Oferta

Wakacyjna oferta specjalna z vivo

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
28 czerwca 2022
Wakacyjna oferta specjalna z vivo

Właśnie wystartowaliśmy z promocją, w której kupując smartfon vivo Y52 5G, możecie otrzymać bezprzewodowe słuchawki vivo TWS 2e.

Jak odebrać nagrodę? To proste. Kupujecie smartfon vivo Y52 5G, rejestrujecie się na stronie promocjavivo.pl, otrzymujecie e-maila z potwierdzeniem i czekacie na kuriera.

Pamiętajcie, że nagrody przyznawane będą do końca lipca lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły oferty na stronie. Regulamin znajdziecie tutaj.

Dlaczego vivo Y52 5G

Smartfon jest zasilany wytrzymałym akumulatorem o pojemności 5000 mAh i można go błyskawicznie ładować. Układ kamer 48 MP zapewnia wiele funkcji przetwarzania obrazu, które pomogą zrobić doskonałe zdjęcia, z dowolnej odległości - zarówno w dzień, jak i w nocy. Smartfon oczywiście współpracuje z siecią 5G.

A teraz nagroda

Słuchawki vivo TWS 2e zapewniają szybkie i niezawodne połączenie, nawet gdy nie masz telefonu blisko. Dodatkową zaletą jest długi czas pracy na akumulatorach - do 30 godzin! Słuchawki gwarantują połączenia z wieloma urządzeniami. Redukcja szumów z dwoma mikrofonami umożliwia odbieranie dźwięku mimo hałasu z otoczenia.

Komentarze

emitelek
emitelek 16:30 28-06-2022

Haha… Szkoda, że nie wiecie, gdzie kto, co sprzedaje dużo taniej od was 😉

Odpowiedz
  pablo_ck
  pablo_ck 19:33 28-06-2022

  Ja prowadząc taki biznes jakim jest świadczenie usług telekomunikacyjnych spróbowałbym trochę inaczej zdobywać klientów/budować swój biznes, a dokładniej w umowach gdzie podpisuję z klientem umowę na okres 24 msc zaoferować smartfon który cenowo wyjdzie taniej niż w elektromarkecie. Bo co to za interes że podpisuję umowę, place np 60 zł za abonament, biorę urządzenie które po przeliczeniu wychodzi drożej niż cena w sklepie……wówczas opłaca się tylko jedno wyjście…..oferta only-sim. Chociaż uważam że Orange Flex jest tak świetnym produktem że…..być może to przyszłość polskiego rynku tylko i kiedyś z takich ofert będą korzystać miliony klientów.

  Odpowiedz
emitelek
emitelek 18:30 28-06-2022

Haha… Szkoda, że nie wiecie, gdzie kto, co sprzedaje dużo taniej od was 😉

Odpowiedz
  pablo_ck
  pablo_ck 21:33 28-06-2022

  Ja prowadząc taki biznes jakim jest świadczenie usług telekomunikacyjnych spróbowałbym trochę inaczej zdobywać klientów/budować swój biznes, a dokładniej w umowach gdzie podpisuję z klientem umowę na okres 24 msc zaoferować smartfon który cenowo wyjdzie taniej niż w elektromarkecie. Bo co to za interes że podpisuję umowę, place np 60 zł za abonament, biorę urządzenie które po przeliczeniu wychodzi drożej niż cena w sklepie……wówczas opłaca się tylko jedno wyjście…..oferta only-sim. Chociaż uważam że Orange Flex jest tak świetnym produktem że…..być może to przyszłość polskiego rynku tylko i kiedyś z takich ofert będą korzystać miliony klientów.

  Odpowiedz

Rozrywka

To był wyjątkowy czerwiec dla branży gier

Bartosz Graczyk Bartosz Graczyk
28 czerwca 2022
To był wyjątkowy czerwiec dla branży gier

Czerwiec kojarzy się z początkiem wakacji, wysokimi temperaturami i soczystym jedzeniem z grilla. Gracze spędzają ten czas podobnie, ale dodatkowo w towarzystwie natłoku informacji z ich ukochanej, wirtualnej rozrywki. W tym roku sytuacja wyglądała jednak trochę inaczej.

Przez ostatnie dwa lata wiele branż ucierpiało na ograniczeniach nałożonych z powodu koronawirusa, w tym szczególnie eventy. Electronic Entertainment Expo do tej pory było uznawane za największe targi rozrywki wirtualnej na świecie. Niestety, mimo starań w tym roku wydarzenie nie odbyło się. Większość firm, które wykonywały pokazy na E3, zaprezentowały nowe produkty na swoich własnych “mikro eventach” oraz na “Summer Game Fest”.

Summer Game Fest - najciekawsze produkcje

Większość firm z branży, nowe produkcje przedstawił0 na wydarzeniu online pt. “Summer Game Fest” lub na własnych konferencjach. Wśród najciekawszych gier warto wymienić Call of Duty Modern Warfare 2, czyli remake FPS’a, który zmienił podejście tego gatunku gier do przedstawiania historii w strzelankach.

Zaprezentowano również gameplay z nowego Street Fighter 6, czyli kontynuacji najsłynniejszej bijatyki na świecie. Gracze będą mogli wykonywać “HADUKEN” w odświeżonej oprawie graficznej.

Wśród nowości, na które warto spojrzeć, znalazły się np. The Quarry - horror od twórców Until Dawn, Stormgate (darmowy RTS z trybem kooperacji dla trzech graczy), czy Honkai: Star Rail (taktyczne RPG, które kreują ludzie odpowiedzialni za Genshin Impact).

Spider-man  i The Last of Us na PC

Sony do niedawna promował swoją konsolę jako urządzenie, na którym znajdziemy wyjątkowe produkcje. Strategia marki znacznie zmieniła się w ostatnich miesiącach. Spider-man i The Last of Us trafią na komputery osobiste, a to oznacza, że gracze komputerowi będą mieli dostęp do jednych z najlepiej ocenianych produkcji ostatnich lat.

Seriale na podstawie gier od Netflixa

Netflix oferuje gry mobilne, filmy interaktywne a od niedawna poszerza portfolio o seriale na podstawie znanych marek gamingowych. Na platformie znajdziemy kilka takich produkcji jak np: Dota, Cuphead, czy Castlevania. Niedługo na nasze telewizory zawita gra na podstawie Dragon Age, autorstwa studia BioWare.

I oczywiście przypominam, że jeśli wybierzecie pakiet Love Mini z Netflix, z umową na 24 miesiące,  Orange weźmie na siebie koszt Netflixa przez pół roku. Ten czas powinien wystarczyć na obejrzenie wielu seriali powiązanych z grami np: “Wiedźmin”.

Starfield czyli Skyrim w kosmosie

Gdybym miał wybrać najważniejszy tytuł, który w tym miesiącu zaprezentowano, to Starfield. Przypomnę, że Bethesda jest producentem gier komputerowych znanym z klasyków jak The Elder Scrolls, czy Fallout. Po raz pierwszy od 25 lat zaprezentował światu nową markę, którą jest kosmiczne RPG o nazwie Starfield. To ma być przełom w portfolio dewelopera. Dyrektor artystyczny Bethesda stwierdził, że ich nowa gra będzie bardziej otwarta i realistyczna niż Skyrim, czyli klasyk z 2011 roku. Gracz zwiedzi mapę składającą się z ponad 1000 różnych planet, a każda z nich ma wyróżniać się wyjątkowym ekosystemem. Jak to zazwyczaj bywa w gatunku Role Play wykreujesz własną postać, wybierzesz w jakim kierunku ma się rozwijać, ale oprócz tego jednym z głównych mechanizmów gry ma być tworzenie baz oraz udoskonalenie własnego statku kosmicznego.

Nie samą grą gracz żyje. Równie ciekawe jest podłoże fabularne. Akcja toczy się w XXIV wieku, gdy ludzkość zdołała okiełznać podróże międzygwiezdne. W wirtualnym kosmosie nie znajdziemy pokoju, ponieważ na planetach w obszarze ludzkiego zasięgu pojawiło się wiele kast, które nie są do siebie przyjaźnie nastawione. Po której stronie staniesz? Rebelii czy Imperium (żartuję, oczywiście nie znajdziemy tu frakcji z Gwiezdnych Wojen).

Co ciekawe, będzie to pierwsza produkcja wydana przez Bethesdę po przejęciu przez Microsoft. To oznacza, że użytkownicy Playstation obejdą się smakiem, a gra będzie miała premierę na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox.

Prawdopodobnie będzie dostępna dla każdego posiadacza Xbox Game Pass Ultimate w formie abonamentu, który możecie zakupić w sklepie Microsoft przy pomocy “Płać z Orange”.

Która produkcja zapowiedziana w czerwcu przyciągnęła Waszą uwagę najbardziej?

Komentarze


Odpowiedzialny biznes

Business Accessibility Forum

Monika Kulik Monika Kulik
28 czerwca 2022
Business Accessibility Forum

Zapewnienie dostępności produktów i usług dla wszystkich, w tym dla klientów z niepełnosprawnościami, to poważne wzywanie dla biznesu. Obecnie to kwestia dobrych standardów, tylko w niektórych obszarach regulowana prawnie. Europejski Akt o Dostępności zmienia ten stan rzeczy – dostępność staje się obowiązkiem. Aby pomóc przedsiębiorstwom dostosować się do nowych wymogów prawnych powstało Business Accessibility Forum (BAF).

Business Accessibility Forum (BAF) to inicjatywa partnerska Fundacji Widzialni, Allegro, Microsoft Polska, Orange Polska i Santander Bank Polska. To koalicja organizacji, które chcą razem działać na rzecz dostępności biznesu i zapraszają inne firmy do współpracy. To miejsce dyskusji i wymiany doświadczeń oraz inspiracji.

Europejski Akt o Dostępności

Europejski Akt o Dostępności (European Accessibility Act - EAA) nakłada na wszystkie kraje członkowskie UE obowiązek opracowania i przyjęcia nowych przepisów dotyczących dostępności towarów i usług podmiotów komercyjnych. Rozszerza on obowiązki dostosowania produktów i usług do standardów dostępności na wiele obszarów biznesowych, takich jak: bankowość, transport, telekomunikacja, handel elektroniczny, usługi audiowizualne, e-książki, łączność alarmowa, system nadzoru rynku i obszar cyfrowy.

EAA to to pierwsza tak kompleksowa i horyzontalna regulacja o dostępności w prawie UE. Ma ona przyczynić się do poprawy właściwego funkcjonowania rynku poprzez usuwanie barier dla swobodnego przepływu dostępnych produktów i usług, które wynikają z niespójnego dotychczas w UE podejścia do dostępności.

Dyrektywa wpisuje się również w krajowy program „Dostępność Plus”, stanowiąc jego uzupełnienie w wymiarze rynkowym. Wspiera także realizację postanowień Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych.

Business Accessibility Forum

Celem BAF jest współpraca, wymiana doświadczeń i wzajemna inspiracja w wypracowywaniu i promowaniu najlepszych standardów dotyczących dostępu do usług i produktów dla osób z rożnymi potrzebami. Chcemy jak najlepiej przełożyć nowe wymogi prawne na praktykę biznesową – z korzyścią dla klientów, dla firm i dla społeczeństwa. Zależy nam na tym, aby zwiększanie dostępności usług i produktów stało się dla firm szansą na budowanie przewagi konkurencyjnej, dotarcie do nowych klientów czy zwiększenie standardu oferowanych usług czy produktów.

Aktualnie BAF pracuje nad narzędziem BAFORUM do badania dostępności w organizacji. Jest to ankieta, zawierająca pytania dotyczące dostępności cyfrowej, architektonicznej i informacyjno-komunikacyjnej. Ambicją BAF jest, aby było to odpowiednie narzędzie dla każdej organizacji zainteresowanej wdrożeniem dostępności i przygotowaniem się do wdrożenia EAA.

Więcej o nowej inicjatywie BAF.

wejście do salonu Orange z oznaczeniami dla klientów z niepełnosparwnościami

Komentarze

Scroll to Top