Oferta

W „Szalony weekend” ceny telefonów lecą w dół

Piotr Domański Piotr Domański
27 listopada 2015
W „Szalony weekend” ceny telefonów lecą w dół

W naszym e-sklepie z telefonami bez umowy startujemy z kolejną promocją – „szalonym weekendem”. Na najbliższe dwa dni potanieją trzy smartfony. I to znacznie. Samsung Galaxy S5 Neo, model moim zdaniem z wyższej półki, potaniał o 17% i będzie kosztował w promocji 1249 zł. Poszperałem sporo w sieci i nie znalazłem tego smartfona w lepszej cenie.

Taniej, o blisko 15%, zapłacicie za Samsunga Galaxy Grad Prime VE, którego w ten weekend kupicie za 569 zł. Za całkiem zgrabnego Orange Dive 70 zapłacicie blisko sześset złotych, co oznacza, że jego cena spadnie na najbliższe dni o 14%.

Pamiętajcie, że to tylko trzy z 46 telefonów, które można znaleźć w naszym e-sklepie z telefonami bez umowy. Tak jak wczoraj pisałem obniżyliśmy cenę większości z nich, nawet o kilkanaście procent, więc warto przyjrzeć się tej stronie. Ponadto do każdego telefonu kupionego w naszym sklepie otrzymacie w prezencie kartą prepaid z pakietem 2GB.

A promocja na Samsunga Galaxy S5 Neo, Samsunga Galaxy Grad Prime oraz Orange Dive 70 trwa do końca weekendu, więc trzeba się spieszyć. Bo chyba warto. Prawda?


Oferta

Black Friday w Orange

Piotr Domański Piotr Domański
27 listopada 2015
Black Friday w Orange

Niektóre tradycje warto przenosić na polski grunt, szczególnie te, które sprawiają, że spadają ceny. Na przykład telefonów, Na przykład HTC One M8s, albo LG G4 Stylus ;-) W obydwu przypadkach z kilkuset złotych do złotówki. Pierwszy w Smart Plan LTE 89,99 zł, drugi Smart Plan LTE 69,99 zł.

A to tylko dwie z wielu obniżek cen, które zaplanowaliśmy dla Was dzisiaj, w ramach przenoszenia na polski grunt, akcji, która w USA nazywa się „Black Friday”. Za oceanem początek świątecznych zakupów, pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. A w Orange to doskonała okazja, by poszukać prezentów dla najbliższych.

Co jeszcze potaniało?

Chociażby Sony Xperia M4 Aqua, który kosztuje dzisiaj 99 zł zamiast 549 zł w Smart Plan LTE 49,99 zł, czy LG G4c, który w tym samym abonamencie będzie kosztował 1 zł zamiast 299 zł. Jest też telewizor - Samsung Smart TV 40", który będzie Was kosztował złotówkę, jeżeli weźmiecie go w Smart Plan LTE 89,99 zł. Normalnie kosztuje prawie 400 złotych, a więc różnica spora.

I są jeszcze tablety - Tablet Alcatel OneTouch POP 10.1, za 99 zł zamiast 399 zł w LTE FreeNet 59,90 zł i Orange Sego. Ten drugi za złotówkę, zamiast 299 zł w ofercie LTE FreeNet 39,90 zł. Mamy dodatkowo Alcatel One Touch Pixi 7, za którego także zapłacicie złotówkę, jeżeli weźmiecie go do 80 Mb/s od 39,90 zł  i Supernovej 300 Mb/s za 79 zł.

Uff… dużo tego!

A to tylko kilka  z prawie tuzina możliwości jakie Wam dzisiaj dajemy. I tylko dzisiaj, gdyż, jak wskazuje nazwa, mamy „Black Firday”, czyli piątek. Zegar tyka :-)

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie promocji.

Komentarze


Rozrywka

„Czerwony Pająk” koprodukcja Orange już w kinach

Kasia Barys Kasia Barys
27 listopada 2015
„Czerwony Pająk” koprodukcja Orange już w kinach

Zbrodnia, pojedyncze poszlaki, tropy prowadzące w ślepe zaułki i kolejne morderstwa. Dzielny agent FBI, czy też charyzmatyczny śledczy, rozwiązuje zagadkę i psychopatyczny morderca trafia do więzienia. Mimo że dobrze znacie takie scenariusze, to ich bohaterowie zazwyczaj żyją w USA. W Hollywood króluje mocne kino. Ale od dziś możecie oglądać „Czerwonego Pająka” - polski thriller, pokazujący czasy PRLu. W dodatku historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Musicie przyznać, że to dość niecodzienna propozycja filmowa? Przekonajcie się, czy film Marcin Koszałka przyprawi was o ciarki. I czy główny bohater Karol Kremer, będzie naszym polskim Kubą Rozpruwaczem? A teraz zapraszam Was na relację z premiery.

 

 

Scroll to Top