Oferta

W TP taniej niż w Skype 37

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
16 kwietnia 2009
W TP taniej niż w Skype 37

Wczoraj z zainteresowaniem przeczytałem artykuł w Gazecie Wyborczej o podwyżce usług Skype`a http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6498423,Skype_juz_nie_jest_tani.html Od razu przypomniały mi się dyskusje, jak szybko darmowa telefonia VoIP wyprze tradycyjne rozmowy. Skype stał się wręcz synonimem dzwonienia za free. Niestety to nie takie proste i nie da się robić dobrych usług za darmo. GW porównała m.in. nowe ceny Skype z TP. Korzystając z okazji dołożę trochę od siebie. Od marca połączenia na komórki przez nasz VoIP wynoszą od 0,29 do 0,32 zł za minutę (telefonia internetowa tp i neofon tp), a w Skype 0,94 zł, czyli 3 razy drożej. Dajemy darmowy numer VoIP, z którego można dzwonić na cały świat lub się na niego dodzwonić. W ofercie Skype numer kosztuje 50 euro na rok. Dodam, że nasze plany VoIP mają naliczanie sekundowe bez opłat za rozpoczęcie połączenia, a podpisując umowę na neofon w planie na okrągło, w cenie 49,5 zł na 24 miesiące, można dostać za 1,22 zł telefon Siemens IP C470, który obsługuje jednocześnie linię PSTN i VoIP. W cenie tego planu rozmawia się bez ograniczeń z numerami stacjonarnymi oraz VoIP w Polsce. Mamy również atrakcyjne plany VOIP kapitał, gdzie cała kwota abonamentu (od 5 zł do 40 zł) jest przeznaczona na połączenia po dodatkowo obniżonych cenach. Plany kapitał oraz na okrągło można zamawiać bez konieczności posiadania neostrady lub telefonu stacjonarnego w TP. Usługa neofon działa na jakimkolwiek dostępnie do internetu i w dowolnym miejscu na ziemi. No i to już chyba wszystko :-)


Oferta

Środy z Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 kwietnia 2009
Środy z Orange

Przykro mi, że dalej nie mogę dać Wam informacji, na którą najbardziej czekacie, ale póki co jak zapowiadałem kilkanaście dni temu, ruszamy z akcją Środy z Orange - start 22 kwietnia. Teraz więcej szczegółów. Od jutra wystarczy wysłać sms o treści FILM na numer 241, aby otrzymać unikalny kod, który pokazany w kasie każdego z kin Cinema City i Orange Imax upoważni do kupienia dwóch biletów w cenie jednego. Koszt sms według taryfy wewnątrzsieciowej, czy bardzo tani. Nie będzie żadnych premium sms. Akcja jest dla wszystkich bez wyjątku klientów Orange niezależnie od oferty prepaid, postpaid, czy mix. Z promocji można skorzystać tylko raz w tygodniu. Dziś wieczorem na specjalnym pokazie filmowym akcję zaprezentujemy dziennikarzom, a od poniedziałku pojawią się reklamy w TV i kinach. Na blogu spot można zobaczyć już teraz. Zapraszam też na stronę www.orangefilm.pl.

rama500.jpg

Ruszyły Środy z Orange. Wyślij sms na numer 241 z treścią FILM. Dostaniesz dwa bilety w cenie jednego


Oferta

Lepiej później, ale dobrze

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 kwietnia 2009
Lepiej później, ale dobrze

Przecieki i spekulacje, które pojawiły na temat nowej oferty prepaid odsłaniały częściowo nad czym pracujemy. Data 16 kwietnia stała się magiczna. Niestety to nie ten termin, a nad ofertą dalej pracujemy. Lepiej zrobić coś później, ale dobrze. Właśnie dowiedziałem się, że pakiety, które miały być od jutra wyłączone na razie zostają. Na koniec proszę o jeszcze trochę cierpliwości, bo najważniejszy jest efekt końcowy. Spodziewam się, że zaraz wyleje się na mnie sporo krytyki i niezadowolenia, ale taki już smutny los rzecznika :-(

Scroll to Top