Oferta

Wiele telefonicznych debiutów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 października 2010
Wiele telefonicznych debiutów

Dawno nie pisałem o nowych telefonach, a tak się składa, że pod koniec października i w listopadzie pojawi się w ofercie kilka ciekawych modeli. Zacznę od Sony Ericssona i trzech propozycji: Cedar(TM) J108, Xperia(TM) X8 i Roxy Phone. Ten ostatni będzie tylko w e-sklepie. Dalej będą Nokia X3-02, Samsung S7230 Wave 723,  Motorola Flipout, którą możecie testować i zdobyć w naszym konkursie oraz LG P500. Ponadto planujemy, że niebawem pojawi się Sony Ericsson Hazel w limitowanej wersji Quicksilver, dostępny w promocyjnych cenach dla studentów. Nie będe opisywał każdego modelu po kolei wystarczy, że wpiszecie nazwę w dowolną wyszukiwarkę, aby dowiedzieć się szczegółów.

sony_ericsson-samsung.jpg


Odpowiedzialny biznes

Liderzy Filantropii

Monika Kulik Monika Kulik
28 października 2010
Liderzy Filantropii

„Czy filantropia to dobra inwestycja?”- to jedno z pytań w dyskusji, w której uczestniczyłam podczas 4 Gali Liderów Filantropii. Odpowiedzi były tak różne, jak podejścia firm – jedni odwoływali się do potrzeby serca i wartości, inni do koncepcji zrównoważonego rozwoju i sposobów budowaniu zaufania do firmy. Wszystkich pogodził cel - pomoc w rozwiązaniu ważnych problemów.

Liderzy Filantropii 2010

W czasach kryzysu firmy mają naturalny powód do ograniczania zbędnych wydatków, dlatego warto doceniać te, które nawet w trudnej sytuacji potrafią dać coś od siebie. Raz będą to pieniądze, innym razem czas i wiedza pracowników czy wykonanie za darmo jakichś prac. Jak to w Polsce wygląda? Z danych Ministerstwa Finansów wynika, że w 2009 roku 5900 firm odliczyło od podatku darowizny na kwotę 315 mln zł (w 2008 – 7000 firm - 290 mln zł).

Mimo kryzysu jesteśmy więc coraz hojniejsi, ale chyba nie zawsze umiemy pokazać, że nasza filantropia to dobry interes. Jak zresztą każde przemyślane działanie społecznie odpowiedzialnego biznesu. A ja cieszę się, że w tym specyficznym rankingu TP tradycyjnie należy do liderów.


Rozrywka

Kino przy Twardej 18

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 października 2010
Kino przy Twardej 18

Gdy wchodziłem dziś do pracy przywitał mnie Chuck Norris, a miłe damy zaprosiły na prażoną kukurydzę. Można było zrobić sobie fotkę z królem kopnięcia z półobrotu i posłuchać muzyki. Fajna odmiana w drodze do biura, ale prawdziwa niespodzianka to filmowa aktywacja sali kinowej w naszym biurowcu. Co czwartek, po pracy o godz. 17.15, firma zafundowała nam projekcje hitów filmowych. W końcu od dawna angażujemy się w sponsoring kina, "Środy z Orange" są niezwykle popularne, to czemu nie pójść dalej. Zaczynamy od Sherlocka Holmesa, potem będą: Kac Vegas, Mroczny Rycerz, Autor Widmo i The Hurt Locker. Można zapraszać osoby towarzyszące i gości, więc pewnie w listopadzie urządzę konkurs z nagrodą, jakiej możecie się domyślać :-)

chuck-norris.jpg

Scroll to Top