Oferta

W Prima Aprilis doładowanie z dużym bonusem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 kwietnia 2011
W Prima Aprilis doładowanie z dużym bonusem

Tylko dziś za doładowanie konta przez www.doladowania.orange.pl kwotą 50 zł, otrzymacie ekstra, co najmniej 50 proc. więcej. Ile to niespodzianka, sprawdźcie nas! To nie żarcik Prima Aprilisowy. Bonus będziecie mogli wykorzystać przez 30 dni na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, a także na rozmowy ze stacjonarnymi i transfer danych (internet). Stan bonusa sprawdzicie wysyłając SMS-a o treści ILE pod nr 1555 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem Twojej taryfy), krótkim kodem *124*# [zadzwoń], dzwoniąc pod numer *500 lub logując się na naszej stronie.

 

hub_50 prct promocja doladowan.jpg


Odpowiedzialny biznes

Piłkarze poza boiskiem, cz. 2

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
31 marca 2011
Piłkarze poza boiskiem, cz. 2

A przed Wami kolejna porcja, krótkich rozmów z reprezentantami Polski. Dziś Ireneusz Jeleń i Dariusz Dudka

.

 

Więcej na Oficjalnym Portalu Piłkarskiej Reprezentacji Polski www.bialoczerwoni.com.pl

 


Odpowiedzialny biznes

Dobre praktyki biznesu – konkurs

Monika Kulik Monika Kulik
31 marca 2011
Dobre praktyki biznesu – konkurs

Powstał już 9. raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Znaleźć tu można wszystko, co wydarzyło się w poprzednim roku w CSRze: -  opisy aktywności firm, kalendarium wydarzeń i przegląd prasy, a całość opatrzona komentarzami ekspertów i praktyków.

Jeśli interesuje Was temat odpowiedzialności społecznej biznesu zapraszam dziś od 10.00 do 12.00 na stronę www.odpowiedzialnybiznes.pl. Będziecie mogli on - line towarzyszyć ogłoszeniu raportu, a także korzystając z Facebooka lub SMSa wysłanego na numer 697 432 693 zadać pytanie ekspertom uczestniczącym w dyskusji „Wizja dla Europy w świetle wyzwań zrównoważonego rozwoju”.

Jakie zagrożenia i szanse dla firm niesie globalizacja? Jakie są strategiczne kierunki rozwoju Europy w kontekście zrównoważonego rozwoju? Jakie wyzwania stawia przed nami raport „Europa 2020”? – to tylko niektóre tematy, o których będziemy mówić podczas spotkania. Zapraszam serdecznie.

I małe zadania dla Was – wymieńcie 3 dobre praktyki Grupy TP, które znalazły się w najnowszym raporcie FOB lub co najmniej 10 naszych programów, które do tej pory znalazły się w raportach Dobrych Praktyk. Na 2 osoby, które dobrze i najszybciej odpowiedzą na pytania – czekają Serce i Rozum.

Scroll to Top