Oferta

Urodzinowe prezenty od Orange dla „karciarzy”

Piotr Domański Piotr Domański
11 października 2016
Urodzinowe prezenty od Orange dla „karciarzy”

Nie tylko urodzinowe, ale również imieninowe i… rocznicowe. Precyzując chodzi tu o rocznicę aktywacji startera ;-) Pewnie zauważycie, że prezenty w tej formie już u nas funkcjonowały, ale teraz je wzbogaciliśmy. Bonusy są dwa, pierwszy dość „krótkoterminowy”, drugi raczej „długofalowy”. W prezencie dostaniecie od nas pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 1 GB internetu, który możecie wykorzystać w ciągu 24 godzin. By go aktywować wystarczy wysłać SMS i tu opcje są dwie:

  1. wysłanie SMS-a pod numer 506 (koszt: 20 gr), w treści wpisując imię, datę urodzin oraz imienin (imię, dd.mm.rrrr, dd.mm) np. Kasia, 07.11.1989, 13.02 lub
  2. wysłanie SMS-a o treści URODZINY, pod numer 506 (koszt: 20 gr), w odpowiedzi otrzymacie instrukcję, jak prawidłowo zgłosić się do usługi.

Co bardzo ważne, usługę aktywujecie raz, a później przy każdej okazji zgarniacie prezent. Klienci, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z usługi mogą to zrobić, jeżeli są w Orange na kartę od co najmniej 31 dni i jednorazowo doładowali konto na co najmniej 10 zł. A Ci, którzy aktywowali tę usługę wcześniej, nie muszą już nic robić.

Druga część naszych „prezentów” jest nieco bardziej długofalowa. Otóż, po wysłaniu SMS-a, w zależności od okazji otrzymacie propozycję aktywacji jednego z trzech pakietów za bardzo fajną cenę. Różnią się one w zależności od okazji. Jeżeli świętujecie urodziny będą to rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2GB internetu, ważne 31 dni, za które zapłacicie 17,5 zł. W przypadku imienin, za 15 zł otrzymacie możliwość aktywacji pakietu rozmów i SMSów limitu do wszystkich, ważne 31 dni. Oferta związana z rocznicą aktywacji startera jest najciekawsza – za 12,5 otrzymacie nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci + 5 GB Internetu, ważne 30 dni. Wszystkie te pakiety są jednorazowe i można je aktywować w ciągu 30 dni od otrzymania SMS-a z ofertą.

Dodam jeszcze tylko od siebie, że to nie byle jakie pakiety danych, lecz pakiety transferu danych w sieci, która wedle speedtest.pl jest aktualnie najszybszą w Polsce. Na blogu jeszcze o tym nie pisaliśmy, a to najwyższy czas!

A więc… wszystkiego najlepszego! A tutaj link, pod którym dowiecie się więcej o usłudze. 


Oferta

Na światłowodzie może teraz zyskiwać każdy

Piotr Domański Piotr Domański
11 października 2016
Na światłowodzie może teraz zyskiwać każdy

Dokładnie tak – teraz każdy z Was będzie mógł zyskać 150 złotych, jeżeli poleci komuś światłowód Orange, a ta osoba zdecyduje się na zakup. W gruncie rzeczy można zarobić nawet nieco więcej, bo na start dostajecie od nas 50 zł, które można odebrać, gdy po raz pierwszy osoba przez Was polecona zdecyduje się na Orange światłowód.

Jak dokładnie działa GoFiber?

Po pierwsze potrzebna jest aplikacja. Na razie działa na Androida, ale pracujemy także nad wersją na iOS. Trzeba się w niej zarejestrować, następnie zaakceptować regulamin… i do dzieła. Teraz zastanówcie się, kto spośród Waszych znajomych mógłby chcieć światłowód… i jest w zasięgu. Możecie to sprawdzić w samej aplikacji, co ułatwia zadanie. Kolejnym etapem jest podanie danych Waszego znajomego. Nasi konsultanci się już do niego odezwą, a jeżeli umowa zostanie podpisana w ciągu 30 dni otrzymacie 150 złotych. Mam sugestię: zanim polecicie Waszego, pogadajcie z nią lub nim;-)

Aplikacja Go Fiber - grafika

Aplikacja ma także wersję PRO, do której możecie awansować, uzupełniając dane. I tutaj zaczyna się zabawa. Z polecających stajecie się bowiem… zbierającym zamówienia. Zmienia to wbrew pozorom całkiem sporo. Z jednej strony wiąże się to z kilkoma obowiązkami na etapie samej sprzedaży więcej (o wszystkim dowiecie się ze specjalnego szkolenia on-line). Z drugiej, otrzymujecie nie konkretną kwotę, lecz prowizję, równą 3 średnim rachunkom za internet, które zapłaci osoba, której internet polecacie. Może to oznaczać jednorazowy wpływ na Wasze konto wysokości kilkuset złotych.

Co sądzicie o tej możliwości? Czy skorzystalibyście z niej?

Więcej na temat aplikacji znajdziecie na stronie http://www.szybciejniz.pl/, a regulamin pod tym linkiem. Dodam tylko, że kwoty, które zarabiacie… to dochód. Więc dostaniecie od nas PIT ;-). Z tej aplikacji nie mogą jednak skorzystać osoby pracujące w Orange Polska oraz w firmach zależnych, a także współpracujący z nimi w oparciu o umowy cywilnoprawne. Pewnie to dla Was oczywiste, ale wolałem zaznaczyć.


Oferta

Krótki film jak doładować prepaid przez internet

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 października 2016
Krótki film jak doładować prepaid przez internet

Już co czwarty nasz klient korzystający z na kartę doładowuje skonto przez internet.  Z drugiej strony oznacza to jednak, że aż 75 proc. dalej preferuje tradycyjne formy jak np. zdrapki  czy doładowania w sklepie. Nie mam nić przeciwko, ale przez internet  szybciej, wygodniej i otrzymujecie co najmniej 10 proc. bonusu za każde doładowanie. Żeby zachęcić Was do wypróbowania tej metody zdecydowałem się trochę zabawić w aktora i poeksperymentować przed kamerą.

Nieprzypadkowo film na moim koncie na Twitterze pojawił się właśnie dzisiaj i mówię w nim o porannej kawie. Najczęściej konta doładowujecie właśnie na początku miesiąca lub w okolicach dziesiątego. Również jeśli chodzi o godzinę - najczęściej zasilacie telefon przed południem. Takie już macie przyzwyczajenia ;-)

P.S. Kto jeszcze tego nie zrobił - zachęcam do zarejestrowania numeru na kartę.

Scroll to Top