Odpowiedzialny biznes

Wachlarz – nowe podróżnickie spotkania (blogerów i nie tylko ;)

Marek Wajda Marek Wajda
23 marca 2013
Wachlarz – nowe podróżnickie spotkania (blogerów i nie tylko ;)

Za nami pierwsze spotkanie z nowego cyklu Wachlarz organizowane przez najbardziej znanych i utytułowanych blogerów Podróżnickich. - Orange przy tym pomyśle współpracował jako partner od samego początku. Stąd też nazwa cyklu – może wyjdzie to trochę marketingowo, ale Orange oferuje szereg usług , i nazwa charakteryzuje zarówno ofertę  firmy jak i rozpiętość tematyczną spotkań – tłumaczy Kuba Górnicki. – Przede wszystkim chcemy aktywnej dyskusji z wszystkimi gośćmi, a nie tylko wykładów - dodaje Ania.

Na pierwszym spotkaniu rozmawiano przede wszystkim o „Reportażu w czasach Facebooka”. Zobaczcie jak było, a jeśli chcecie przyjść na kolejne spotkania szukajcie terminów na blogu Podróżnickich – tam też znajdziecie wkrótce pełne nagrania spotkań.

PlayWyłącz głos

Jak Was zainteresowało zobaczcie pełen zapis.


Oferta

Nexus 4 i iPad 128 GB w Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 marca 2013
Nexus 4 i iPad 128 GB w Orange

Trzy dni temu nasz fioletowy konkurent ogłosił, że w najbliższym czasie Nexus 4 by LG będzie dostępny tylko u nich i zaczął zapisy. Nic z tych rzeczy! Od dzisiaj macie go w e-sklepowej ofercie Orange. To smartfon dla koneserów ze świetnymi możliwościami i Androidem Jelly Bean 4.2 bez operatorskiego softu. Fanom Apple polecam natomiast iPad`a z wyświetlaczem Retina 128 GB, który również dziś pojawił się w naszej ofercie. Dostępny w kolorze czarnym z ofertami Orange Free Set i Business Everywhere.

9db18b90577f0f634ad02066474d4be5a64


Oferta

Na weekend 350 gier za darmo

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 marca 2013
Na weekend 350 gier za darmo

Komórkowi gracze nie będą się nudzić. W marcowej edycji Weekendów z Orange dajemy Wam do przetestowania 350 gier m.in. Cristiano Ronaldo - Football 2012, Call of Duty 7 i Who Wants To Be a Millionaire 2013. Promocja dotyczy wszystkich klientów Orange. Wystarczy, że wyślecie bezpłatnego SMS-a o treści W pod numer 80200. W odpowiedzi otrzymacie link WAP do portalu, gdzie się rejestrujecie. Polecam też pobrać aplikację mobilną z Apps Center z http://orange.pl/ac i zainstalować ją w telefonie. Będzie łatwiej Wam przeglądać katalogi i pobierać gry. Dostęp do serwisu macie bezpłatny przez 4 dni od momentu rejestracji w serwisie. Jeszcze ważna uwaga. Pobranie gier z serwisu na telefon może wiązać się z naliczeniem opłat za transmisję danych zgodnie z cennikiem. Nie zapomnijcie zapoznać się z regulaminem. Promocja trwa od dziś do niedzieli 25 marca, do godz. 23.59. Szczegóły znajdziecie tutaj i życzę miłej zabawy.

Scroll to Top