Oferta

Wielka obniżka iPhone’ów w Orange

Beata Giska Beata Giska
28 kwietnia 2023
Wielka obniżka iPhone’ów w Orange

Wystartowała wielka promocja smartfonów Apple. Od dzisiaj wybrane modele nowych iPhone'ów kupicie taniej nawet o 864 zł.

Do wyboru jest sporo modeli, jednak najciekawszymi propozycjami są: iPhone 14 Plus 512 GB 5G - taniej nawet o 864 zł i iPhone 14 Plus 128 GB 5G, który teraz kosztuje 768 zł mniej.

Warto przypomnieć, że to smartfony z najwyższej półki - robią fantastyczne zdjęcia i cieszą oko eleganckim designem. Oferta dotyczy klientów indywidualnych a liczba telefonów jest ograniczona. Szczegóły obniżki znajdziecie tutaj.

obnizka iphone

Zielony Operator

Zapraszamy do Ekowioski w warszawskim ZOO

Hanna Jaworska-Orthwein Hanna Jaworska-Orthwein
28 kwietnia 2023
Zapraszamy do Ekowioski w warszawskim ZOO

W tym roku światowy Dzień Ziemi świętowaliśmy otwarciem nowej, edukacyjnej przestrzeni w warszawskim ZOO. Ekowioska uczy, jak nasze codzienne decyzje wpływają na środowisko i dlaczego warto je zmienić. Zdecydowanie polecamy odwiedzić to ciekawe miejsce.

To tu dowiecie się, jak prawidłowo segregować śmieci, ale też czym jest globalne ocieplenie. Doświadczycie działania efektu cieplarnianego w mini szklarni, a telefony czy tablety naładujecie na zasilanej energią słoneczną ławeczce fotowoltaicznej lub pedałując na stacjonarnym eko rowerze.

Ekowioska-159

Owady i pomarańczowe bratki

Część Ekowioski poświęcona jest owadom zapylającym - wyjątkowo ważnym dla naszego ekosystemu.  Poznacie najpopularniejsze gatunki pożytecznych owadów i rośliny kwietnych łąk. Nauczycie się, jak założyć mini ogródek warzywny lub ziołowy. Zgłębicie tajniki kompostowania oraz zbierania deszczówki do powtórnego wykorzystania we własnym ogródku.

Ekowioska jest oczywiście bezpłatna, a jej otwarcie odbyło się w ubiegłą sobotę pod hasłem„Razem dla planety”. Na zwiedzających ZOO czekały konkursy i warsztaty ogrodnicze. Można było stworzyć „zabawki” z surowców wtórnych. Edukatorki i wolontariusze uczyli rozpoznawać owady zapylające i rośliny z łąk kwietnych. Opowiadali o sekretach fotowoltaiki oraz malowali buzie w wiosenno-zwierzęce wzory. Na otwarciu nie zabrakło moich koleżanek i kolegów z Orange, którzy posadzili setki pomarańczowych bratków.

Ekowioska-17

Czynne cały rok

Ekowioska to przestrzeń całoroczna, w której regularnie będą odbywać się warsztaty ekologiczne dla zróżnicowanych grup wiekowych. Gorąco zachęcam Was, by odwiedzić ZOO i zajrzeć do Ekowioski. Majówka to idealny czas.

To ciekawe miejsce powstało z inicjatywy Działu Edukacji stołecznego ogrodu zoologicznego, przy wsparciu finansowym Biura Ochrony Środowiska m.st. Warszawy, Fundacji PANDA oraz Orange Polska.

Ekowioska-108

Komentarze


Oferta

Bonusy na majówkę w Orange na kartę

Beata Giska Beata Giska
28 kwietnia 2023
Bonusy na majówkę w Orange na kartę

Na majówkę – na czas wyjazdów lub domowego relaksu – dajemy 5 gigabajtów na 5 dni. Do tego dorzucamy darmowe SMS-y i MMS-y.

Bonus będą mogli wykorzystać użytkownicy Orange na kartę. Dodatkowy internet przyda się np. na granie, oglądanie filmów online czy buszowanie w sieci w wolnym czasie. A jeśli pogoda nie dopisze – zamiast spotkań ze znajomymi zawsze można skorzystać z opcji bezpłatnych rozmów i wiadomości.

Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni za darmo

Kto może skorzystać:

  • wszyscy użytkownicy Orange na kartę (za wyjątkiem taryfy Zawsze bez limitu) mający aktywne konto główne
  • klienci, którzy nie mają włączonej usługi Multipakiet.

Jak aktywować?

  • wystarczy wysłać SMS o treści MAJOWKA pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji Mój Orange i w zakładce Pakiety i Usługi aktywować promocję
  • usługę włączysz w dniach 28.04 - 3.05.2023
  • prezent jest ważny przez 5 dni od dnia aktywacji

Więcej informacji o Orange na kartę - ofertach i obniżkach, jakie tam występują, znajdziecie tutaj. Podajemy Wam także regulamin promocji Majówka. Życzymy udanego wypoczynku i dobrej rozrywki.

Scroll to Top