Oferta

Voucher podarunkowy od Microsoft

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
19 stycznia 2015
Voucher podarunkowy od Microsoft

Obecnie smartfon to istne centrum dowodzenia, które spokojnie kiedy trzeba zastąpi nam komputer, kalendarz, aparat, sprzęt muzyczny i właśnie o te sprzęty trzeba dbać. Dlatego polecam Wam stronę akcesoria.orange.pl na której możecie znaleźć wszystko co najlepsze do ochrony swojego telefonu. Obecnie kupując telefon Nokia przez nasz sklep internetowy dostaniecie karty podarunkowe od Microsoft w wysokości 100 zł lub 50 zł do wykorzystania w naszym sklepie z gadżetami. Promocja dotyczy nowych klientów oraz tych z Was, którzy przedłużają umowę i potrwa do wyczerpania zapasów.

44bc4576c9956de5aa00e0d49f34b20c37c


Oferta

Testujemy Samsungi Galaxy A3 i A5

Michał Rosiak Michał Rosiak
16 stycznia 2015
Testujemy Samsungi Galaxy A3 i A5

Update: Od poniedziałku 19 stycznia mamy już w ofercie najnowsze Samsungi serii A: Galaxy A3 i Galaxy A5. Modele w kolorze srebrnym przez najbliższy kwartał kupicie tylko w Orange Polska!

Jak radzą sobie sukcesorzy Alfy? Jak to jest używać Samsunga z aluminiową obudową? :) Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was!

 


Rozrywka

Filmowe podsumowanie roku 2014

Kasia Barys Kasia Barys
16 stycznia 2015
Filmowe podsumowanie roku 2014

Ostatnio dużo dobrego dzieje się w polskiej kinematografii nie tylko dla Orange, które wsparło najlepiej oglądane filmy w ubiegłym roku, ale również dla innych producentów. Gratuluję Opus Film nominacji „Idy” do Oscarów. Szkoda, że tym razem nie mogę napisać, że to nasza koprodukcja :) Pięknie komponowałaby się w podsumowaniu minionego roku, które dla Was właśnie przygotowałam. Co prawda „Idę” obejrzało niecałe 120 tys. widzów, a „Bogowie” uzyskali do tej pory wynik ponad 2 milionów, to mam nadzieję, że po otrzymaniu Oscarów „Ida” znów zawita do naszych kin!  A póki co „Idę” możecie zobaczyć na VOD w telewizji Orange TV i Telewizji Tu i Tam.

Zapraszam na subiektywne podsumowanie koprodukcji Orange. Z pięciu koprodukcji jakie pomogliśmy sfinansować, aż trzy są na pierwszych miejscach oglądalności filmów w Polsce. A jakie są Wasze oceny tych filmów?

 

Scroll to Top