Oferta

Wakacyjne testowanie smartfonów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 lipca 2014
Wakacyjne testowanie smartfonów

Startujemy z kolejną edycją konkursu „Testuj z Orange”. Tym razem dla odmiany nie będą to topowe smartfony, ale naprawdę przyzwoite telefony ze średniej półki. Warto sprawdzić, co potrafią LG G2 mini i firmowy Orange Reyo, do czego Was zachęcam. Mamy po 20 sztuk każdego modelu, z których tradycyjne połowa zostanie na zawsze w rękach najlepszych testerów. Szczegóły konkursu i formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj. Powodzenia.

ffd5df73b84853ac96c011ae5bff368853d


Odpowiedzialny biznes

#Webmagiel na wakacje

Marek Wajda Marek Wajda
11 lipca 2014
#Webmagiel na wakacje

Najnowszy #webmagiel i czerwcowe wydarzenia "w internetach" komentują: Agata Agacior, Maria Górecka oraz Paweł Lipiec. Na tapetę wzięliśmy tym razem: "viral" smutny autobus, Hoop Można Inaczej, Tweetup.pl, eksperymenty Facebooka oraz pozazdrościliśmy zarobków Michałowi Szafrańskiemu.

Poprzednie odcinki Webmagla znajdziecie tutaj. Na wakacje robimy sobie przerwę, Wam również życzę byście odpoczęli od internetów. Choć oczywiście liczę na Wasze propozycje lipcowo-sierpniowych wydarzeń, które omówimy po wakacjach.


Rozrywka

Kolorowi fani OWF 2014. Konkurs

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
11 lipca 2014
Kolorowi fani OWF 2014. Konkurs

Myślimy festiwal, mówimy dźwięki. I oczywiście, chociaż muzyka gra tutaj pierwsze skrzypce i jedziemy tam by zakosztować muzycznego szaleństwa, to i wizualna strona festiwalowego atelier nie pozostaje bez znaczenia. Faktem jest, że moda festiwalowa to zjawisko, któremu z roku na rok poświęca się coraz więcej uwagi, również na Orange Warsaw Festival. A Wy ulegliście tzw. festival fashion? Zobaczcie jak wyglądały stylizacje fanów tegorocznej edycji festiwalu.

A że lato w pełni, proponuję wygrać w blogowym konkursie hit sezonu ;-) czyli gadżety: torbę i okulary by OWF 2014 design.

dbea18ba883c571022730ff99807a4908a6

1. Kluczowa stylizacja drugiego dnia OWF 2014 to stylizacja na….. (dokończ zdanie)

2. Podczas tegorocznego OWF w ramach specjalnego projektu: „Szpiedzy OWF 2014” organizowanego z  K MAG magazyn poszukiwaliśmy najbardziej stylowych ludzi festiwalu. Jaki projektant zaangażował się w ten projekt?

Podpowiedź znajdziecie w filmie o kolorowych fanach OWF 2014 :-)

Pierwsze 5 osób, które najszybciej udzieli poprawnej odpowiedzi (w komenatrzach) na pytanie otrzyma zestaw: torba+ okulary. Kolejne 5 tylko torbę. Zapraszam do zabawy. Macie czas do wtorku, 15.07 do końca dnia.

Scroll to Top