Oferta

Więcej możliwości i lepsze ceny telefonów w Zetafonie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 marca 2012
Więcej możliwości i lepsze ceny telefonów w Zetafonie

Od dzisiaj w Zetafonie do wyboru macie więcej kwot miesięcznego zobowiązania, co czyni ofertę bardziej dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Nadal możecie korzystać ze swoich ulubionych ofert na kartę a zobowiązanie miesięczne regulować poprzez doładowania, bez żadnych rachunków i faktur. Do dotychczasowych opcji: bez zobowiązań, 25 i 50 zł, dokładamy kolejne: 30, 35, 40 i 45 zł. Taki podział wynika m.in. z faktu, że najniższe doładowanie jest za 5 zł, a kwoty sumują się, aż wypełnicie miesięczne zobowiązanie. Szczegóły znajdziecie tutaj. Ponadto już od jutra szukajcie w Zetafonie telefonów w atrakcyjniejszych cenach m.in. Sony Ericssona txt za 3 zł i Alcatela one touch 813F za złotówkę. To idealne urządzenia, dla tych co lubią dużo pisać i korzystać z portali społecznościowych.


Odpowiedzialny biznes

Wyłącz prąd na godzinę dla Ziemi

Kasia Barys Kasia Barys
29 marca 2012
Wyłącz prąd na godzinę dla Ziemi

Zachęcam wszystkich do włączenia się w akcję "Godzina dla Ziemi". To już w sobotę 31 marca, start o godzinie 20.30. Jest to największa, globalna inicjatywa społeczna zainspirowana przez WWF. Osoby prywatne, firmy, rządy oraz organizacje na całym świecie są zapraszane do zgaszenia światła, na symboliczną godzinę.

My do akcji włączamy się po raz czwarty. W tym roku światło zgaśnie na budynkach TP, PTK Centertel,TP Teltech, Fundacji Orange i TP Exploris. Zgasimy światło na 21 budynkach w 15 miastach Polski.

Akcja rozpoczęła się w 2007 roku w Sydney. W 2011 roku światła zgasiły setki milionów ludzi z 5200 miast, w 135 krajach na wszystkich kontynentach. W ciemności pogrążyły się m.in. Wieża Eiffla w Paryżu, Opera w Sydney, piramidy w Egipcie czy Zakazane Miasto w Chinach. W Polsce m.in. Pałac Kultury i Nauki i Zamek Królewski w Warszawie oraz Sukiennice i Kopiec Kościuszki w Krakowie. Tu możecie zobaczyć listę miejsc, które zgasną

To drobna zmiana codziennym życiu, ale również takie mają znaczenie dla środowiska naszej planety. Oczywiście oprócz światła możemy wyłączyć także komputery, ładowarki i niepotrzebne sprzęty rtv-agd. Ciekawa jestem, jak można wykorzystać tą godzinę bez prądu... Macie jakieś pomysły? :) Ja pójdę wcześniej spać!


Innowacje

„Lubię to” w mieście

Marta Krajewska Marta Krajewska
28 marca 2012
„Lubię to” w mieście

Wraz z ekspansją popularnego portalu społecznościowego, uniesiony kciuk stał się uniwersalnym wyrazem aprobaty w Internecie. Teraz dzięki aplikacji Social NFC będziemy mogli coś polubić także poza ekranem komputera.

Aplikacja, nad którą pracujemy w Orange Labs pozwala na przeniesienie wybranych funkcjonalności serwisów społecznościowych do świata rzeczywistego. W rozwiązaniu wykorzystany jest znany Wam już interfejs Near Field Communication (NFC), który automatycznie uruchamia się po zbliżeniu telefonu do specjalnego tagu, umożliwiając użytkownikowi opublikowanie informacji "lubię to” na Facebooku.

Oznacza to, że posiadając telefon komórkowy z aplikacją social NFC będzie można zamieszczać w serwisach społecznościowych „lajki” i inne informacje np. podczas spaceru po galerii handlowej, gdzie rozmieszczone są tagi.

Myślę, że rozwiązanie sprawdzi się przede wszystkim w przypadku firm i instytucji, które prowadzą własne fanpage. A Wy co sądzicie o tym rozwiązaniu?

 

Scroll to Top