Oferta

Wideo za free i urodziny także online

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 lutego 2010
Wideo za free i urodziny także online

Niewielu z Was zwróciło uwagę, że przez cały luty mamy w Orange wydzieloną promocyjną strefę, gdzie wszystkie materiały wideo udostępniamy za free. Można zobaczyć m.in. serial 39,5, kanał telewizyjny Rebel, polsatowskie wydarzenia i nagrania z ostatniego Orange Warsaw Festival. Aby skorzystać wystarczy aktywny telefon w naszej sieci, który obsługuje streaming wideo. Każdy użytkownik może dowolną ilość razy oglądać materiały wideo zamieszczone na stronach promocji. Pamiętajcie tylko, że opuszczając promocyjną strefę tv i wideo, przechodzicie do strefy płatnej, gdzie taryfikacja odbywa się zgodnie z cennikiem. Dlatego dla ułatwienia o przejściu informuje stosowny komunikat. Przy korzystaniu z serwisu rekomenduję APN WAP Orange GPRS. Jeśli jednak nie macie pewności z jakiego APN korzystacie, najlepiej użyć autokonfiguratora Ponadto od dzisiaj użytkownicy ofert na kartę Orange mogą włączyć bezpłatnie usługę Urodziny, także po zalogowaniu do Orange online. Cały czas obowiązuje możliwość aktywacji poprzez SMS. Przypominajkę o co chodzi w usłudze znajdziecie tutaj


Bezpieczeństwo

Dziś Dzień Bezpiecznego Internetu

Monika Kulik Monika Kulik
09 lutego 2010
Dziś Dzień Bezpiecznego Internetu

„Nie podawaj swoich danych osobowych w Sieci”, „Mów, jeśli coś jest nie tak”, „Zabezpiecz swój komputer” „Nie ufaj osobom poznanym w Sieci”– tak brzmią zasady Sieciaków,  których uczą nasi wolontariusze podczas lekcji w klasach I-III szkół podstawowych. Od dziś będą mogli uczyć także starsze dzieci, wykorzystując program „3…2…1…Internet!” firmy Microsoft, który przeznaczony jest dla uczniów z klas IV-VI. Dziś podczas konferencji z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu Fundacja Orange i Microsoft podpiszą porozumienie o wymianie licencji na prowadzenie zajęć przez wolontariuszy.

Dzień Bezpiecznego Internetu, inicjatywa Komisji Europejskiej, obchodzony jest od 2004 roku. Od początku jesteśmy partnerem tego wydarzenia w Polsce. Tegoroczną międzynarodową kampanię promuje spot "Pomyśl zanim wyślesz", a przez cały luty towarzyszy jej kilkaset inicjatyw w całej Polsce- zajęcia edukacyjne, konkursy, happeningi, gazetki szkolne, ulotki i plakaty. 3 najciekawsze pomysły na to, jak upowszechniać wśród dzieci bezpieczne zachowania w Internecie zostaną nagrodzone przez Fundację Orange. Na zwycięskie zespoły czkają  46 calowe telewizory LCD.

DBI 2010

Konferencję z okazji DBI można bieżąco śledzić w Internecie- www.dbi.pl.


Odpowiedzialny biznes

Zostań komentatorem Orange sport

Kasia Barys Kasia Barys
09 lutego 2010
Zostań komentatorem Orange sport

Słuchanie komentatorów sportowych jest nie mniej interesujące niż oglądanie zmagań sportowców. Wielokrotnie cytuje się później ich "perełki". Na pewno pamiętacie swoje ulubione:) Telewizja Orange sport przygotowała dla miłośników piłki noznej a szczególnie fanów klubów Ekstraklasy specjalny program. Każdy zainteresowany dostanie szansę, by komentować mecz ukochanej drużyny. Wystarczy do 23 lutego wysłać kwestionariusz i zgłosić się na casting nanajlepszych kibiców-komentatorów.  W zabawie przede wszystkim chodzi o to, by pokazać jak bardzo kocha się swoją drużynę.

W kanale Youtube na OrangeSportonAir będziecie mogli oglądać wybrane filmy z castingu. Wybranych 16 komentatorów będzie miało możliwość dzielenia się wiedzą i emocjami podczas meczy swojego klubu. Zabawa będzie trwała od marca do maja. Fragmenty komentarzy konkretnych meczy będą publikowane na youtube, www.orangesport.pl oraz w telewizji Orange sport i Orange sport info.

Scroll to Top