać na tym 6,3-calowym wyświetlaczu to swoje EMOCJE. Rysik pozwoliłby na odręczne napisanie słów, które od dawna kiełkują w naszym sercu, a których nie mamy odwagi powiedzieć wprost. Mogą być to przeprosiny, podziękowania, a może nawet wyznanie miłości... wszystko to spersonalizowane naszym charakterem pisma, jedynym i wyjątkowym jak to co chcemy przekazać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dominik 18:12 03-11-2017
  można zrobić rysikiem ściągę na ekranie na szybko przed lekcjią
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dominik 18:14 03-11-2017
  można napisać kocham Cię
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dominik 18:14 03-11-2017
  Można wszystko namalować
  Odpowiedz
 • komentarz
  Fabiola 18:26 03-11-2017
  Uwieczniam ulotną w mej pamięci chwilę, gdy me Maleńkie Szczęście pierwszy raz patrzy na mnie, a ja w tym spojrzeniu tonę i wiem-to bezgraniczna miłość.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mga 18:28 03-11-2017
  Bazgrołowego potwora- idealnego dla osób nie umiejących rysować;) Bardzo śmiesznego, wielce inteligentnego, o aparycji nietuzinkowej:):D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mach555 18:57 03-11-2017
  "Świat jest takim, jaki sam sobie stworzysz" a więc twórz go jak tylko chcesz i dziel się nim, pokazuj i udostępniaj. Myślę że ciekawą żeczą jaką można narysować tym rysikiem to nasz indywidualny świat - nasza ekspresja.
  Odpowiedz
 • komentarz
  MaRTucha 18:57 03-11-2017
  Często jest tak,że nie umiemy ze sobą rozmawiać.Dzięki Note 8 można przesyłać,rysować i przekazywać uczucia,emocje i memy
  Odpowiedz
 • komentarz
  Max I/O 18:57 03-11-2017
  Pokazałbym dzieciom i młodzieży, że można kreatywnie spędzać czas. Projektować, rysować, podkreślać treści, a nawet grać w... kalambury.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Margott 19:02 03-11-2017
  Tworząc rysunki popart, ekran Note8 umożliwiłby mi uzyskanie znamiennego dla tego stylu efektu benday. www.instagram.com/p/BbChE0sBOid/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jakub 19:05 03-11-2017
  Według mnie dzięki temu telefonowi mógłbym rozwinąć swoją duszę artystyczną i w kazdym momencie, w którym miałbym jakiś pomysł na rysunek mógłbym od razu go narysować nie czekając ani chwili.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bess77 19:21 03-11-2017
  Ekran i rysik to odlotowy duet. Ekran jak płótno, rysik niczym pędzel maluje. Narysuj samolot co na rondzie stoi, pokoloruj barwami które amoled wyzwoli. https://m.facebook.com/photo.php?fbid=2001851480059641&id=100007044253593&set=a.1407262866185175.1073741829.100007044253593&source=56
  Odpowiedz
 • komentarz
  Madzix 19:24 03-11-2017
  Za pomocą rysika narysowałabym skasowany bilet MPK i pokazałbym go "kanarowi" podczas kontroli w tramwaju. Mogę sie założyć, ze jego mina byłaby bezcenna.
  Odpowiedz
 • komentarz
  gery 19:37 03-11-2017
  Narysowałbym sczegółową budowę neuronu i synapsy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Se_b 19:42 03-11-2017
  Gdybym miał Note 8, to mógłbym na nim narysować (i pokazać) mojemu 7-letniemu dzieciakowi wstępny projekt zmian w jego pokoju z motywem gier i zabaw oraz strefą do gry w piłkę nad którym właśnie pracuję. Pozdrawiam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Małgoś 20:09 03-11-2017
  Hej! Myślę, że tym rysikiem można wyrysować sobie drogę do sukcesu. Notowanie ważnych informacji, tworzenie kreatywnych obrazków motywacyjnych czy po prostu wypisanie motto na dany dzień, aby nie zapominać o dążeniu do wyznaczonego sobie celu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ryszard 20:14 03-11-2017
  Moj niedoceniony talent objawiający się oryginalną kreską, lekko niesforną i nieprzypisaną do żadnego stylu, którą złośliwi zwą bazgrołami.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zuzanna 20:18 03-11-2017
  Najprawdopodobniej zaczęłabym od żółwia, bo choć owego nie posiadam jest to moje ulubione zwierzę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Betaa664 20:50 03-11-2017
  Narysować co się tylko da. Człowiek ma nieograniczoną wyobraźnię. Można spróbować przenieść na tel swój sen. Ukazać każdy szczegół.
  Odpowiedz
 • komentarz
  duniaa3586 20:54 03-11-2017
  Rysikiem na 6,3 calowym wyświetlaczu Samsunga Galaxy Note 8 narysowałabym swój kolorowy Świat.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Izderinaa 21:16 03-11-2017
  Używałabym go do tworzenia swojego własnego świata bajkowego, który mam w wyobraźni. Jak i do zapisywania ważnych imforamcji na studiach.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lidka2512 21:22 03-11-2017
  Z Samsung Galaxy Note 8 zaplanowałabym swoją wymarzoną podróż, bo zawsze chciałam zostawić po sobie ślad na innym kontynencie! :) PLAN: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=155219971885035&set=a.155220038551695.1073741827.100021910982677&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  colcik 21:25 03-11-2017
  Najfajniejszymi do narysowania byłyby zdecydowanie moje pomysły na projekty, których nie mogę łatwo pokazać w mojej pracy jako grafik :).
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nastia80 21:27 03-11-2017
  A ja bym wykorzystała do notowania myśli kulinarnych:) Często układam przepis w głowie i w związku z tym, że nie mam gdzie go zapisać, zdarza mi się tracić być może genialne pomysły :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Forever 21:45 03-11-2017
  Wiem, miłość jest wielka i świetlista jak ekran. A rysikiem, narysować bym mogła niebo pełne gwiazd dla mojej mamusi, by znów móc ujrzeć świetlisty uśmiech na jej smutnej twarzy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  jagna1978 21:49 03-11-2017
  Narysowałabym sobie "ściane płaczu" a potem czekala az z mojego Samsunga Galaxy Note 8 zaczna wyskakiwac pieniążki.Meeeeeeeeeega :) p.s. "ściana płaczu = bankomat jakby kto nie wiedzial :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Justyna096 22:01 03-11-2017
  Mogłabym narysować swoje myśli. Najfajniejsze jest to, że dzięki rysunkowi można porozumieć się z każdym innym.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Milo 22:03 03-11-2017
  Tak jak Leonardo stworzę coś wielkiego opiszę to w kole i tchnę życie w niego. S penem i notem drzwi sobie otworzę doskonalszego wirtuwiańskiego człowieka stworzę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcin 22:15 03-11-2017
  Na poczatek proba swoich zdolnosco artystycznych i moze jakia ciakawy rysunek, moze jakies plany wycieczkowe i rysowanie na mapie trasy, szybka notatka czy lista zakupow i trolowanie zdjec znajomych ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  maniek 22:16 03-11-2017
  Będąc geodetą, często rysuje się szkic sytuacji w terenie. Dlaczego nie spróbować tego zrobić rysikiem na telefonie?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Male 22:17 03-11-2017
  Rysowałabym koty. Dużo kotów. To Władcy Świata – trzeba się odpowiednio wkupić w łaski i okazać należyte uwielbienie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Romek1132 22:22 03-11-2017
  Taki telefon na pewno przydałby mi się na uczelni. Zwłaszcza na zajęciach z botaniki/zoologi, gdzie mógłbym swobodnie rysować szkice w telefonie, co znacząco ułatwiłoby mi pracę na zajęciach , jak i w domu. Również przydałby się do sporządzania notatek i ich edytowania :) Pozdrawiam !
  Odpowiedz
 • komentarz
  emmm1999 22:32 03-11-2017
  Największym plusem posiadania rysika przez Smasunga Galaxy Note 8 jest to, że mogę uwiecznić każdą chwilę, a jak wiadomo chwile są ulotne jak motyle. Oczywiście najprościej byłoby zrobić zdjęcie, ale na fotce nie ukarzę moich odczuć, emocji, czy słów, które są dla mnie w danej chwili istotne. Gdybym wcześniej miała taką możliwość mogłabym np. ukazać moją euforię na wieść o nowym Samsungu Galaxy Note 5 :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paweł 22:38 03-11-2017
  Możemy rysować grafy https://i.imgur.com/W2mnAXF.jpg i tworzyć plakaty https://i.imgur.com/nHXkG9I.jpg by nasz życiorys był piękny i bogaty.
  Odpowiedz
 • komentarz
  muminek 22:38 03-11-2017
  Do dzisiaj piszę jednym palcem SMS’y. Dlatego wykorzystał bym rysik i bazgrolił nim swoje SMS’y, aby było szybciej. Tylko tyle i aż tyle.
  Odpowiedz
 • komentarz
  abc 22:43 03-11-2017
  fajny
  Odpowiedz
 • komentarz
  martini0905 22:47 03-11-2017
  Gdy listopad nadchodzi, nostalgia przybywa, nie masz humoru-czasem tak bywa. Kolega z pracy (za którym nie przepadasz), pyta co się dzieje-nawet nie odpowiadasz. Chcesz wyrzucić smutki, na chwilę odetchnąć, więc wyjmujesz Galaxy, rysujesz niczym kredką. Możesz narysować kolegę natręta, dorysować mu wąsy-niech cię popamięta! Można też najprościej, dużymi literami, napisać krótko, zwięźle: "RADŹCIE SOBIE SAMI". Pokazać to i wyjść, nic nie mówiąc, lecz wznosząc ręce w podzięce, i krzyczeć głośno: "Ah jak dobrze, że Note 8 wpadł dziś w moje ręce!" :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rainbow 22:49 03-11-2017
  Nieskończony ekran i wszechmocny rysik-fenomenalne połączenie. Teraz mogę narysować wszystko, czego pragnę, bo Samsung jest nieśmiertelny
  Odpowiedz
 • komentarz
  natalialis04 22:58 03-11-2017
  Super byłoby go mieć. Narysowałabym na nim moją rodzinę przy stole w wigilię. Nie mogę się już doczekać :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Agnieszka 22:59 03-11-2017
  Dzieła trzyletniej córci. Kreatywność dziecka nie zna granic, a może udałoby się uchwycić pierwsze pisane słowa MAMA, które już próbuje.
  Odpowiedz
 • komentarz
  DeLans 22:59 03-11-2017
  Nie ma to jak pokazac piekno naszej planety .. uchwycic kolory,kontrasty,faune i flore oraz ludzi to my tworzymy ziemie ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paweł 23:04 03-11-2017
  Możemy rysować grafy https://i.imgur.com/W2mnAXF.jpg i tworzyć plakaty https://i.imgur.com/nHXkG9I.jpg by nasz artystyczny życiorys był piękny i bogaty.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Hacerking 23:23 03-11-2017
  Kurcze, jako że jestem prawdziwym facetem, to wiadomo, że narysowałbym penisa, bo kto tego nie robił za młodu, ten nie poznał życia ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  kuab_27 23:25 03-11-2017
  Samsung byłby dobry do tłumaczenia zadań. Gdy czegoś nie rozumiem ktoś mi to tłumaczy ale zawsze mam problem ze znalezieniem kartki i ołówka
  Odpowiedz
 • komentarz
  Hacerking 23:28 03-11-2017
  Kurcze, jako że jestem prawdziwym facetem, to wiadomo, że narysowałbym pe**sa, bo kto tego nie robił za młodu, ten nie poznał życia ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  kuab_27 23:29 03-11-2017
  6,9 cala byłby dobry do tłumaczenia zadań. Gdy czegoś nie rozumiem ktoś mi to tłumaczy ale zawsze mam problem ze znalezieniem kartki i ołówka
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jkjl 23:29 03-11-2017
  Na pewno można narysować ciekawy plan trasy, jak ten koleś z usa co narysował kozę w endomondo.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Hacerking 23:30 03-11-2017
  blabla bla
  Odpowiedz
 • komentarz
  Filmowy_Janusz 23:33 03-11-2017
  Kurcze, jako że jestem prawdziwym facetem, to wiadomo, że narysowałbym sami wiecie co, bo kto tego nie robił za młodu, ten nie poznał życia
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rotor 23:41 03-11-2017
  Co nas ogranicza? Wyobraźnia. Ekran, rysik, Ty i świat. Nie dzieli Cię już nawet ramka... Czasu nie możemy zatrzymać, ale możemy wrócić
  Odpowiedz
 • komentarz
  ntr 23:54 03-11-2017
  Sadzę, że dzięki rysikowi, dałoby radę odwzorować Panoramę Racławicką. Rozmiar wyświetlacza Galaxy Note 8 sprzyja ku temu. Również głębia kolorów w wykorzystanym ekranie AMOLED idealnie umożliwiłaby odbiór namalowanego dzieła - jakbyśmy interpretowali pierwowzór będąc na żywo we Wrocławiu. Jednym słowem, połączenie wymiarów ekranu (i rozdzielczości QHD+), zastosowanie technologii AMOLED oraz wykorzystanie rysika stanowi nie lada gratkę dla wielbicieli estetycznych wrażeń.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Cerona 23:56 03-11-2017
  Narysowałabym czterolistną koniczyne by każdego dnia mi jak i osobom w moim towarzystwie przynosiła szczęście.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Cerona 00:00 04-11-2017
  Dinozaury! Zawsze muszę mieć przy sobie kartkę i długopis by móc narysować dla syna, który kocha dinozaury. Ułatwiło by to zadanie, oraz byłyby większe możliwości!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Micvae8 00:02 04-11-2017
  Najfajniejsza rzeczą jaką można pokazać to możliwości, działania pozwalające na innowacje w życiu codziennym poprzez tak prostą rzecz jak rysik.
  Odpowiedz
 • komentarz
  karoleK 00:04 04-11-2017
  Jakbym miał taki super telefon i taki super rysik, narysowałbym jeszcze 3 takie Galaxy Note 8 (z rysikiem) - dla mamy, taty i brata (jemu jeszcze ładowarkę, bo zawsze gubi). Wtedy wszyscy moglibyśmy rysować sobie garnki, narzędzia itp. A za rok narysowalibyśmy sobie Note 9
  Odpowiedz
 • komentarz
  tata 00:25 04-11-2017
  Ja nie wiem, ale dałbym Note-a mojemu synkowi i wnet bym się dowiedział :-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Hubi 00:37 04-11-2017
  Pewnie i tak nie wygram ale samsung note 8 można przedstawić samsung note 9 albo narysować samochud i myśleć że go mam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Hubi 00:39 04-11-2017
  Pewnie i tak nie wygram ale samsung note 8 można przedstawić kolejnego smsung albo narysować samochud i myśleć że go mam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Hubi 00:39 04-11-2017
  Pewnie i tak nie wygram ale samsung note 8 można przedstawić kolejnego smsunga albo narysować samochud i myśleć że go mam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  kamilex12344 01:12 04-11-2017
  Note 8 i rysik wykorzystałbym do robienia memów podczas nudnych wykładów na uczelni. https://www.fotosik.pl/zdjecie/4d3dcede39457f6a
  Odpowiedz
 • komentarz
  kamilex12344 01:13 04-11-2017
  Note 8 i rysik wykorzystałbym do robienia memów podczas nudnych wykładów na uczelni. https://www.fotosik.pl/zdjecie/4d3dcede39457f6a
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bess77 02:11 04-11-2017
  https://m.facebook.com/photo.php?fbid=2001851480059641&id=100007044253593&set=a.1407262866185175.1073741829.100007044253593&source=56&ref=bookmarks
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kiniaminia 03:00 04-11-2017
  A może by tak narysować swierzaka z biedronki nie będę się musiała o niego bic będzie zawsze przy mnie :D heh
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anita 08:01 04-11-2017
  Pokazałabym , jak moje dziecko z miesiąca na miesiąc, z dnia na dzień się zmienia ;) i dalabym mu rysik do rączki, żeby to on coś namalował - namalował swój pierwszy rysunek .
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anita 08:03 04-11-2017
  Pierwszy rysunek mojego dziecka .
  Odpowiedz
 • komentarz
  mar 08:07 04-11-2017
  Love love love !
  Odpowiedz
 • komentarz
  taniu 08:07 04-11-2017
  Rysowałbym miłe i polepszające humor obrazki oraz wysyłałbym je do znajomego, który jest chory na depresję.
  Odpowiedz
 • komentarz
  mar 08:10 04-11-2017
  Ciąg Fibonacciego
  Odpowiedz
 • komentarz
  mar 08:12 04-11-2017
  Niewidzialne i niesłyszalne
  Odpowiedz
 • komentarz
  mar 08:14 04-11-2017
  Ziemię widzianą z orbity
  Odpowiedz
 • komentarz
  taniu 08:14 04-11-2017
  Rysunkami poruszałbym problemy jakie istnieją na świecie np. zaśmiecania środowiska, głodu itp. Może ktoś by zwrócił uwagę i zapamiętał
  Odpowiedz
 • komentarz
  mar 08:16 04-11-2017
  To o czym się marzy - w końcu to zaczarowany ołówek la la la la la la
  Odpowiedz
 • komentarz
  mar 08:19 04-11-2017
  Otwarty umysł z pomysłami
  Odpowiedz
 • komentarz
  mar 08:21 04-11-2017
  Kurę znoszącą złote jaja
  Odpowiedz
 • komentarz
  mar 08:24 04-11-2017
  Koziołki poznańskie
  Odpowiedz
 • komentarz
  TTC 08:25 04-11-2017
  Już Egipcjanie pokazali że pismem obrazkowym można dużo zdziałać i stworzyli piramidy. W Galaxy Note 8 mógłbym narysować kolejny cud świata!
  Odpowiedz
 • komentarz
  mar 08:29 04-11-2017
  .....a może by tak ...Smoka wawelskiego ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  mar 08:32 04-11-2017
  Tak ... Pokażę Wam jak lecę na latajacym dywanie ! Juhuu
  Odpowiedz
 • komentarz
  vandaniel 09:31 04-11-2017
  Oto moja propozycja konkursowa: https://www.youtube.com/watch?v=f_2Tmfo6qqw
  Odpowiedz
 • komentarz
  Senior Mordino 09:37 04-11-2017
  Każdy sobie narysuje, W czym najbardziej się lubuje. Dla jednego wianki, Dla mnie - z serem grzanki.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Viktoria 10:13 04-11-2017
  Jestem początkującą Graficzką, więc rysik mi nie obcy, i jestem pewna że za pomocą Samsunga Galaxy Note 8 stworzę piękne dzieła sztuki, na przykład abstrakcje Przedstawiająca Galaktykę, albo odtworzylabym znane dzieła Sztuki, dziewczynę z perłą, ah rozmazylam się :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Camil 10:41 04-11-2017
  Oto moje dzieło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=126980914735110&set=a.100262680740267.1073741829.100022696050222&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  vandaniel 10:49 04-11-2017
  Moja propozycja: https://www.youtube.com/watch?v=f_2Tmfo6qqw
  Odpowiedz
  • komentarz
   Kiki 15:58 04-11-2017
   Nie chciałabym Ciebie urazić ale moim zdaniem praca trochę odbiega od tematu. Ale tak to bardzo ładna praca pozdrawiam. Bo chodziło o to co byś ty narysował a nie co można dzięki rysikowi. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Sanekin 11:24 04-11-2017
  Magiczny rysik Note8 - nim wszystko mogę - rysować, ożywiać i być kreatorem, lśniącym jak gwiazdy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sanekin 11:25 04-11-2017
  Magiczny rysik Note8 - nim wszystko potrafię - rysować, ożywiać i być kreatorem, lśniącym jak gwiazdy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  inteligent polski 11:42 04-11-2017
  Na tak dużym wyświetlaczu mogłabym szkicować projekty ubrań, z cienkim rysikiem byłoby to proste i dużo bardziej ekologiczne, niż stos wyrzuconych kartek.
  Odpowiedz
 • komentarz
  inteligent polski 11:44 04-11-2017
  Na tak dużym wyświetlaczu mogłabym szkicować projekty ubrań, z cienkim rysikiem byłoby to proste i dużo bardziej ekologiczne, niż stos wyrzuconych kartek. Z jakiegoś powodu, nie mogę dodać samego komentarza, bo to podobno duplikat, więc dopisuję tę informację dla administratora.
  Odpowiedz
 • komentarz
  domii 11:47 04-11-2017
  mam pomysł na reklamę. Para siedzi w ekskluzywnej restauracji. Nagle pan wyciaga pudeleczko samsunga note 8, pani otwiera a tam wlaczony tryb notatki na zgaszonym ekranie i rysunek pana klekajacego przed panią i napis wyjdziesz za mnie? po tej scence nastepuje sciemnienie ekranu i bialy napis na czarnym ekranie - ,, samsung note 8. Wyraź wiecej,,. to wedlug mnie jest najlepsze w rysiku, dzieki niemi mozemy wyrazic więcej, a nawet uczucia. dziekujemy samsung !!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 11:55 04-11-2017
  Rysikiem z Note 8 narysowałbym zaczarowany ołówek. A nim z kolei mnóstwo studni głębinowych w Sudanie. Odciążyłbym p. Ochojską.
  Odpowiedz
 • komentarz
  SKAJ 12:18 04-11-2017
  Zamiast na kartce mogłabym uchwycić piękny moment na urządzeniu, w postaci szybkiego szkicu a później w pracowni przeniosłabym go na płótno.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Julia 12:38 04-11-2017
  Oczywiście możemy narysować coś co wyraża Nasze uczucia oraz pasję! https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/75ca7eda2a88b086 dołączam zdjęcie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Karol TT 12:44 04-11-2017
  Samsung Galaxy Note 8 - rysik i notka, kiedy jaki koncert i liczby w totolotka! Plan dnia zapiszę, by się nie pogubić i będę zorganizowania przykładem służyć.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marusia 12:56 04-11-2017
  Na pewno dodałabym grafikę o nurkowaniu które kocham taką jak tu: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/7fc458e7e3895ad7
  Odpowiedz
 • komentarz
  JakNieTyToKto 13:18 04-11-2017
  Pokazać plan jak podbić świat, niczym Pinki i Mózg z moich dziecięcych lat lub narysować zapomniany miodkowy szlak po którym wędrował Kubuś.
  Odpowiedz
 • komentarz
  MoveKK 13:54 04-11-2017
  Naszkicowałbym multum schematów na wykładach np. z anatomii czy farmakologii i udostępnił znajomym z kierunku, żeby im ułatwić naukę ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  servitor 14:06 04-11-2017
  To pytanie skierowałbym do specjalisty, a mianowicie do mojej córki. Jej wyobraźnia jest nieograniczona. Myślę, że odpowiednio zagospodarowałby rysik i 6,3 calowy wyświetlacz.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcin Gawlas 14:08 04-11-2017
  Moim zdaniem nic nie trzeba było robić - oddałbym telefon i widział codziennie jak sam maluje uśmiech na twarzy mojej cudnej narzeczonej;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  hawranek6007 14:26 04-11-2017
  Szybką codzienną listę zakupów i pracę która jest do wykonania bez odkładania.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Szczepenson 14:34 04-11-2017
  Na Samsungu Galaxy Note 8 można narysować Samsunga Galaxy S7 w skali 1:1. Zmieści się.
  Odpowiedz
 • komentarz
  panbroda 14:37 04-11-2017
  Zwrócę uwagę pięknej dziewczyny, z którą jeżdżę regularnie autobusem, rysując jej portret i pokazując na dużym ekranie Samsung Galaxy Note 8
  Odpowiedz
 • komentarz
  Beata 15:52 04-11-2017
  Najfajniej chyba narysować swoje myśli. Ich granica? Poszukaj na mapie: https://i.pinimg.com/originals/d9/95/72/d995722dd1ebcd553032c0055deb5f38.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  UnKnowN 15:55 04-11-2017
  Note 8 jest idealny do potęgowania kreatywności np robimy zdj pokoju i rysujemy nasze kreatywne pomysły lub porostu wizualizujemy wszystko co nam siedzi głowie
  Odpowiedz
 • komentarz
  UnKnowN 15:59 04-11-2017
  Note 8 jest idealny dla naszej kreatywności można przenosić wszystkie swoje pomysły na ekran i rozwijać je za pomocą note 8
  Odpowiedz
 • komentarz
  mrozu_87 16:22 04-11-2017
  Uczyłbym syna pisania cyferek i literek. Zabawa połączona z nauką.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wiesław Cyckiewicz 16:23 04-11-2017
  Samsung, rysik to potęga, Ale w Leonarda rękach, On by narysował śliczne: Choćby damę i łasiczkę, A ja mogę w sposób prosty Damie domalować wąsy!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dziadova 17:03 04-11-2017
  Najfajniej, moim zdaniem, narysować to, co wyjątkowe i bliskie sercu: https://www.youtube.com/watch?v=GwlfLXEjHMg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Leszek 17:04 04-11-2017
  Oto moje rysunki które zaraz po otrzymaniu Samsunga bym narysowała. https://twitter.com/92Kwiatkowska
  Odpowiedz
 • komentarz
  Magdalena 17:28 04-11-2017
  Najfajniej rysikiem portrety byłoby malować.Filmem umiejętności chcę swoje zaprezentować i to co potrafię dlatego dorzucam też fotografię. http://uploadfile.pl/pokaz/1258885---pumr.html https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/bLxkmVF5UEjK64xdMIUq8ICGIn7OkD https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/XNmhdqeET53p_vSOQ_9tqCOHrUDPIT https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/oWCo5koxKHQYpYQp0dVb6VTxLYW_p8 <a href="https://www.fotosik.pl/zdjecie/06defc3b1dac6b18" rel="nofollow"></a> <a href="https://www.fotosik.pl/zdjecie/901955d33d64e41a" rel="nofollow"></a>
  Odpowiedz
  • komentarz
   Magdalena Ś. 17:07 05-11-2017
   Najfajniej rysikiem portrety byłoby malować.Filmem umiejętności chcę swoje zaprezentować i to co potrafię dlatego dorzucam też fotografię. http://uploadfile.pl/pokaz/1258885---pumr.html https://images82.fotosik.pl/889/046183eedade2195gen.jpg https://images82.fotosik.pl/889/76126584b0fcdda9gen.jpg https://images84.fotosik.pl/888/61923ffc39f97645gen.jpg https://images82.fotosik.pl/889/ceb1efcd5efda8c8gen.jpg https://images82.fotosik.pl/889/bd4e7137dd2437b8gen.jpg https://images82.fotosik.pl/889/d910a212731ce19fgen.jpg
   Odpowiedz
 • komentarz
  retardbutton 17:28 04-11-2017
  Będąc daleko od ukochanej osoby dużo milszym gestem jest własnoręczne napisanie kilku miłych słówek Filmik: https://youtu.be/E0H2qd7gNRU
  Odpowiedz
 • komentarz
  taniu 17:47 04-11-2017
  Narysowałbym na nim ewolucje kariery Madonny na przestrzeni wszystkich albumów
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rumpel 17:49 04-11-2017
  Narysowałbym siebie jak rysuję na Galaxy Note 8 siebie rysującego na Galaxy Note 8 siebie szczęśliwego po wygraniu konkursu na Galaxy Note 8 :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  klaudiat95 17:52 04-11-2017
  Ja narysowałabym siebie leżącą na kanapie oglądającą dobry serial, wcinającą pizze z lodami i zapijającą to winem. Siedząc w pracy jedząc na przerwie mój dietetyczny fit posiłek, miałabym satysfakcje że przynajmniej jedna z nas- moja wirtualna część świetnie się bawi ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bartek123 18:01 04-11-2017
  Narysowałbym pole do "kółko i krzyżyk", żeby razem z przyjaciółmi móc grać i zachwycać się Galaxym Note 8 :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Telemaniak 18:04 04-11-2017
  Na tak dużym ekranie można narysować/przedstawić dosłownie wszystko jednak ja bym zrobił za pomoca rysika obraz przedstawiajacy moje ulubione chwile..
  Odpowiedz
 • komentarz
  Telemaniak 18:11 04-11-2017
  Na tak dużym ekranie można narysować/przedstawić dosłownie wszystko jednak ja bym zrobił za pomoca rysika obraz przedstawiający mnie i moją rodzinę ponieważ obraz na tak dużym ekranie jest bardzo rzeczywisty dzięki temu myślał bym ze są przy mnie
  Odpowiedz
 • komentarz
  ErB 18:24 04-11-2017
  Spróbujcie samemu stworzyć Podczas ekstremalnej zabawy Przygody w dżungli w Amazonii Własną fantastyczną mapę I wracajcie do domu
  Odpowiedz
 • komentarz
  incantare23 18:46 04-11-2017
  A czy Ty, staniesz się Death Vaderem, czy mistrzem Yoda? https://youtu.be/44A5_-gvH_o
  Odpowiedz
  • komentarz
   Lolek 18:46 05-11-2017
   Moim zdaniem interesująca praca, ale nie na temat ze względu na to że to co najfajniejszego można narysować to szablon wydrukowany z neta. To moja opinia ale tak to mi się podoba.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Maxx95 15:05 07-11-2017
    A wg mnie praca jest fajna i na temat - w przeciwieństwie do wiekszosci prac ma na końcu fajne przeslanie zwiazane z tym konkretnym rysikiem i pomysl niebanalny, ciekaw jestem kto wygra
    Odpowiedz
  • komentarz
   karolina 14:21 08-11-2017
   Gratulacje!
   Odpowiedz
 • komentarz
  incantare23 18:48 04-11-2017
  A czy Ty, staniesz się Darth Vaderem, czy mistrzem Yoda? https://youtu.be/44A5_-gvH_o
  Odpowiedz
 • komentarz
  Monika WK 18:52 04-11-2017
  Rysikiem narysowałabym to o czym teraz marzę.Rysunek w linku :) https://zapodaj.net/051eb071bab4a.jpg.html
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nulek 19:09 04-11-2017
  Szkicowałabym cichcem portrety współpasażerów z tramwaju. Codziennie odkrywam nowe obiekty, a głupio robić im ukradkiem zdjęcia... ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  NickCave 19:24 04-11-2017
  Najfajniejsze byłoby wykonanie szybkiego szkicu anatomicznego, pacjent przychodzi z problemem, ja szybko szkicuszkicu a on Aaa..Piona *klask
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rogal 19:35 04-11-2017
  UWAGA! Odpowiadam: Można narysować uśmiechniętą buźkę, która świadczyłaby o zadowoleniu posiadacza tego telefonu. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Daria 19:50 04-11-2017
  Narysowała bym sobie SZCZĘŚCIE :) gdyż od zawsze twierdzę,że będę szczęśliwa choć to szczęście miała bym sobie właśnie narysować. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Margott 20:02 04-11-2017
  Od dziecka podobał mi się Delorean z Back to the future. Na ekranie Note8 dopracowałabym jego nową wersję. instagram.com/p/BbFY743Bm2q
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paffele 20:07 04-11-2017
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)つ━☆・。 ⊂  ノ  ・゜+. しーJ  °。+ ´¨)     .· ´¸.·´¨) ¸.·*¨)      (¸.·´ (¸.·' ☆ Galaxy Note 8
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jagi 20:07 04-11-2017
  Dzięki Note 8 możesz pokazać światu to czego jeszcze na nim nie ma... Wszyscy czekamy a Tymek robi sobie żarty, więc cóż nam pozostaje... tylko go narysować :). https://images83.fotosik.pl/886/1b956b77554316fe.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  K01 20:16 04-11-2017
  Buuuuuu
  Odpowiedz
 • komentarz
  bartek 20:32 04-11-2017
  W pracy wiadomo, bywa nerwowo..z Note 8 będzie zdrowiej i oszczędniej :) http://www.empik.com/fantazje-z-krainy-fauny-kolorowanki-antystresowe-opracowanie-zbiorowe,p1115992473,ksiazka-p tym bardziej, że zawsze nie wiadomo jak, ale ginie temperówka do kredek :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  koczi_23 20:45 04-11-2017
  rysunek oka, który na co dzień rysuję ołówkiem. Jest to bardzo pracochłonne, trzeba mieć super ułożoną rękę, by nie popełnić jakiegoś błędu. Chciałam dodać zdjęcie, ale niestety nie ma takiej możliwości, gdzie je mogę dodać?
  Odpowiedz
 • komentarz
  nakrapianie 20:47 04-11-2017
  Wierzę, że jedną z najlepszych rzeczy jakie można na tym telefonie pokazać jest każdy sukces - lub chociaż prawie-sukces https://www.instagram.com/p/BbFdpGoF7YL/?taken-by=nakrapianie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Daniel 21:17 04-11-2017
  Ja bym udał się do Rosji na Mistrzostwa Świata 2018. A Samsung Galaxy Note 8 dałby mi wielka szansę udokumentowania złotego medalu dla Polski na mundialu w Rosji, och co to by była za frajda to udokumentować i podzielić się z innymi polakami tym szczęściem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Linkiewicz 21:25 04-11-2017
  Według mnie można by było postarać się narysować superrealistyczny rysunek. Jest to trudne , wręcz niemożliwe, myślę może to wyjść ciekawie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lucky Luke 22:27 04-11-2017
  Moim skromnym zdaniem, ten sprzęt byłby idealny dla pana trenera Jacka Gmocha - jego rysunki sytuacyjne na Samsungu Galaxy Note 8 zyskały pewien powiew świeżości ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  rafalimis 22:51 04-11-2017
  Zaplanowałbym spacer po obszarze turystycznym (np. parku narodowym). Na mapie zaznaczałbym ciekawe miejsca, i wyznaczał do nich trasę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kacperr 22:58 04-11-2017
  Wydaje mi się, że można by wykorzystać telefon do rysowanych kalamburów, zamiast rysować na kartce, która trzeba wyrzucić, można rysować na telefonie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Betas 00:48 05-11-2017
  Nie ma nic fajniejszego, niż spotkanie z przyjaciółmi, wiec wspólnie narysowalibyśmy naszą wersję ostatniej wieczerzy, a potem razem byśmy zasiedli do stołu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zead 02:22 05-11-2017
  Uważam, że najfajniejsze co można nim narysować to stara, dobra gra - kółko i krzyżyk! Klasyka w połączeniu z nowoczesnością i wygodą :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zead 02:25 05-11-2017
  Uważam że najfajniejsze co można nim narysować to stara, dobra gra - kółko i krzyżyk! Klasyka w połączeniu z nowoczesnością i wygodą :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Raqel 03:20 05-11-2017
  Za pomocą SG Note 8 można otwierać oczy, przy zamkniętych sercach to najbardziej rozwinięta technologicznie umiejętność tego Pana. https://www.facebook.com/arteide.org/photos/a.1626800987341387.1073743268.126207740734060/1626801354008017/?type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  Daro 04:39 05-11-2017
  Na Samsung Galaxy Note 8 narysowałbym pomysły, które przychodzą mi do głowy. Rozrysowałbym i przesłał rysunek tłumaczący mojemu tacie gdzie podłączyć właściwy kabel do komputera. Mógłbym też żonie narysować na mapce gdzie może wygodnie zaparkować.
  Odpowiedz
 • komentarz
  XcwomencX 07:19 05-11-2017
  Najfajniejszego można pokazać? Sam telefon z rysikiem :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pawlny 09:33 05-11-2017
  Używałbym go do rozpisywania ofert abonamentowych w salonie orange, żeby nie używać tony papieru. Rozpisuję wszystko pięknie ładnie na dużym ekranie galaxy note’a 8 i przez bluetooth wysyłam gotową rozpiskę na smartfon klienta. Używanie tego pięknego ekranu przyczyniłoby się do ekologiczności.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pawlny 09:37 05-11-2017
  Taki note 8 przydałby mi się do rozpisywania waszej oferty abonamentowej. Z racji, że mamy sporo klientów i używamy sporo papieru, który i tak klienci gubią to rozpisywanie oferty na dużym ekranie galaxy note 8 przyczyniłoby się do ekologiczności.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Fukoh 09:45 05-11-2017
  Można wykorzystać go do gry w kalambury ze znajomymi lub rodziną, po prostu tworzyć na nim rysunki naprowadzajace drużynę przeciwna na hasło. Idealny sposób żeby spędzić miło czas i oszczędzić kilka kartek. :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Fukoh 09:48 05-11-2017
  Do gry w kalambury ze znajomymi lub rodzina, super zabawa i oszczędność kartek :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  zuzanna 10:04 05-11-2017
  Za pomocą rysika możemy grać w gry z przyjaciółmi. Może być to np. popularny wisielec :) Umili nam to czas i przyniesie wiele radości. Możemy również rozwijać swój talent rysowniczy i trenować to właśnie tym precyzyjnym rysikiem na telefonie :) Dla umilenia czasu możemy również przeglądać zdjęcia i przewijać je rysikiem który nie marze nam ekranu i dzięki temu możemy obejrzeć czyste piękne zdjęcia na ekranie. Rysik będzie również idealnym przedłużeniem naszego palca robiąc idealne selfie :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Patryk 10:06 05-11-2017
  Wszystko czego bym nie chciał zapomnieć: pomysły i rzeczy, których zdjęć nie zdążyłem zrobić bo telefon był w kieszeni.
  Odpowiedz
 • komentarz
  magdalencja 10:39 05-11-2017
  Narysowałabym wystrzałowy statek kosmiczny, w którym wyślę mojego syna na marsa jeśli nie skończy studiów ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcinelli 10:45 05-11-2017
  Dzień dobry, link do pracy konkursowej w formie zdjęć. https://i.imgur.com/u0RpWWA.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Situran 11:08 05-11-2017
  Najfajniejsze w Nim jest to, że dzięki rysikowi możemy uchwycić, pokazać pomysł niezależnie od okoliczności i celu. Eviva l'arte!
  Odpowiedz
 • komentarz
  MufinPL123 11:14 05-11-2017
  Ja to bym namalował piękne serce i pokazałbym żonie
  Odpowiedz
 • komentarz
  MufinPL123 11:16 05-11-2017
  Pobawiłbym się w ,,prawdziwego,, artystę i malowałbym kreski a potem sprzedawałbym to za miliony
  Odpowiedz
 • komentarz
  MufinPL123 11:17 05-11-2017
  Pobawiłbym się w ,,prawdziwego,, artystę i malowałbym kreski a potem sprzedawałbym to za miliony i wtedy kupiłbym wszystko co chce
  Odpowiedz
 • komentarz
  MufinPL123 11:19 05-11-2017
  Ja go sole wszystko co miałem na myśli i napisałem ktoś już inny to napisał więc jak wygram narysuje ikonke takiej chmurki która oznacza komentarz
  Odpowiedz
 • komentarz
  poz212 11:22 05-11-2017
  Ja narysowałbym zarys dzisiejszego świata. Problemy oraz zjawiska jakie na nim występują. Pochłoniętego w najnowszej technologii, pędzących za najnowszymi trendami, komunikującego się pomiędzy różnymi miejscami na świecie społeczeństwa (dwie główki połączone znaczkiem dostępu do sieci), przekreślona rączka wyrzucająca śmieci oraz przekreślony czerwoną kreską wysoki komin fabryki. Narysowałbym czerwone serce lub dwie złączone dłonie oraz zielony rower.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dario Di Darko 11:30 05-11-2017
  Dzieci mogą nim rysować swoje obrazki w podróży :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Smoli 12:22 05-11-2017
  Rysikiem rysowałbym szkice łóżeczka, wózka, mebli i zabawek dla mojego synka, który niedługo się pojawi. Zanudzałbym rysunkami całą rodzinę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  stachu 12:29 05-11-2017
  Za pomocą rysika można ukazać szczęście związane z różnymi (nie)codziennymi wydarzeniami i wyrazić swoje uczucia względem najbliższych :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Agga555 12:29 05-11-2017
  no można notatki pisać czy przypomnienie jakieś , ściągi lub po prostu jak się nudzi to coś rysować ,pisać
  Odpowiedz
 • komentarz
  Agga555 12:31 05-11-2017
  ja bym na przykład notowała coś ważnego żeby nie zapomnieć albo w czasie nudów rysować można
  Odpowiedz
 • komentarz
  kruc 12:50 05-11-2017
  Moja żona jest florystką. Chociaż aktualnie nie pracuje w zawodzie jednak "po godzinach" układa kompozycje z kwiatów. Gdybym wygrał ten telefon to bym jej go podarował bo myślę, że mogłaby rysikiem rysować projekty bukietów i pokazywać je klientom do zatwierdzenia.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Margott 13:36 05-11-2017
  Na ekranie Note'a stworzę całą serię komiksów. Garfieldzie, Supermanie-spodziewajcie sie mnie wkrótce ;) instagram.com/p/BbFZ88uhejk
  Odpowiedz
 • komentarz
  kolorowesny 13:47 05-11-2017
  Nowy świat z Galaxy Note 8 ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  kolorowesny 13:48 05-11-2017
  Możemy narysować to co kochamy razem z Galaxy Note 8
  Odpowiedz
 • komentarz
  KubaŁ 14:17 05-11-2017
  Posiadając taki telefon, co bym zrobił? -Wszystko. Ogromny wyświetlacz, zapewniający nieskonczone pole do popisu, rysowanie-moja pasja, ten telefon umożliwiłby mi rozwijanie jej. Słuchanie muzyki- umożliwiłby mi jeden z lepszych głośników zastosowanych w smartfonach. Kolejnym plusem nowego samsunga jest 12-mpx MAtryca aparatu, umozliwiająca wykonywanie zdjęć w najlepszej jakości. Posiadając nowego samsunga, przypuszczam, że zacząłbym się uczyć, ponieważ posiadając tak ogromną moc obliczeniową aż chce się robić na nim cokolwiek. Pozdrawiam : ).
  Odpowiedz
 • komentarz
  Teresa Wędzicha 14:30 05-11-2017
  Kocham pracę z autami, więc założyłam warsztat. Note pozwoli mi na rozrysowanie i omówienie tuningu przy pierwszym spotkaniu z klientem. Wypowiedź: 139 znaków. Zdjęcie: https://imgur.com/a/SYL48
  Odpowiedz
 • komentarz
  MufinPL123 14:42 05-11-2017
  Siebie namaluje
  Odpowiedz
 • komentarz
  Raelag 14:59 05-11-2017
  Chciałbym na nim narysować siebie w przyszłości, aby zobaczyć każdy detal w moim późniejszym życiu w jak najlepszej rozdzielczości.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Raelag 15:04 05-11-2017
  Na ekranie Note 8 narysowałbym siebie oraz swoją rodzinę, aby (dzięki rozdzielczości 2K) zobaczyć wszystkie nasze wady oraz zalety.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Raelag 15:06 05-11-2017
  Moim zdaniem za pomocą Note 8 oraz jego rysika można by narysować wszystkie cuda świata z najdrobniejszymi detalami.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Caroline 15:24 05-11-2017
  Sztuka to moje życie. Rysowanie towarzyszy mi codziennie, a Galaxy Note 8 to dobre miejsce do szkicowania myśli w każdym czasie i miejscu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Gusiol 15:27 05-11-2017
  A ja w końcu dzięki rysikowi mógłbym wysłać SMS Jackowi Gmochowi - oczywiście w formie MMS-a ale jak wiemy Pan Jacek to świetny meczowy rysownik więc i ja bym mu coś wyskrobał na kolejny mecz: D
  Odpowiedz
 • komentarz
  magda1811 15:29 05-11-2017
  Przedstawiłabym dzięki niemu swoje myśli, to o czym w danej chwili myślę, co chcę przekazać obrazkiem, malunkiem, szkicem a nie literami.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ana98 15:38 05-11-2017
  Kilka kalendarzy, stos notesów i zeszytów (na wiersze, piosenki, cytaty i notatki z uczelni), karteczki samoprzylepne wszędzie gdzie chcą się przykleić i kosze pełne powyrywanych kartek - witam w moim życiu ;) Zabawa słowem i niezdarne rysunki to moje ulubione formy wyrazu. Natchnienie przychodzi wszędzie dlatego wiem, że Samsung Galaxy Note 8 to idealne urządzenie dla mnie. Mój kręgosłup byłby bardzo wdzięczny za zastąpienie (przynajmniej kilku) zeszytów z mojej torby tym lekkim i poręcznym cackiem :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  1matii1 15:39 05-11-2017
  Mógłbym w stary tradycyjny sposób wziąć numer od nowo poznanej dziewczyny:D (ostatnio szminką na bilecie z Tarnowa było dość problematycznie odczytać...)
  Odpowiedz
 • komentarz
  AnnaUrbańska 16:18 05-11-2017
  Moją rodzinę
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marina10 16:26 05-11-2017
  Samsung Note 8 to wehikuł czasu. Teraz mogę rysować, pisać "poza czasem". Bo z Note 8 szczęście jest bez ograniczeń.
  Odpowiedz
 • komentarz
  GreenAvocado 16:43 05-11-2017
  Narysowałbym siebie wstającego na czas każdego poranka, a dzięki rysikowi obraz byłby tak realistyczny, że nikt by nie poznał że dalej śpię!
  Odpowiedz
 • komentarz
  yoker 16:46 05-11-2017
  Pokazać na takim telefonie można wszystko i nic... ponieważ na każdym urządzeniu z wyświetlaczem można pokazać zdjęcie/tapetę. Na tym telefonie można tylko rysować... kartka papieru przyjmie każdą kreskę, zaś komputer nie tak łatwo. Mając rysik i wyświetlacz 6.3 cala nauczyłbym się tworzyć własną mobilną cyber-sztukę i dzielić się nią z innymi :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Seba43362 16:47 05-11-2017
  Dla pokazania jakości graficznej najlepsze są widoki z daleka z użyciem perspektywy bądź jakiś malowniczy krajobraz w kontrastowych kolorach który pokazałby głębie i jakośc, osoba zaprawiona w rysowaniu na elektronicznym sprzęcie z odrobiną doświadczenia takim rysunkiem powaliłaby wszystkich na kolana!
  Odpowiedz
 • komentarz
  lottta 16:47 05-11-2017
  Nakreślić kontury planów, Pokolorować marzeniami, Podzielić się nimi z ukochanym, Odliczyć dziewięć miesięcy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Filomena 16:48 05-11-2017
  Rysikiem można stworzyć lustro, pokazujące Twoje oblicze. Bo jesteś wyjątkowy. Samsung Galaxy Note 8 to wie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Juszka 17:26 05-11-2017
  Telefoniku mój kochany chcę byś był przeze mnie wygrany. Narysuję rysikiem na Tobie wszystko co chcesz, przecież mi z ekranu tego nie zjesz ? Jak zaczarowanym ołówkiem narysuję coś, by nie zapominać wszystkiego po stokroć ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Duma 17:30 05-11-2017
  Moim zdaniem najfajniejszą opcją, byłoby rysowanie swoich emocji. Każdy człowiek codziennie zmaga się z różnymi trudnościami, spotykają go lepsze i gorsze chwile. Dlatego też zawsze towarzyszą nam różne emocje i uczucia. W sumie takie wykorzystanie jest dobrą terapią, odprężeniem i wyrzuceniem z siebie negatywnych uczuć. Szczerze mówiąc sam chciałbym mieć taką możliwość wyrażenia tego co czuję. Tym bardziej że nigdy nie byłem uzdolniony plastycznie, a zwykła kartka papieru i długopis nie przetrwałaby spotkania ze mną po gorszym dniu. Muszę wam podziękować za ten konkurs, bo zadane przez was pytanie, natchnęło mnie na taką myśl, co jest kolejnym pomysłem na radzenie sobie ze swoimi słabościami. Pozwoliłem sobie też dodać tweeta odnośnie konkursu :) Link: https://twitter.com/dumciak/status/927210672244617216
  Odpowiedz
 • komentarz
  Duma 17:38 05-11-2017
  https://twitter.com/dumciak/status/927210672244617216
  Odpowiedz
 • komentarz
  Juszka 17:39 05-11-2017
  Telefoniku mój kochany chcę byś był przeze mnie wygrany. Narysuję na Tobie to co tylko chcesz, przecież mi z ekranu tego nie zjesz ? Jak zaczarowanym ołówekiem narysuję coś, żeby nie zapominać po stokroć ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  MaryLou 17:44 05-11-2017
  Tak by było ;') ---------> https://imgur.com/bVYtr9q
  Odpowiedz
  • komentarz
   MaryLou 20:43 06-11-2017
   Wstawiam jeszcze raz, tym razem na odpowiednim portalu :) -----> https://twitter.com/Lou_11m/status/927621335655870465
   Odpowiedz
 • komentarz
  Werka 17:52 05-11-2017
  Narysowałabym duplikaty dzieł Van Goha i udowodniłabym, że obecnie, z pomocą techniki i telefonu można stać się mistrzem na jego miarę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Weronika 17:57 05-11-2017
  Narysowałabym swoją twarz i w tak doskonałej rozdzielczości mogłabym zaobserwować w jakim stanie jest moja skóra i jak o nią zadbać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Gałąch 18:03 05-11-2017
  Ja jako typowy przedstawiciel narodu polskiego narysowałbym damę z łasiczką :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  michertt 18:19 05-11-2017
  Według mnie absolutnie najlepszym sposobem na wykorzystanie rysika jest wygodne i precyzyjne użytkowanie, na które nie można pozwolić sobie z innymi smarthphonami. Jednak najfajniejsza funkcją rysika byłaby zapewne karykatura. Mając możliwość idealnego odwzorowania każdej rysy twarzy rysunek na telefonie w końcu nabrałby sensu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  michertt 18:23 05-11-2017
  Najfajniejsza funkcją rysika byłaby zapewne karykatura. Mając możliwość idealnego odwzorowania każdej rysy twarzy rysunek na telefonie w końcu nabrałby sensu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  MJ79 18:28 05-11-2017
  Dzięki Note 8 mógłbym wreszcie rozrysowywać i ustalać taktykę dla moich małych piłkarzy https://images84.fotosik.pl/888/a301502a345f36a6.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  iammoniq 18:36 05-11-2017
  Chciałabym namalować tatuaż i dzięki funkcjom telefonu dodać do niego efekty. Byłby to idealny sposób by pamiętać o tacie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jagi 18:40 05-11-2017
  Dzięki Note 8 możesz pokazać światu to czego jeszcze na nim nie ma. Tymek czekamy :) https://images83.fotosik.pl/886/1b956b77554316fe.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  dancia 18:41 05-11-2017
  Bardzo chciałabym namalować różę dla mojej mamy z okazji jej urodzin :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kwiatek1970 18:41 05-11-2017
  O to moja praca. Warto rysować chwile godne zapamiętania. https://www.youtube.com/watch?v=yrh-arZXfD0
  Odpowiedz
 • komentarz
  jasnot 18:59 05-11-2017
  Ja chciałbym na Samsungu Galaxy Note 8 narysować mu ramkę by wiedzieć kiedy się skończy ponieważ jest tak duży i jest bezramkowy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  borola88 19:10 05-11-2017
  Naukowo zgłębiłabym kocią naturę i korelacje pomiędzy ich zakończeniami nerwowymi, a zwojami mózgowymi. Wyobrażam to sobie tak: https://www.fotosik.pl/zdjecie/53b775de77581ea2
  Odpowiedz
 • komentarz
  KiD 19:15 05-11-2017
  Stworzyłbym oryginalną, nietuzinkową bajkę na każdym zdjęciu z dziećmi. I to one wymyślałyby zakończenia. Rysik – kompan wyobraźni.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jacek GO! 19:19 05-11-2017
  Pingwiny zapamiętają kształty, więc z rysikiem i nową Galaxy Note 8-ą przekażę im syntezę naszego świata, może w końcu ruszą coś pozwiedzać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  AGII 19:20 05-11-2017
  Malowałabym to na co mam ochotę, czyli krajobrazy i twarze. Z Note 8 wyglądało to jakbym malowała na płótnie. Chwytanie chwili i rysowanie to co widzę i czuję. Moje małe atelie zawsze przy mnie!
  Odpowiedz
 • komentarz
  lexygraphie 19:34 05-11-2017
  Rysik kompatybilny ze smartfonem przydałby mi się do rysowania wzorów na moje koszulki w aplikacji Adobe Ilustrator. Jeśli w Samsungu Note 8 jest inna aplikacja to umożliwiająca, to już w ogóle byłabym w niebie - a prace byłyby lepsze od tych wykonywanych palcem :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kalina 19:39 05-11-2017
  Samsung galaxy note 8 byłby idealny do uwieczniania rodzinnych chwil, inspirujących zdjęć i zatrzymywania momentów, które chcemy pamiętać już zawsze.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jacek GO! 19:52 05-11-2017
  Rysując zawiłe egipskie hieroglify na nowej Galaxy 8-ce doznałbym komunikacyjnego olśnienia zapisanych wiadomości sprzed tysięcy lat!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sebastian 19:58 05-11-2017
  Ogromny wyświetlacz i rysik, który potrafi go ogarnąć pozwalają na m.in na dzielenie ekranu przez co możemy skopiować informacje z e-maila i wkleić w przeglądarce w drugiej części ekranu. Proste kopiowanie, wklejanie w rożnych aplikacjach przyśpiesza i pokazuje że multitasking może być porządnie wykonany jak na sprzęt mobilny przystało.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wygrana Odpowiedź 19:58 05-11-2017
  Wydaje mi się że można narysować tam kwiatki pokazać babci jak bardzo rozwinęła się technika, że można rysować na telefonie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  majkel13 20:14 05-11-2017
  Rysikiem narysowałbym na ekranie mnóstwo kostek masła - prestiżowy telefon musi być uosobieniem bogactwa.
  Odpowiedz
 • komentarz
  piotrekpitt 20:14 05-11-2017
  Ludzie ratujcie! U mnie w domu jest małe dziecko, niech testuje rysowanie na Note8 a nie na ścianach! #note8darade? no nie wiem
  Odpowiedz
 • komentarz
  CzyToWażne 20:15 05-11-2017
  Konkurs: Za pomocą rysika narysowałbym dzień jutrzejszy, który posiadacze Galaxy Note 8 przeżyli już wczoraj.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Babel123 20:31 05-11-2017
  Z rysikiem napisy ukazują się jak za dotknięciem różdżki, więc użyłbym go do wysyłania magicznych, zapomnianych słów: dziękuję, przepraszam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  vgtjn 20:59 05-11-2017
  morze wygram xd
  Odpowiedz
 • komentarz
  waldib 21:04 05-11-2017
  Chłopca z "Zaczarowanego ołówka", rysującego rysikiem na Note8 swój projekt, który się materializuje. Wielki ekran i rysik jest magiczny! https://images82.fotosik.pl/889/c2efd0b7d427e50fmed.jpg https://images83.fotosik.pl/887/869ff371a5696cfbmed.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 21:33 05-11-2017
  Dorysowałbym ucho słynnemu malarzowi :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Byc moze sie uda 22:01 05-11-2017
  Gdybym miała Note 8 byłabym bardzo szczęśliwa ponieważ ten oto Samsung ma wiele super funkcji które bardzo by mi sie przydały i ulatwiły moje pomieszane życie.Na początku musiałabym nauczyc sie funkcjonować i obsługiwać tego Samsunga Galaxy Note 8 później mogłabym uczyć moją młodsza współlokatorkę z domu dziecka pisać poprzez zabawe rysujac i pisząc na tym telefonie.Mogłabym zaprojektować jakąś nową fajna fryzurę do salonu w ktorym sie uczę.Ten telefon ma wiele roznych super funkcji które mogłabym wymieniać ale nie będę sie rozpisywać po prostu mam cicha nadzieję ze może sie uda.Jak to sie mówi "Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije"
  Odpowiedz
 • komentarz
  Aneta 22:31 05-11-2017
  Można zapisać numer telefonu :) Nowoczesność i klasyka w jednym.
  Odpowiedz
 • komentarz
  MamTeMoc 22:31 05-11-2017
  Siedem dni i stworzę świat na nowo. Rysik będzie moją czarodziejska różdżka.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Patrykszyc 00:02 06-11-2017
  Note jest to potężny telefon, na którym można polegać nie ważne jaka pogoda jest za oknem. Urządzenie jest na tyle duże, że można oglądać z rodzina filmy i uczyć się rysować na wirtualnej kartce magicznym rysikiem. Jakość zdjęć, ugina fotografów.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Altair 00:37 06-11-2017
  Zakładając, że jestem Einsteinem i jest 1915 rok, pokazałbym ogólną teorię względności sformułowaną przy pomocy rysika bezpośrednio na Note8.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Klaudia 00:50 06-11-2017
  Dzięki rysikowi możemy narysować to, co nierzadko bywa dla nas trudne do powiedzenia. Dlaczego by nie spróbować rozpocząć nowej znajomości od narysowania uśmiechu na naszym telefonie? Dlaczego by nie spróbować urozmaicić codzienności rysując komuś bliskiemu zagadkę w formie kalamburów? Jeden rysik - tak błaha sprawa, a może zmienić całe nasze życie!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Yogi07 02:04 06-11-2017
  Boga za stworzeniem ukrytego, gdzie świat wydaje się mglistym złudzeniem. Jest to fantastyczne wyobrażenie, co przybiera form nieskończenie wiele.
  Odpowiedz
 • komentarz
  mareksasuke 07:48 06-11-2017
  Z pomocą Samsung Galaxy Note 8 i jego wiernego kompana - rysika, narysowałbym mini-komiks, pokazujący w jaki sposób próbuję wymyślić, co mógłbym narysować i pokazać światu przy wykorzystaniu możliwości Samsunga. Normalnie smartfonowa incepcja.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maria 09:36 06-11-2017
  Ja bym rysikiem namalowała wszystkie swoje marzenia, a wiadomo, że marzenia są do spełnienia. Niczym najlepsze danie wypieści podniebienie, i przegoni z serca każde zmartwienie :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  maj taj 10:05 06-11-2017
  Na note 8 można by narysować rysunek 3D przedstawiający wnętrze telefonu
  Odpowiedz
 • komentarz
  RaGreen 10:06 06-11-2017
  Powiedziała "Namaluj mnie jak jedną ze swoich francuskich dziewczyn". Wyciągnąłem tablet, ale nie była zadowolona... http://goo.gl/1vtq6L
  Odpowiedz
 • komentarz
  Alan 11:02 06-11-2017
  Wydaje mi się ze na telefonie samsung galaxy note 8 narysować można wszystko co przyjdzie do głowy bo prędzej skończy się wyobraźnia niż miejsce na wyswietlaczu ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Myszka1 11:10 06-11-2017
  Uwagę konkursu przykuwa mały dodatek to Rysik S Pen do pisania szybkich notatek. Podobny ten rysik jest do eyelinera, dlatego pewnie z nim pomylę go nie raz. Tematem tego konkursu jest rysunek lub notatka. Jaka? No w takim telefonie to nie lada gratka. A może to byłby przepis na ciasto od mej mamy ulubiony z dzieciństwa a teraz by przeze mnie był wykonany. A może lista zakupów tak by nie zapomnieć niczego dla siebie, dla psa, kota i chłopaka ciągle głodnego. A może lista znajomych których czas odwiedzić, zapytać co robią i jak u nich leci. Już sama nie wiem, w głowie tyle tego jak wygram ten telefon to wam powiem co w nim napisałam takiego. Wiem! Już wiem.. to będą ważne daty tak by w urodziny babci nie zrobić gafy. Że się zapomniało.. bo to ojj aż nie ładnie mówić a tak będę mieć zapisane i to mi się nie zgubi. Taka właśnie będzie moja pierwsza notatka na 1-szym miejscu bo rodzina jest dla mnie ważna. Czy puściłam wodze fantazji? Niee to z życia wzięte Będę pisała notatki tak by nie zapomnieć więcej. A ten mały rysik niech mi w tym pomaga, niech będzie przyjazna nasza współpraca.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Poszukiwacz skarbów 11:15 06-11-2017
  Narysowałbym mapę do "Pociągu Złotego", który odnalazłbym potem razem z kolegą i szkic bym zrobił ów rysikiem wspaniałym pociągu owego.
  Odpowiedz
 • komentarz
  marzymisietentelefon 11:25 06-11-2017
  Skoro ten telefon ma funkcję pisania szybkich notatek przy zgaszonym ekranie chętnie zagrałabym z moją siostrą w świnki. Tak jak kiedyś grałam z moim dziadkiem. Pisałabym po ekranie rysikiem jakąś literę lub cyfrę a siostra z ruchu moich rąk musiałaby odgadnąć jaka to cyfra bądź litera. Sprawdziłabym jej rezultaty zaświecając ekran. Kiedyś to była moja ulubiona gra z dzieciństwa karta papieru i długopis. Teraz, gdy technika poszła do przodu, mogłybyśmy zagrać w nią w taki sposób :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  KM 11:49 06-11-2017
  SPen przypomina mi trochę bajkę Zaczarowany Ołówek.SPenem można narysować każdemu smutaskowi na zdjęciu uśmiech. I magicznie zmienić zdjęcie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Karollo 11:56 06-11-2017
  Podczas długich podróży często się z dziewczyną nudzimy dlatego Note 8 wykorzystamy na przykład do gry w kalambury. A w domu zawsze dostałaby miły rysunek.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Gawron 11:59 06-11-2017
  Jakby był to rysik niczym Magiczny Ołówek to rysowałbym wszystko co mi tylko najdzie na myśl. A tak na poważnie to użyłbym rysik do rysowania planu treningowego który pomoże mi w realizacji zadań oraz rysowania tras biegowych lub rowerowych. Wychodziłyby przepięknie trasy, które można wówczas realizować samemu lub po wysłaniu do znajomych w kilka osób.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rafi 12:01 06-11-2017
  Chciałbym narysować sobie jak się zabrać za pracę inżynierską... Już 3 rok próbuję i nie jak nie mogę tego napisać...
  Odpowiedz
 • komentarz
  dracomm 12:09 06-11-2017
  Ja potrzebuję Note8 do dokończenia pewnego planu: http://chomikuj.pl/dracomm/wehiku*c5*82+czasu/wehiku*c5*82+czasu,6143912416.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Czarująca 12:18 06-11-2017
  A pamiętacie bajkę "Zaczarowany ołówek"? Stałabym się znów dzieckiem i z Galaxy Note 8 zaczarowała swój świat raz jeszcze ;-).
  Odpowiedz
 • komentarz
  Agnieszka 12:32 06-11-2017
  Wkleiłabym swoje zdjęcie i własnoręcznie dopisała rysikiem słowa "nastał nowy dzień - odkrywaj to dziecko w sobie i bądź szczęśliwa" - fajnie by było budzić się i po przebudzeniu zobaczyć takie energetyzujące słowa zachęty. a zdjęcie najchętniej zamieściłabym takie: https://images81.fotosik.pl/889/24fe644e08cb2e76gen.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  aneciatopolovesrules 12:44 06-11-2017
  Moje łasuchy chcą mieć pełne brzuchy.Dla zabawy rysowałabym im rysikiem potrawy.Kolacja obiad i śniadanie wybierane byłyby przez losowanie!
  Odpowiedz
 • komentarz
  MiMi 12:49 06-11-2017
  Rysik- R jak rewolucja, Y jak Yeti (nawet on go pożąda), S jak styl, I jak innowacja, K jak komfort. Rysik to niewiele, a zmienia tak wiele
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paweł 13:01 06-11-2017
  Na tak dużym wyświetlaczu narysowałbym rebus i dał do rozwiązania drugiej osobie. A rozwiązaniem zrobiłbym jakże treściwe " Kocham Cię ".
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piotr 13:12 06-11-2017
  https://youtu.be/PkXrKqeEUmY Rysunki wykonać ładniejsze chciałem, Ale rysowałem palcem i sobie zasłaniałem. Z rysikiem by była animacja płynna I dziewczyna z obrazka taka jak powinna, Lecz to co trzeba na filmie widać: Do jakich zadań rysik się przyda.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr 18:57 08-11-2017
   https://youtu.be/a6_la9plHfs Reup specjalnie dla Piotrl.
   Odpowiedz
 • komentarz
  talarkowa 13:29 06-11-2017
  Wszystko! Jak Piotrek z "Zaczarowanego Ołówka" - myk!, i mam, co trzeba :) To by dopiero była przygoda... i to z Samsungiem Galaxy Note 8 :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lola 13:54 06-11-2017
  No jak to co? Narysowałabym RAMKĘ ;))))))))))))) Bo piszecie w recenzji, że nie ma, a zawsze się przecież mówi "weź coś w ramkę" czyli postaw na piedestale ważności i ładności i wszystkiego naj. Chciałam wkleić foto narysowanej ramki, ale pies mi pogryzł wszystkie ołówki.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ytseman 14:22 06-11-2017
  Prawdziwa historia :) https://i.imgur.com/4DDhXvW.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  3razyX 14:28 06-11-2017
  Przy dużym ekranie i dokładnym rysiku można " złapać " każdą myśl i zapisać ją szybko nim uleci do krainy wiecznego zapomnienia.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Duczek 14:33 06-11-2017
  Bardzo chętnie podczas dalekiej podróży z żonką pograłbym rysikiem w kółko i krzyżyk czy też kalambury.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Poseidon 14:44 06-11-2017
  Moja mama umarła rok temu. Byliśmy skłóceni, a na dodatek wyjechałem za granicę...Dlatego narysowałbym jej laurkę, w której przeprosiłbym i się z nią pożegnał.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jacek GO! 15:04 06-11-2017
  Pomysły przychodzą w niespodziewanym momencie. Trzeba natychmiast je nakreślić, zapisać wzór na nowej 8-ce. Żegnajcie chusteczki i serwetki!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Luc 15:14 06-11-2017
  Note 8 - w każdym miejscu, w każdym czasie tablica i kreda dzięki której może uda mi się w końcu znaleźć X w równaniu opieszałości innowacyjnej iPhonea :) proszę wybaczyć mała złośliwość :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piotrl 15:38 06-11-2017
  Urozmaiciłbym SMSy z listą zakupów. Kalambur z każdego produktu, Live Message i niech Żona główkuje w spożywczym, co autor miał na myśli.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Małgosia 16:22 06-11-2017
  Jestem wizażystką i uwielbiam rysować face charty a później odwzorowywać je na swojej twarzy. Na tak dużym ekranie i idealnie współpracującym z nim rysikiem można narysować niesamowicie kreatywne makijaże, ograniczeniem może być tylko wyobraźnia. Samsung Galaxy Note 8 pomógłby mi w pracy oraz w rozwijaniu swojej pasji. Mogłabym rysować w każdym miejscu mając przy sobie Note 8.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mona 16:27 06-11-2017
  Skrobiąc rysikiem po szkiełku warto umilić komuś dzień. Jadąc zatłoczonym tramwajem, klnąc po cichu pod nosem na pogodę, tłok i na felerny poniedziałek - na chwilę zapomnieć i nabazgrać proste, ciepłe "Uśmiechnij się." Pokazać pasażerowi sąsiadowi. Aby ten dzień nie był parszywy dla nikogo! Takie proste, a zarazem takie trudne. Oksymoron współczesności. Wykorzystajmy technologię prawidłowo.
  Odpowiedz
 • komentarz
  robi 16:32 06-11-2017
  Można narysować serce i wysłać swojej żonie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Małgosia 16:35 06-11-2017
  Pracuję jako wizażystka i uwielbiam rysować face charty a później odwzorowywać je na swojej twarzy. Dzięki tak dużemu ekranowi i idealnie współpracującym z nim rysikiem mogłabym narysować niesamowicie kreatywne makijaże, gdzie ograniczeniem byłaby tylko moja wyobraźnia. Samsung Galaxy Note 8 pomógłby mi w pracy i w rozwijaniu mojej pasji. Mogłabym szkicować swoje pomysły w każdym miejscu w którym mam Note 8, w końcu nie musiałbym się przejmować, że nie mam gdzie zapisać swoich pomysłów.
  Odpowiedz
 • komentarz
  MiniPoeta 16:52 06-11-2017
  Bo rysik poręczny i ekran niemały, Do nauki pisania to zestaw wspaniały. Ja dbając o lasy oszczędzę papiery I z córą z Note 8 poćwiczę litery!
  Odpowiedz
 • komentarz
  MJ 17:02 06-11-2017
  Projektowałem kiedyś małe naklejki, jak i również zdarzyło mi się zostać poproszonym o robienie logo do kilku małych firm. Jak wiadomo najlepsze pomysły (np. na logo) wpadają w podróży, a zazwyczaj nie mam przy sobie zestawu do robienia ilustracji. Dlatego taki sprzęt byłby idealny do tego.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ben 17:04 06-11-2017
  Wielki Galaxy jest zawsze zajęty Do pokazów magicznych znowu najęty Pręży się, sapie, dmucha i świeci Ukazał obraz i magia zeń leci.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Chris 17:09 06-11-2017
  Ja najchętniej zobaczyłbym jak Pan Jacek Gmoch kreśli analizy meczy na przyszłorocznych mistrzostw świta w piłce nożnej
  Odpowiedz
 • komentarz
  GsmOragne 17:20 06-11-2017
  Oto GIF konkursowy co by zdobyć Note nowy ... ;) https://www.facebook.com/109268632545490/videos/971887192950292/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tobiasz Pietrzak 17:27 06-11-2017
  Napisałbym na tym telefonie "Witam,jesteś moim właścicielem i będę Ci służyć dopóki Ci się nie znudzę".
  Odpowiedz
 • komentarz
  nic 17:29 06-11-2017
  I tak nie wygram a narysował bym to co w duszy mi gra.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Girlonline 17:32 06-11-2017
  Oto mój głos konkursowy po smartfon i świetny i nowy - https://www.facebook.com/girlonline.eu/videos/1725039307570710/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tobiasz Pietrzak 17:40 06-11-2017
  W telefonie Galaxy Note 9 narysowałabym mojego narzeczona i synka,aby móc na nich patrzeć gdy jestem poza domem.Oraz gdy nie mam humoru,aby na sam widok ich pojawiał mi się na twarzy uśmiech i aby to zdjęcie mnie motywowało do wszystkiego.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wesele 17:40 06-11-2017
  Zgłoszenie konkursowe - https://www.facebook.com/slubiweselepl/videos/1685464801525666/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Gsm News 17:50 06-11-2017
  Konkursowa wersja udżwiękowiona - https://www.facebook.com/109268632545490/videos/971898122949199/
  Odpowiedz
 • komentarz
  jacksparrow 18:00 06-11-2017
  Narysowałabym mapę skarbów przydatną do zabawy w podchody. Taki geocatching tylko w bardziej tradycyjnej wersji. https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1ym0e54JpvtqmKXaj8vStWH9xoCM&ll=50.14593249873457%2C18.340372705078153&z=7
  Odpowiedz
 • komentarz
  modybaja 18:01 06-11-2017
  Weźmy tatuatora, na szkic zawsze dobra pora. A gdy coś mi się przyśni już nie zapomnę, pomoże mi sprzęt sąsiada kraju kwitnącej wiśni.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Czarnulka 18:04 06-11-2017
  Narysowałabym mężowi listę zakupów -lista i obrazek do tego, żeby zawsze kupował to co chcę :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  dante_art 18:04 06-11-2017
  https://youtu.be/DnFmn1Bdqyg Note 8 jest idealnym telefonem, na którym narysujemy zarównano „wielkie dzieła” jak i proste rysunki ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  DAWSON 18:06 06-11-2017
  Co narysowałbym na Samsungu nowym? Cóż, może mnie na rajdzie wyścigowym? Może mój dom, płot, psa i budę? To będzie doskonały sposób na nudę!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rekrutka 18:11 06-11-2017
  Dzieki rysikowi, na tych nudniejszych zajęciach z anatomii, mogłabym łamać anatomicznie poprawne serca.
  Odpowiedz
 • komentarz
  karpiuk_karpiuk 18:12 06-11-2017
  Ja rysowałabym Mandale które mnie odstresowują. Nie musiałabym nosić ze sobą całego rysownika i gigantycznego piórnika z ołówkami. Smartfon mam zawsze przy sobie. Co za szczęście byłoby mieć wszystko w jednym. I kto powiedział że smartfon to zło 21 wieku skoro potrafi tak wiele ? Nawet ukoić nerwy :P
  Odpowiedz
 • komentarz
  blackpearl20 18:27 06-11-2017
  Uwielbiam amatorsko projektować ciuchy. Jak tylko najdzie mnie wena, Samsung będzie pod ręką i idealnie nada się do tego celu. https://drive.google.com/open?id=1dWQO1en67c16DNTHWycVya478chPS500
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wombat 18:29 06-11-2017
  Galaxy Note 8 - by dzielić się spełnionymi marzeniami w najpiękniejszy sposób https://www.instagram.com/p/BbKYCuLllUa/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Daga 18:31 06-11-2017
  Można poczuć się jak Leonardo da Vinci XXI wieku i wymalować jakieś dzieło sztuki... "Dama z Galaxy Note 8", 2017r, Piksele na wyświetlaczu
  Odpowiedz
 • komentarz
  Quality 18:31 06-11-2017
  Na takim wyświetlaczu można ukazać piękno nowo narodzonego życia, słodkiego uśmiechu na twarzy dziecka, czy innych ważnych chwil w życiu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  qwerty 19:02 06-11-2017
  Wierszyk 6,3 cala - wyświetlacz w sam raz W marzeń pogoń wyruszyć już czas Niech będzie zbędna nam długa trwoga I praca bez dobrych narzędzi - wielka szkoda Pozwól wykazać mi się choć raz Na rysunek w super smartfonie nadszedł czas I nie zwlekaj z tym dłużej Nie miej zbędnych złudzeń I dawaj telefon do ręki mojej Wyczaruję obraz z bajki tej
  Odpowiedz
 • komentarz
  monia38918 19:10 06-11-2017
  Często piszę wierszyki, rymowanki i hasła reklamowe,kiedy układam je w myślach,zanim znajdę długopis i kartkę już słowa rozpływają się w mojej głowie,a telefon mam zawsze przy sobie,więc moją radosną twórczość zapisywałabym na tym cudnym Samsungu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  modybaja 19:16 06-11-2017
  Weźmy tatuatora, bo na szkic zawsze dobra pora. Chcę pamiętać co mi się przyśni, rejestrować sny na sprzęcie sąsiada kraju kwitnącej wiśni. http://uploadfile.pl/pokaz/1261028---haas.html
  Odpowiedz
 • komentarz
  malarzm 19:17 06-11-2017
  Kiedy za oknem wiatr i plucha na Samsungu Galaxy Note 8 można szumu morza słuchać,a rysikiem rysować fale i blask letniego słońca,by lato w sercu i na ekranie trwało bez końca.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcysia 19:31 06-11-2017
  Samsung to jest super rzecz, Każdy chce Samsunga mieć, Można na nim narysować, Magię świata, Albo brata... Można namalować tęczę, Albo (ja tu glową ręczę), Narysować konia w paski, Albo klauna i bez maski. Ale dobro można czynić I świat pięknym znów uczynić, Namalować male serce I je wysłać znów czym prędzej! ❤
  Odpowiedz
  • komentarz
   kasia23 19:44 06-11-2017
   super ! :D
   Odpowiedz
 • komentarz
  Sasha 19:55 06-11-2017
  Można by na przykład narysować obrączki albo dwa gołębie i podpisać to "Czy zostaniesz moją żoną?", a potem wygasić ekran i podsunąć drugiej osobie pod pretekstem żeby czegoś tam w internecie poszukała, bo samemu się akurat nie może... nie, wcale, ani trochę nie sugeruję co mi się marzy by zrobił mój mężczyzna ;).
  Odpowiedz
 • komentarz
  WiśniwyLis 19:59 06-11-2017
  Niestety, Picassem nie jestem ale codziennie moim bliskim oraz smutnym osobom spotkanym na ulicy rysowałabym coś miłego, np. uśmiechnięte słoneczko albo głowę żaby. :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mark303 20:00 06-11-2017
  Galaxy Note8 z rysikiem, zostałby moim wspólnikiem. Nowy ogród z klientem bym ustalała, a zarazem na zdjęciu, plany i uwagi zakreślała. https://www.fotosik.pl/zdjecie/879390ea0e230333
  Odpowiedz
 • komentarz
  WiśniowyLis 20:01 06-11-2017
  Malarz ze mnie żaden ale codziennie rysowałabym przypadkowo spotkanej smutnej osobie coś wesołego, np uśmiechnięte słoneczko czy głowę żaby. ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  slodkawiki 20:02 06-11-2017
  Rysikiem na tym nieziemskim telefonie można właśnie narysować coś nieziemskiego! A może właśnie gwiazdy i planety w naszym własnym układzie słonecznym, o indywidualnych kształtach i rozmiarach, z najpiękniejszą drogą mleczną na świecie. Hmmm, myślę, że właśnie z moją bujną wyobraźnią właśnie to narysowałabym jako pierwsze.
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 20:07 06-11-2017
  Można by pokazać NOWE reklamy z Sercem i Rozumem. https://youtu.be/VbewD7JEQjs
  Odpowiedz
 • komentarz
  daminaw 20:09 06-11-2017
  Jesień?NIE!!!Na ekranie Galaxy Note 8 zdjęcia z wakacji sprawią że lato będzie trwało cały rok!!! https://www.instagram.com/p/BbKi21uH2UX/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Werczi 20:12 06-11-2017
  Takim rysikiem mogłabym ręcznie napisać list lub wiadomość, która byłaby dużo bardziej oryginalna i wartościowa, niż przy użyciu klawiatury.
  Odpowiedz
 • komentarz
  smack1 20:19 06-11-2017
  Ekipie dam ten sprzęt, a nie tylko ja się zachwycę, ale i Wy szczęki pozbieracie z podłogi. Bo bez Przyjaciół sama technologia nie ma szans!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krysiek 20:23 06-11-2017
  Ekran i rysik są jak ja i moja narzeczona. Najfajniej jest narysować plany na przyszłość. Niby można bez narzeczonej (rysika), ale to nie to samo! link: https://previews.123rf.com/images/hasloo/hasloo1407/hasloo140700831/29940970-Mortgage-and-credit-concept-Adult-couple-planning-their-future-Stock-Photo.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  AnnaŁ89 20:24 06-11-2017
  Od bazgrania do publikowania:) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.923426934479422.1073741835.100004363720198&type=1&l=bce5150e2d
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jamaldinho 20:27 06-11-2017
  Motyw ten towarzyszy mi od czasów szkoły podstawowej i powraca po dzień dzisiejszy. To pierwsze skojarzenie na pyt. co narysować na Note 8. https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/r90/23172700_170128763572478_7509356370495773746_n.jpg?oh=bb2d2581e75a8390e66d08fec014c944&oe=5A6BF80C
  Odpowiedz
 • komentarz
  bozenka 20:33 06-11-2017
  Myślę ze dzięki takiemu duzemu ekranowi bez problemu można rysować nawet bez pomocy rysika, natomiast z jego pomocą mogłabym pisać sobie nuty, tworzyć własne utwory w drodze, w autobusie czy samochodzie. wszystko miałabym przy sobie w kompakcie. poza tym podnieca mnie taki sposób spędzania wolnego czasu. możliwe, że dałabym również do wyprobowania telefon mojej kuzynce, która jest uzdolniony plastycznie. ciekawa jestem czy by podolal :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  jachim 20:37 06-11-2017
  Los Twój jest w Twoich liniach na dłoniach. GalaxyNote8 może zmienić Twoje przeznaczenie. www.instagram.com/p/BbKmBIQhTP1/?taken-by=jachimja
  Odpowiedz
 • komentarz
  Magdalena 20:44 06-11-2017
  Namaluję swoje marzenia Lecz tylko te do realnego spełnienia Jednym z nich jest lot balonem Gdzie jestem ubrana w sukni z welonem
  Odpowiedz
 • komentarz
  Konrad 20:46 06-11-2017
  Mała wierszyk o tytule " Oda do wyświetlacza Note8 - http://i67.tinypic.com/2r24p5l.png
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 20:53 06-11-2017
  To co w życiu najważniejsze: taki ekran pozwoli mi pokazać najlepsze wspomnienia oraz namalować marzenia, by potem je spełniać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Makes 20:56 06-11-2017
  Mój synek jest na etapie sprawdzania jak wszystko smakuje. Szczególnie kolorowe klocki. Narysował bym mu klocki i sprawdził czy też się skusi :) w końcu IP68 jest ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 20:56 06-11-2017
  Dzięki rysikowi urozmaicałbym zwykłe zdjęcia o niezwykłe postacie i sytuacje łącząc rzeczywistość i moją wyobraźnię, a coś tam ołówkiem potrafię ;) https://www.instagram.com/p/BP8afrJj2ON/?taken-by=sowisow https://www.fotosik.pl/zdjecie/bfd8af0dc98c311d https://www.fotosik.pl/zdjecie/387c6c3776f6c1af
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paweł 20:58 06-11-2017
  Moja odpowiedź w formie animacji. :) https://youtu.be/DwJZ5LbiBB0 Ilość znaków zgodna z wymogami konkursu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 21:02 06-11-2017
  148... znaków no mam nadzieję że komisja może lekko przymrużyć na to oko ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sajgonka69 21:08 06-11-2017
  Ja bym spróbował narysować moją rodzinę ale czy by mi sie to udało? Wątpię chociaż
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sajgonka69 21:14 06-11-2017
  Spróbował bym narysować swoją rodzinkę chociaz nie wiem czy by mi sie udało bo jest to 10 chłopa i mama czyl łacznie 11 osob #niesprobojesieniedowiem. Jestem bardzo zadowolony z oferty orange ale bez nie mogę wykorzystac jego w pełni... Fajnie by było dostać taki prezent na 18-nastke pozdrwoam?
  Odpowiedz
 • komentarz
  AniaBBB 21:18 06-11-2017
  W Samsungu mogę śmiało narysować, cały otaczający mnie piękny świat i pragnę go wygrać dla narzeczonego za te romantyczne kreatywne 100 lat https://www.fotosik.pl/zdjecie/b4774d6ea2c34840
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nysseth 21:26 06-11-2017
  Swoją pracę konkursową postanowiłem przedstawić w formie krótkiego filmiku. Serdecznie zapraszam do oglądania i dziękuję za uwagę. :) https://www.youtube.com/watch?v=hKvhnWX7KEY Pozdrawiam
  Odpowiedz
 • komentarz
  Adrianna F 21:38 06-11-2017
  Na tym magicznym urządzeniu mogłabym pisać rysikiem wiadomości dla mojego mężczyzny i zostawiać mu włączony telefon dyskretnie tak by przeczytał o co mi chodzi. Mogłabym narysować kosz na śmieci i dyskretnie zasugerować lubemu, że odpady czekają aż je łaskawie wyniesie. Pięknie namalowany kubek? Ukochany wiedziałby już, że to czas na kawę! Moją ulubioną - latte karmelowe. Pisałabym też mu tam miłe rzeczy tak by czuł się doceniony i męski. To byłby wspaniały pomysł na to by komunikować się niewerbalnie. Zabawne rysunki, miłe wiadomości czy karykatury domowych sprzętów, które sugerowałaby, że coś co dawno powinno być zrobione zostało przez niego zapomniane. Oj, rysik miałby wiele roboty w moim domu. ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Petro 21:41 06-11-2017
  Ile osób, tyle pomysłów. I to właśnie jest najpiękniejsze, że można narysować lub napisać co tylko się chce. Bez ram i ograniczeń.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Natking1 21:45 06-11-2017
  Pomysł chcę przedstawić obrazowo, Lecz śmiałości we mnie brak. Więc napiszę jedno słowo, Aby poznać życia smak. https://www.instagram.com/p/BbKs96WAplq/?hl=pl&taken-by=natalianatalia3555
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jacek GO! 21:54 06-11-2017
  Dla każdej niemej osoby nowy NOTE 8 jest idealnym notesem, jaki kiedykolwiek powstał, to postęp w kontaktach pomiędzy ludzkimi światami.
  Odpowiedz
 • komentarz
  TechnicalGuest 22:02 06-11-2017
  Co moim zdaniem można narysować na tym flagowcu? Praktycznie wszystko. W moim niezwykle amatorskim filmiku przedstawiam to, co nie raz powinno trafić na ekran Samsunga. I tutaj wcale nie liczą się umiejętności, ponieważ z takim urządzeniem praca będzie sprawiała przyjemność niezależnie od naszego poziomu artystycznego. Link: https://youtu.be/JoGgsLWr5Ec
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jacek GO! 22:09 06-11-2017
  Na słodko śpiącym wykładzie rozbudzę każdego studenta narysowaną karykaturą wykładowcy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Stokrotka 22:12 06-11-2017
  https://www.youtube.com/watch?v=RIe8W_x0P9I&feature=youtu.be Codzienność niecodzienną - pisałabym oryginalne,niezwykłe,odręczne wiadomości,które ubarwiałyby codzienność moją,bliskich i przyjaciół.
  Odpowiedz
 • komentarz
  terrrr 22:12 06-11-2017
  Dałabym Note'a 8 swojej niesłyszącej córce która za pomocą rysika mogłaby np. szybko nabyć bilet w autobusie czy kupić chleb w piekarni.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tęcza 22:15 06-11-2017
  Pokolorowałabym Biały Dom w Waszyngtonie!
  Odpowiedz
 • komentarz
  rremik777 22:22 06-11-2017
  Opisać słowami jest bardzo ciężko, gdy spędzamy wspaniałe chwile z kimś kogo kochamy. Dzięki rysikowi oraz z najlepszym aparatem w telefonie komórkowy, zrobimy zdjęcie, które wspólnie podpiszemy a rysik pozwoli napisać krótki wyjątkowy opis. A gdy po latach będziemy oglądać tak podpisane zdjęcie, wspólne wspomnienia będą bezcenne.
  Odpowiedz
 • komentarz
  kropka010 22:24 06-11-2017
  napisałbym ...Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń ...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Veroniq 22:27 06-11-2017
  Najfajniejsze co na ekranie Samsung'a Galaxy Note'a 8 można narysować, To wszytko byle by się w danym momencie do duszy artysty dopasować.
  Odpowiedz
 • komentarz
  PAJU 22:31 06-11-2017
  Odrysowaną stópkę dziecka - niezbędne, gdy mnie żona wysyła do pewnego dyskontu, żebym na promocji kupił dziecku buty.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ogrodniczka-optymistka 22:33 06-11-2017
  Kiedy leje mi na głowę i jestem już piątą godzinę w ogrodzie narysowałabym Słońce i udawałabym, że świeci!
  Odpowiedz
 • komentarz
  shark3000 22:37 06-11-2017
  Żonie narysowałbym serce na dowód miłosci, do ucha szepnąłbym słowa o mej wiernosci https://www.youtube.com/watch?v=96ChibTHARk&feature=youtu.be
  Odpowiedz
 • komentarz
  Egejta 22:39 06-11-2017
  Tak duzy ekran , tryskajacy intensywnymi barwami oraz wyjatkowo precyzyjny rysik to idealny asystent mojego zawodu: grafika komputerowego.
  Odpowiedz
 • komentarz
  animusmaggie 22:46 06-11-2017
  Ja jako odpowiedź na to pytanie przygotowałam dla Państwa prezentację! :) https://docs.google.com/presentation/d/1MJGruvZfuIp5lKtv3SuawUSBgavouGkJLma6xLd7P9s/edit?usp=sharing
  Odpowiedz
 • komentarz
  dySztych 22:47 06-11-2017
  Odkrył komik pod Zaosiem (ten Matejki miks z Przybosiem), że najlepiej atlas świata stworzyć w śmiesznych poematach na Samsungu Galaxy Note 8. https://www.instagram.com/p/BbK0A6tla18/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pacerki 22:47 06-11-2017
  W domu się nie przelewa, więc można by ludziom rysować karykatury bez faktury i tak lekko z Samsung Galaxy Note 8 dorabiać do emerytury!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Podróżnik w okularach 22:48 06-11-2017
  Ja znalazłam 5 fajnych pomysłów na wykorzystanie rysika w Samsungu Note 8. Szczegóły w grafice https://giphy.com/gifs/3ohs82hknd0oKpgi5O
  Odpowiedz
 • komentarz
  anariss 22:48 06-11-2017
  Ja, narysowałbym dla mojej młodszej siostry, ładnego i kolorowego pająka, aby już nigdy więcej nie musiała się tak panicznie bać tych stworzonek :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  ka_wojtek 22:53 06-11-2017
  Najfajniejsze w rysiku jest to, że może być wykorzystywany w wielu codziennych sytuacjach. WIĘCEJ W FILMIKU: https://youtu.be/0ukOYke3kpk
  Odpowiedz
 • komentarz
  TechnicalGuest 22:54 06-11-2017
  Co moim zdaniem można narysować na tym flagowcu? Praktycznie wszystko. Nie potrzeba tu umiejętności artystycznych, bo pracując z takim sprzętem nawet największy amator da sobie radę. Link do filmiku- https://www.youtube.com/watch?v=hKvhnWX7KEY
  Odpowiedz
 • komentarz
  immortano26 23:04 06-11-2017
  Jeśli mowa o wyświetlaczach i rysiku to odpowiedz jest jedna-grafen-przyszłość nowoczesnych wyświetlaczy,baterii,procesorów.Ah ten węgiel.
  Odpowiedz
 • komentarz
  immortano26 23:05 06-11-2017
  Jeśli mowa o wyświetlaczach i rysiku to odpowiedz jest jedna-grafen-przyszłość nowoczesnych wyświetlaczy,baterii,procesorów.Ach ten węgiel.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maciej 23:16 06-11-2017
  Wysłałem już tutaj ten link, ale nie widzę go tu nigdzie w komentarzach, więc zakładam, że przez jakiś błąd coś nie działało. Wysyłam go więc ponownie, jeżeli przeoczyłem i wysłałem podwójnie - przepraszam za spam, pozdrawiam :D link na konkurs: https://youtu.be/-Ty0i5_x4fk
  Odpowiedz
 • komentarz
  MichaelBlack 23:22 06-11-2017
  Urządzenie tej klasy winno inspirować do działań śmiałych i ambitnych. Zacznijmy od wyeliminowania hejtu, jednocząc oba mobilne fronty. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=139406883481580&set=a.139407023481566.1073741828.100022368069513&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kiedra20 23:22 06-11-2017
  Witam. Na początku przepraszam za błędy ale MOK obebny telefon szaleje. Myślę za najlepiej narysować rgsikiem życie bez stresu, nie wiem jak ma wyglądać ale byłoby piekne
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maiyo 23:30 06-11-2017
  https://youtu.be/oqP6NfBfvAo Można pokazać rzeczy których nie da się wypowiedzieć słowami w taki sposób, aby oddały emocje. (oraz MEMY!)
  Odpowiedz
 • komentarz
  mar_glo 23:30 06-11-2017
  Z okazji powoli kończonych studiów, naszkicowane miasto przyszłości, pełne futurystycznego budownictwa i niekonwencjonalnych rozwiązań.
  Odpowiedz
 • komentarz
  HeinzDundersztyc 23:39 06-11-2017
  Wytłumaczenie spalonego/akcji dla żony, w stylu Jacka Gmocha: powinien być dumny ;^) https://twitter.com/HeinzDunder/status/927665469418606593
  Odpowiedz
 • komentarz
  bawop 23:40 06-11-2017
  Narysowałbym symbole dopełniania się świata i doskonałości! Bo takie są Note8 i Orange! Np. takie: https://www.fotosik.pl/zdjecie/17305f722990d69a https://www.fotosik.pl/zdjecie/12b766be95973e95 https://www.fotosik.pl/zdjecie/9ca1691955310a67 https://www.fotosik.pl/zdjecie/4b8c9603bf90ebf6
  Odpowiedz
 • komentarz
  leniwcxyz 23:43 06-11-2017
  Jako, że jestem artystką, to dzięki Samsung’owi miałabym duże pole do popisu. Gdy nagle najdzie mnie wena twórcza, miałabym gdzie ją przelać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Damian ek 23:45 06-11-2017
  Narysowałbym mojego kota, jak jedną z francuskich kotek. W sumie to nie jest to kot francuski, tylko zwykły dachowiec, ale wmawiam mu, że jest rasowy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zoosk@ 23:48 06-11-2017
  Nie ogarniam - serio - od 3 dni myślę co może nowego w moje życie wnieść rysik.... rety!!! ja która nie używam notatnika, kalendarza itp rzeczy bo wszystkie ważne rzeczy ogarniam pamięciowo, poza tym moja torebka jest za "duża "na takie rzeczy ???może wiec nadal by się do codziennego życia....do zapisywania rymowanek podczas jazdy autobusem, do pisania liter przez 4 letnie dziecko, do malowania kolejnej Elzy czy wirtualnej kartki na urodziny ? młodsza to pewnie przeprowadziłaby test trwałości i smaku, bo wszystko wkłada do buzi...a tata -hmmm... tata to pewno rysowalby nuty Zosi i tłumaczył jak je zagrać.... Nie jest to mega wymyślne użycie, ale chyba chodzi o to by każdy znalazł w nim coś dla siebie ? ps. Wielka prosba - prócz zwycięzcy napiszcie też co wymyślil ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  PiotrP 23:48 06-11-2017
  Najlepiej można nim oddać różnorodność. Ciężko ją zamknąć w ramy, sklasyfikować, ujarzmić. Nawet jeśli pozornie jest niedostrzegalna. https://www.fotosik.pl/zdjecie/85469eb3443ae464
  Odpowiedz
 • komentarz
  ceiwinel 23:49 06-11-2017
  Można byłoby przelać swoją wenę twórczą w postaci rysunków, szkiców, różnych innych pomysłów (np. na książkę). Albo po prostu listę zakupów
  Odpowiedz
 • komentarz
  mitiro 23:50 06-11-2017
  Zgłoszenie jest z aplikacją: http://zgloszenie-orange-maiyo.cba.pl/ W razie nieuznania strony sama animacja: https://youtu.be/SnjPotRA7cc
  Odpowiedz
 • komentarz
  PiotrP2 23:51 06-11-2017
  Najlepiej można nim oddać różnorodność. Ciężko ją zamknąć w ramy, sklasyfikować, ujarzmić. Nawet jeśli pozornie jest niedostrzegalna. https://www.fotosik.pl/zdjecie/85469eb3443ae464
  Odpowiedz
 • komentarz
  Twin 23:52 06-11-2017
  Stworzylibyśmy cała rodzina kartki na różne okoliczności dla wszystkich znajomych i przyjaciół ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  macekor 23:55 06-11-2017
  Z rysikiem w Galaxy Note 8 moglibyśmy drastycznie zmniejszyć przestępczość, każdy obywatel posiadający Galaxy Note 8 mógłby dzięki jego zaawansowanemu rysikowi i odrobinie umiejętności zrobić portret przestępcy, gdyby doszło do przestępstwa. Galaxy Note 8 mógłby zasiać strach wśród przestępców, którzy baliby się popełniać wykroczenia, przynajmniej gdy w pobliżu znajduje się ktoś z Notem 8.
  Odpowiedz
 • komentarz
  immortano26 23:56 06-11-2017
  Kurczę, wysłałem odpowiedz po 23, ale do teraz jej nie ma, mam nadzieje, że jury ją zaliczy
  Odpowiedz
 • komentarz
  Navy10 23:57 06-11-2017
  Rysikiem można narysować swoje wspomnienia. Zdjęcia z wakacji cieszą się popularnością jednak te z odręcznym podpisem będą się kojarzyły jeszcze lepiej. Fajnie powspominać pozytywne elementy z naszych wyjazdów a dzięki rysikowi w Galaxy Note 8 nabierają one nowej formy!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zielony 23:58 06-11-2017
  Ludzie nie dostrzegają się nawzajem. Narysowałbym kolorowe smoki które niczym latawce unosiłby się nad głowami, ci którzy je dostrzegą przyniosą szczęście.
  Odpowiedz
 • komentarz
  KoRZoN 23:58 06-11-2017
  Można nim pokazać brak ograniczeń i otwartość (dosłowna) na nowe technologie. https://drive.google.com/open?id=1OvbPJkahi9alX_-TXn0jAcY3HUSLYaB4
  Odpowiedz
 • komentarz
  leniwcxyz 23:59 06-11-2017
  Można byłoby przelać swoją wenę twórczą w postaci rysunków, szkiców, różnych innych pomysłów (np. na książkę). Albo po prostu listę zakupów.
  Odpowiedz
 • komentarz
  lustreczkopowiedz 00:00 07-11-2017
  https://www.youtube.com/watch?v=FUKmwGZM3Lg&feature=youtu.be
  Odpowiedz
 • komentarz
  szpenio11 00:05 07-11-2017
  Moja żona jest tą osobą w związku, która wstaje wcześniej do pracy i pracuje ciężej. Mimo małej ilości czasu z rana zawsze zostawia mi karteczkę z jakąś miłą bądź ciekawą wiadomością: "mężu napraw firankę bo spadła :(", "Kochanie, życzę Ci dobrego dnia :*", "Kochanie, zrób obiadek!", "Kochanie, idź sobie na to piwko z kolegami dzisiaj!" i wiele innych :). Ja za to chodzę spać później niż ona dlatego przy pomocy rysika z Samsunga Note 8 zostawiałbym żonie wiadomości rysunkowe w tym właśnie telefonie. Myślę, że kiedy zaczęłaby w tramwaju przeglądać telefon i znalazłaby notatkę to byłaby w niebo wzięta! Taka wiadomość może pokolorować nawet najbardziej szarobury dzień w gęstym krakowskim smogu!
  Odpowiedz
 • komentarz
  cibronka 08:55 07-11-2017
  Na 6.3-calowym wyświetlaczu Note 8 narysowałbym 6.4-calowy ekran w skali 1:1. Infinity display nigdy się nie kończy :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rafał 08:57 07-11-2017
  Używając Note 8 narysowałbym nieskończoność - tylko infinity display jest w stanie ją pomieścić.
  Odpowiedz
 • komentarz
  JarKen 11:05 07-11-2017
  Hej nie widzę swojego zgłoszenia z wczoraj, Utknęło? Tutaj - https://www.facebook.com/smartlifepl/videos/1166249620175001/
  Odpowiedz
 • komentarz
  lustreczkopowiedz 13:40 07-11-2017
  Mojego zgłoszenia też nie ma :( mam nadzieje, że zwyczajnie jeszcze nie wszystkie przeszły moderację. Był opis + link do filmu, a widzę tylko drugi komentarz z linkiem, który przezornie wrzuciłam później jeszcze raz.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łobuz 15:33 07-11-2017
  Samsung to firma współpracująca z Mistrzami Kodowania więc narysowała bym ich monitor i Galaxy z zachowaniem wielkości. Może jakaś maszyna czasu bo faktycznie praenieśliście nas w czasie. W ten lepszy czas od starego do nowego. Wspierajcie innowacyjne myślenie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Przemysław A. 18:50 07-11-2017
  Note 8 leci w stronę gwiazd. Opuszcza atmosferę, pod nim Świat błyszczy tysiącem świateł. Na ekranie wyświetla się napis: "Witaj Świecie"
  Odpowiedz
 • komentarz
  lustreczkopowiedz 10:01 08-11-2017
  Czy moje pierwsze zgłoszenie się odnalazło? I jury ma szansę je zobaczyć?
  Odpowiedz
 • komentarz
  smyk 12:50 08-11-2017
  Żal, taki szajs wygrał, w takim razie więcej nie gram, dziękuje.
  Odpowiedz
 • komentarz
  yyyh 13:42 08-11-2017
  Taki film wygrał dziwny. Dorosły człowiek bawi sie zabawkami. Wydrukowane z neta. Żałosne. Myślałam ze wygra ktos inny. To moja opinie więc każdy ma swoje zdanie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piter 14:58 08-11-2017
  Trudno będzie trafić w tak denny gust jury. Film to jedna wielka nudna dłużyzna bez przekazu i sensu. Żałosne, to powiedzieć mało. Infantylne do żenady. Gratuluję bezguścia!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Gość 15:19 08-11-2017
   Ale dno. Jedyny plus za formę. Wykonanie i merytoryka żałosne. Jury ma chyba resztę konkursowiczów za ciężkich idiotów. ?
   Odpowiedz
   • komentarz
    level 16:25 08-11-2017
    No niestety. Straszne dłużące się ujęcia a film, który wiadomo jak się skończy po kilku pierwszych sekundach. Jakie funkcje przedstawiono? rysowanie i... możliwość wydruku? "wow!". A Olaf mówił na filmiku, że ma osobistą prośbę żeby go zaskoczyć. Że pewnie są funkcję o których on nie ma pojęcia. A wybraliście przedłużający się, fakt - trochę pracochłonny, ale po prostu dziecinny film.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Piotr 15:48 08-11-2017
  I jak to się ma do tego? a. 40% - kreatywność zaproponowanego rozwiązania i jego użyteczność, b. 30% - ciekawa forma odpowiedzi, c. 20% - poprawności językowej odpowiedzi, d. 10% - subiektywna ocena członka Komisji. Wychodzi na to, że regulamin regulaminem, a 10% to 100% . Jaki jest sens pisania, skoro i tak wygra nawet najgłupszy, ale film? Gdzie np. w tym filmie pokazano użyteczność (40%)? Ciekawa forma na jakiej podstawie jest oceniana? Na miejscu sponsora następnym razem poważnie bym się zastanowił nad współpracą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  JarKen 15:51 08-11-2017
  Taki pomysł - w trzeciej odsłonie opublikujcie pierwszą dziesiątkę - nawet bez nagród. Wyróżnienie jako nagroda za poświęcony czas, bo przygotowanie filmu czy animacji lub wymyślenie dobrego tekstu to kilka godzin pracy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  serio 16:25 08-11-2017
  Ten konkurs jest chyba dedykowany dla ludzi z dziecinnym rozumem, jury od razu mogliście to zaznaczyć, szkoda pracy i cennego czasu innych!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piotrl 17:35 08-11-2017
  Z ciekawości, ładnie proszę wszystkich krytykujących wybór jury, żeby napisali swoje NICKi ze zgłoszeniami.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr 18:21 08-11-2017
   Ja na przykład usunąłem już swój film z YT. Poświęciłem trzy dni na obmyślenie i realizację filmu w celu prezentacji wszystkich możliwości. Czuję się wręcz obrażony widząc z czym przegrałem. Zazwyczaj usuwam całe niewygrane posty, ale tu się nie da. Teraz pytanie zasadnicze. Dlaczegóż to masz takie żądania? Bo co?
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotrl 18:58 08-11-2017
    Żądanie? Prośba. Jak wyjaśniłem na początku wpisu: z ciekawości. Czy faktycznie wygrany materiał tak bardzo odbiega poziomem i jakością od prezentowanych przez osoby krzyczące.
    Odpowiedz
  • komentarz
   lustereczkopowiedz 20:47 08-11-2017
   Ja tam nie krytykuję, bo jury ma prawo do swoich gustów. Wg mojego, moja praca jest lepsza, heheh ;). Domyślałam się nawet, że film "Star wars" może wygrać. W zapowiedzi konkursu była mowa a zaskakiwaniu funkcjami itp. więc poszliśmy w nieco inną stronę, nie dającą jednak jak widać szans na wygraną;). Pracy się nie wstydzę - więc proszę: masz link do YT parę postów wyżej. Pokazuje godzinę "00:00" ale wrzuciliśmy przed północą inny post z tym samym filmem i jury film dostało zgodnie z regulaminem, więc godziną z tego postu się nie sugeruj. Myślę, że Jury nie spodziewało się takiej popularności konkursu bo pewnie przewidziałoby sobie więcej czasu na spokojne przejrzenia wszystkich prac. Pozostaje starać się jeszcze bardziej następnym razem.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Basia 17:42 08-11-2017
  Praca jest niezgodna z regulaminem i prawem! Materiał dźwiękowy z filmu Star Wars został bezprawnie wykorzystany! Aby wykorzystać dźwięk/zdjęcie/film należy posiadać licencję free copyright/creatives common!!!! To jest nie fair w stosunku do innych użytkowników, którzy się stosowali do reguł!
  Odpowiedz
  • komentarz
   SubFir3 18:38 08-11-2017
   Muzyka pochodzi stąd: https://www.youtube.com/watch?v=_D0ZQPqeJkk Jest to standardowa licencja Youtube. Serwis samoczynnie usuwa ścieżkę dźwiękową kiedy zostały naruszone prawa(licencja), a nie usunął. Pozdrawiam.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr 19:28 08-11-2017
    Wszystkie prawa posiada obecnie Disney. ? Nie tego dotyczy standardowa licencja, a jeśli muzyka pochodzi z podanego linku, to tylko ona została tu naruszona, ale i prawo w zupełności.
    Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr 18:44 08-11-2017
   Zgadza się. Ale trzeba reklamować zgodnie z regulaminem, bo nie sądzę aby jury samo zmieniło decyzję.
   Odpowiedz
 • komentarz
  serio 18:24 08-11-2017
  Regulamin czytalos? Reklamacja znana? Jesli masz uwagi to pisac, a jury stwierdzi czy masz racje czy nie. To ze wygrany zeby sie wyroznic prawdopobnie sam sobie odpisuje zabronione nie jest. Podawac punkt regulaminu i pisac na adres. I juz.
  Odpowiedz
 • komentarz
  serio 19:02 08-11-2017
  I to się tyczy wszystkich. Wygrał to wygrał, ma ktoś merytoryczne uwagi? To mail i zapytanie lub reklamacja. Forum nie służy do tego. I nie służy też do oceniania jury. Ich konkurs, ich zasady, ich ocena.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr 22:09 09-11-2017
   Kiepski z ciebie adwokat. Regulamin obowiązuje wszystkich na równi. Odpuść sobie tę żałosną błazenadę...
   Odpowiedz
 • komentarz
  wild 20:27 08-11-2017
  a czy to nie jest plagiat? https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/30/6f/8f/306f8f20a451a1fc33eb6e19b5de26b3.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Polska wolny kraj 22:36 08-11-2017
  Bez urazy ale tu tylko były przedstawione dwie funkcje. Możliwość polaczenia sie z drukarka co musi taka funkcje mieć drukarka bo każdy smartfon może się połączyć. Druga funkcja rysowanie. Wow każdy note ja ma noc zaskakującego. Pan Olaf chciał cos zaskakującego i wątpię żeby tu coś takiego było. Wiele prac bylo lepszych od mojej i tej.
  Odpowiedz
 • komentarz
  AAAA 20:47 09-11-2017
  Halo? DLACZEGO NIE ODPISUJECIE NA MAILA Z REKLAMACJAMI!!!!!!!
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 21:46 09-11-2017
  Każdemu który/a chciałby/a składać reklamację, pozwolę sobie przypomnieć o regulaminie, w szczególności punktach 8.3, 8.4, 8.5. W innych przypadkach nikt nie ma obowiązku ich rozpatrywać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nilka 10:43 10-11-2017
  Robicie sceny jakby wasze filmiki były filmami, pełnymi pasji, efektów specjalnych a praca nad nimi trwała długie tygodnie. Bez znaczenia czy video, zdjęcie lub sam tekst, chociaż dla mnie niesprawiedliwe było ograniczenie znaków do 140 bo widzę, że niektórzy mieli naprawdę więcej ciekawego do napisania, niż inni do przedstawienia w zdjęciach czy video. Czasami lepiej w ciekawy sposób przedstawić typowe, zwyklzwykłe funkcje telefonu niż wymyślać tak bardzo, że aż człowiek wstydzi się przeczytać, chociaż to nawet nie jego XD
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 13:52 11-11-2017
  Można narysować wstępny projekt swojego wymarzonego domu :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  ollcia1802xdd 10:24 24-11-2017
  fajnie by było wygrać ale nie mam szczęścia na taki telefon ale mogę spróbować chociaż wiem że wygra inny szczęściarz :-)
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej