Oferta

Ubezpieczenie przez SMSa

Monika Kulik Monika Kulik
29 czerwca 2011
Ubezpieczenie przez SMSa

Jutro jadę na wakacje, muszę załatwić jeszcze mnóstwo spraw a przyszło mi do głowy, żeby wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Na szczęście tu nie muszę niczego szukać – wystarczy SMS.

Mobilne ubezpieczenie turystyczne to usługa przygotowana przez Orange i firmę ubezpieczeniową Generali, w ramach której otrzymujemy ubezpieczenie podróżne podczas pobytu poza granicami kraju na planowany wyjazd. W ramach ubezpieczenia turystycznego mamy ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy w podróży (assistance) oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Jednodniowy koszt ubezpieczenia to 5 zł, maksymalny okres na jaki możemy się ubezpieczyć to 30 dni.

Wystarczy wysłać SMSa na numer 7115 podając PESEL, datę rozpoczęcia urlopu i ilość dni. Potem otrzymujemy SMS-a zwrotnego z  prośbą o zapoznanie się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i jeśli je akceptujemy – wysyłamy SMS ZGODA. Wysłanie SMSa potwierdza, że zapoznaliśmy się z warunkami oraz zgadzamy się na obciążenie naszego rachunku kwota xx za ubezpieczenie podróżne. I możemy poczuć się bezpieczniej …..

Więcej na stronie www.orange.pl

P.S. U nas w firmie możemy tak ubezpieczyć też delegacje.


Oferta

Otrzymuj informację z pierwszej ręki! Info SMS 6505

Marek Krupa Marek Krupa
29 czerwca 2011
Otrzymuj informację z pierwszej ręki! Info SMS 6505

Usługa Info SMS 6505 jest dostępna już od dłuższego czasu dla abonentów TP. Popularność usługi cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć ją o nowe funkcjonalności m.in:

- włączenie usługi Info SMS 6505 jest możliwe przez wysłanie SMS-a z komendą Dodaj.numer_ewidencyjny (numer dostępny na fakturze TP). Dotychczas aktywacja usługi była możliwa wyłącznie przez kontakt telefoniczny z doradcą.

- zamówienie parametrów do usługi Neostrada jak również parametów DNS dla ustawień własnego routera

- informacja o kwocie wybranej faktury, terminie wystawienia dokumentu oraz terminie płatności,

- przesłanie duplikatu faktury zgodnie z zamówieniem,

- potwierdzenie zmiany adresu e-mail dla przesyłania e-faktury,

- potwierdzenie rezygnacji z przesyłania e-faktury,

- zamówienie kontaktu sprzedażowego.

Usługa ta opiera się na przesyłaniu informacji dotyczących waszego telefonu stacjonarnego przez SMS  na podany w systemach TP telefon komórkowy.

W zależności od przesłanej komendy dane pobierane są z różnych systemów obsługowych TP.

Czas jaki mija od wysłania wiadomości do otrzymania przez Klienta zależy od informacji jaką chce uzyskać – jeśli są to dane dotyczące statusu zamówienia/zgłoszenia czy też informacje o płatnościach czas jest dłuższy, ponieważ wymaga pobrania konkretnej informacji z konta Klienta.

W przypadku ustawień własnego routera (komenda DNS) lub zamówienia kontaktu z Doradca, odpowiedź SMS przychodzi w „mgnieniu oka” ze względu na przypisanie do tych komend stałych komunikatów.

Numer 6505 dostępny jest dla Klientów, którzy posiadają telefon komórkowy w jednej z czterech wiodących sieci komórkowych w Polsce: Orange, Plus, T-Mobile oraz Play.

Cena jednego SMSa to koszt wg taryfy danego operatora - TP nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za usługę.

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj

Jeżeli korzystaliście już z usługi lub chcecie zacząć a macie sugestie z nią związane zapraszam do podzielenia się nimi w komentarzach.


Oferta

Bonus dla przedłużających Zetafona

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
29 czerwca 2011
Bonus dla przedłużających Zetafona

Sporo z Was korzysta z Zetafona, dlatego myślę, że chętnie skorzystacie z nowej oferty przedłużeniowej tzn. Propozycji Zetafon. To oferta dla tych, którym w najbliższych trzech miesiącach kończy się umowa lub skończyła się nie dawniej niż miesiąc temu. Jedynym warunkiem przystąpienia do Propozycji jest odpowiedni ruch na Waszym koncie. O tym czy wystarczy, aby dostać bonus decyduje system komputerowy sprytnie wszystko zliczający. Jeśli nasz matrix zakwalifikuje Was do Propozycji Zetafon otrzymacie bonus o wartości 15 zł za doładowanie w wysokości 25 zł lub więcej. Możecie go wykorzystać w sieci Orange. W zależności od długości kontraktu otrzymacie 4 (dla umowy na 24 miesiące), 5 (30 miesięcy) lub 6 (36 miesięcy) promocyjnych doładowań. Dostępne są wszystkie telefony, jak w ofercie dla nowych klientów.

Scroll to Top