Rusza marcowa edycja Weekendów z Orange, w której możecie przetestować śmieszne powitania na swojej poczcie głosowej. Do wyboru macie 10 pomysłów, które udostępniamy bezpłatnie od dziś, od godz. 20.00 do niedzieli 1 kwietnia, godz. 23.59. Aby włączyć wystarczy wysłać bezpłatny SMS pod numer 80200, wpisując w treści literę odpowiadającą powitaniu, które sobie wybraliście. W czasie trwania promocji możecie włączyć dowolną liczbę powitań. Po niedzieli aktywne pozostaje te włączone, jako ostatnie i będziecie mogli je używać bezpłatnie przez 12 miesięcy od chwili aktywacji. Oczywiście jak wam się znudzi, możecie je w dowolnej chwili wyłączyć lub zmienić, korzystając z opcji dostępnych w poczcie głosowej Orange. Szczegóły na stronie www.orange.pl/weekendyzorange

Wszyscy będziemy Orange (0)

29 marca 2012

Wszyscy będziemy Orange
0

Od jakiegoś czasu trwa dyskusja czy i kiedy TP zmieni się w Orange. Nie ma w tym nic dziwnego bo zapowiadaliśmy rebranding już w 2008 roku, gdy podpisaliśmy umowę licencyjną na sprzedaż produktów i usług pod marką Orange. No i stało się. Zarząd Telekomunikacji Polskiej zdecydował dziś o rebrandingu całości usług stacjonarnych. Oznacza to, że do końca drugiego kwartału 2012 roku Orange stanie się marką handlową wszystkich produktów i usług TP.

Na bieżąco będziemy Was informować co i jak będzie się zmieniać. Atrakcji na pewno nie zabraknie. Dziś mogę powiedzieć, że TP i PTK Centertel nadal będą dwoma odrębnymi firmami i obie będą korzystać z marki Orange. Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj. Zapraszam Was też do obejrzenia najnowszego, premierowego spotu Serca i Rozumu, zatytułowanego „Przeprowadzka”. Ciekawe dlaczego :o)

Udostępnij: Wszyscy będziemy Orange
podaj nick
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę

;

Odpowiedzialny biznes

APOEL bez strzału, Barcelona bez gola (0)

Marcin Dąbrowski

APOEL bez strzału, Barcelona bez gola
0

3 wyjazdowe zwycięstwa i fakt, że Barcelona zagra rewanż na Camp Nou sugerują, że pary półfinałowe Ligi Mistrzów utworzą Bayern i Real oraz Chelsea i FCB.

Katalończycy zadanie mają najtrudniejsze, bo wczoraj nie potrafili pokonać Abbiatiego mimo ogromnej przewagi w posiadaniu piłki i zamykaniu Włochów we własnym polu karnym na długie minuty. Na początku meczu prosty błąd techniczny popełnił Robinho i strzelając z powietrza wewnętrzną częścią stopy posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. Równie dobrą okazję miał Ibrahimovic – co prawda z Puyolem na plecach, ale mając przed sobą tylko Valdesa, chciał oddać sprytny strzał w krótki róg, lecz bramkarz wyczuł jego intencje. Więcej okazji miała Barcelona. Próbował Messi, próbował Xavi, często po krótkim prowadzeniu piłki w zatłoczonym polu karnym. Abbiati był jednak górą.

Po rzucie rożnym szczupakiem w długi róg uderzał piłkę Puyol – chybił minimalnie. Milan zawdzięcza remis niebywałej determinacji w defensywie. Kiedy w końcówce po uderzeniu Messiego bramkarz odbił piłkę, natychmiast ruszyło do niej trzech obrońców i sam Abbiati, przez co Tello mimo swojej szybkości nie zdołał oddać strzału. Młody Hiszpan wniósł sporo ożywienia w ataku FCB. W ostatniej akcji meczu niecelny strzał z dystansu oddał Xavi. Skończyło się 0:0.

W Lizbonie Chelsea ograła Benficę 1:0 i paradoksalnie pod wodzą Roberta di Matteo, dotychczasowego asystenta, a nie Andreasa Villasa-Boasa – którego sprowadzono wcześniej za 15 mln euro – Chelsea ma szansę na sukces w Lidze Mistrzów. Bramkę zdobył Kalou po podaniu Torresa. W Lizbonie jak w domu czuł się David Luiz – były gracz Benfici został uznany przez UEFA zawodnikiem meczu.

APOEL Nikozja nie oddał ani jednego strzału na bramkę Realu i był przy piłce jedynie 30% czasu gry. Defensywna taktyka zdawała egzamin do 74 minuty, kiedy wprowadzony na początku meczu z ławki Kaka dośrodkował wprost na głowę Benzemy, a kilka minut później sam zdobył bramkę po odważnym wejściu w pole karne Marcelo, który tracąc równowagę zdołał podać piłkę wślizgiem. W ostatniej minucie meczu na 3:0 podwyższył Benzema.

Będący w niebywałej formie Bayern wygrał 2:0 w Marsylii. Zwycięstwo Bawarczycy okupili pięcioma żółtymi kartkami, dwie zobaczyli gospodarze, a w meczu było łącznie 36 fauli. Kolejną bramkę zdobył Mario Gomez. Czy tak rozpędzony Bayern jest w stanie w lidze dogonić Borussię Dortmund z Polakami w składzie? Bezpośrednie starcie już 11 kwietnia. Wówczas  Borussia zmierzy się już nie tylko z wiceliderem i finalistą Pucharu Niemiec, ale zapewne i z półfinalistą Ligi Mistrzów. Rewanżowe mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane 3 i 4 kwietnia.

Wyniki pierwszych meczów ćwierćfinałowych:
APOEL – Real Madryt  0:3   Benzema 74 i 90, Kaka 82
Benfica – Chelsea        0:1   Kalou 75
AC Milan – Barcelona   0:0
Marsylia – Bayern        0:2   Mario Gomez 44,  Robben 70

PS. We wszystkich meczach na ekranie co raz świeciły się nowiutkie modele butów Adidasa i Nike, o których przeczytacie na blogu Euro 2012.