Odpowiedzialny biznes

uTalentowani – konkurs

Marek Wajda Marek Wajda
31 stycznia 2011
uTalentowani – konkurs

Jak pracownik może zostać menedżerem w Grupie TP? Niestety nie napiszę, że to proste. Ale przynajmniej możliwe ; ) Poszukiwane są osoby, które wyróżniają się potencjałem menedżerskim. Kandydaci przechodzą wieloetapowy i długi proces selekcji. W ub. piątek do grona Talentów GTP dołączyło kolejne 48 osób.

Jednym  z tegorocznych laureatów jest znany Wam doskonale z bloga sportowego Jarek Kończak. – „Łatwo nie było, bo na przestrzeni kilku miesięcy, trzeba było przejść siedem etapów. Rozmowy z HR, testy z angielskiego, sporo zadań do rozwiązania on-line. To raczej nikogo nie zdziwi, że skala trudności rosła z etapu na etap. Na końcu była całodniowa - finałowa sesja, gdzie wiadomo było, że tylko część z nas odpadnie choć sukces jest blisko. Przez kilka godzin wcielałem się raz w jakiegoś szefa od kas fiskalnych, później meblowałem sklepy odzieżowe, produkowałem zabawki, rozwiązywałem problem z krnąbrną jednostka wojskową czy też zakładałem portal medyczny - czyli rzeczy, które ja, jak pewnie wielu innych startujących w tym etapie nigdy nie robiło - więc żadnych wzorów nie mieliśmy. A wszystko to przy bardzo ograniczonym czasie pod okiem kilku osób, które oceniały każde słowo, sposób zachowania, dobór argumentów, odporność na stres, czy reakcje na stale zmieniającą się sytuację. To taka trochę mała matura, tyle, że biznesowa” – wspomina Jarek.

Gościem specjalnym gali była Martyna Wojciechowska, która opowiadała o swojej pracy, podróżach i wyzwaniach. – "Ludzie rodzą się z talentem. Czasami nie jesteśmy w stanie dostrzec swojego talentu albo rozwijamy się w innej dziedzinie. Trzeba jednak nad nim pracować, bo inaczej jest bezużyteczny" – stwierdziła Martyna. – "Trzeba wyznaczać sobie dalekosiężne cele, nie ograniczać się. Nie wiemy gdzie jest granica naszych możliwości. Ważne jest by droga do celu sprawiała nam radość, tak samo jak i codzienna praca".

Gdybyście mogli wybrać jeden talent, z którym chcielibyście się urodzić, co wybralibyście i dlaczego? Na autora najciekawszego komentarza opublikowanego do końca tygodnia czeka książka Martyny wraz z jej autografem!


Rozrywka

Dziś zmienia się z Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
31 stycznia 2011
Dziś zmienia się z Orange

Właśnie wystartowaliśmy z kampanią, w której przypominamy, że przedłużając z nami umowę można dostać nawet 40 proc. więcej minut do wykorzystania w taryfach Delfin, Pelikan i Pantera. To zarazem pierwszy spot , którym pojawia się nowy podpis, zwany z angielska claim. Zamiast „together we can do more” jest  „dziś zmienia się z Orange”. Hasło będzie pojawiać się w naszej komunikacji marketingowej w ofertach Orange nie tylko w Polsce, ale także innych krajach. Ma pokazywać, w jaki sposób dostarczane przez nas technologie mogą zmienić życie klientów na lepsze. Jestem ciekawy, jak podoba się Wam nasz nowy claim?


Oferta

Nowe telefony w ofercie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 stycznia 2011
Nowe telefony w ofercie

Od dziś wprowadzamy do oferty nowe telefony. W Orange dla Firm to: BlackBerry Bold 9780, HTC Wildfire i Samsung S3350 Ch@t335. W Delfinie, Pelikanie i Panterze również HTC WildfireSamsung S3350 Ch@t335. Natomiast w Zetafonie z miesięcznym zobowiązaniem Samsung C3530.

28012011-3-telefony.jpg

Scroll to Top