Oferta

Wraca przelew SMS

Piotr Domański Piotr Domański
17 października 2016
Wraca przelew SMS

Fajne oferty czasem wchodzą tylnymi drzwiami i troszkę niepostrzeżenie. Tak samo było z przelewem SMS, który wrócił do naszej oferty wtedy, gdy my na blogu zajęci byliśmy VoLTE i nowym bonusem za rejestrację prepaid w Orange i nju mobile. Zauważyliście to jako pierwsi, więc pozostaje nam wyłącznie potwierdzić, że po przerwie oferta ta ponownie trafia do Orange.

Bo przecież czasem tak bywa, że najmniej spodziewanym (i odpowiednim) momencie okazuje się, że na koncie prepaid jest tylko hulający wiatr. Dlatego wróciło to znane już Wam rozwiązanie - przelew środków przez SMS. Jeśli jesteście z Orange dłużej niż miesiąc (a dokładnie 31 dni) i przez ten czas doładowaliście swoje konto co najmniej 10 zł, możecie skorzystać z tej możliwości.

Za pomocą prostego SMSa możecie poprosić kogoś o doładowanie Waszego konta. Wystarczy, że wyślecie na numer 316 bezpłatny SMS o treści PRZELEJ, podacie w nim kwotę, o jaką chcielibyście zasilić konto oraz numer osoby, którą prosicie o doładowanie (np. PRZELEJ 5 501100100). Następnie przekazujący środki powinien zatwierdzić przelew pisząc na ten sam numer, w treści umieszczając słowo DOLADUJ, kwotę oraz numer odbiorcy przelewu (np. DOLADUJ 5 501100100).  Jednorazowo możecie przekazać w ten sposób od 1 do 5 zł.

Jeśli chcecie zapewnić komuś regularny dopływ środków na konto prepaid, możecie skorzystać z opcji przelewu cyklicznego (co 7, 14, 21 lub 30 dni).

Szczegóły oferty znajdziecie w regulaminie, który znajduje się już na naszej stronie.

Komentarze

ja
ja 22:25 10-02-2019

Fajnie jakbyscie w NJU tez zrobili te przelewy sms, bo najgorzej jak sie jest za granica i trzeba prosic kogos w Polsce zeby kupil karte i wyslal kod..

Odpowiedz
ja
ja 23:25 10-02-2019

Fajnie jakbyscie w NJU tez zrobili te przelewy sms, bo najgorzej jak sie jest za granica i trzeba prosic kogos w Polsce zeby kupil karte i wyslal kod..

Odpowiedz

Oferta

Jesienna promocja telefonów na stronie internetowej

Piotr Domański Piotr Domański
17 października 2016
Jesienna promocja telefonów na stronie internetowej

Dawno nie pisałem o rabatach cen telefonów, więc mam sporo do nadrobienia. Na całe szczęście trafiła się dobra okazja: ceny 10 urządzeń – 9 telefonów i jednego tabletu, dostępnych na naszej stronie internetowej poszły w dół. Warto się przyjrzeć tej ofercie, bo promocja nie obejmuje kwoty abonamentu, lecz miesięczną opłatę za urządzenie. Zmienia to wbrew pozorom bardzo dużo, szczególnie jeżeli macie u nas inne usługi i łapiecie się na rabat za łączenie usług. Dzięki temu możecie obniżyć zarówno kwotę abonamentu (nawet o połowę), jak i opłatę za telefon.

Jakie urządzenia znajdziecie na liście?

Fanów telefonów z wyższej może zainteresować modułowy LG G5, o którym pisałem już kiedyś na blogu. Telefon jest dostępny przy miesięcznej opłacie 145 zł, za 69 zł na start. Opłata ta zawiera w sobie Smart Plan LTE z telefonem za 74,99 zł, w ramach którego macie 20 GB transferu przez pierwsze trzy miesiące, a przez kolejne 10 GB. I do tego Spotify Premium na dwa lata w cenie abonamentu. W promocyjnej cenie mamy też telefon, który w założeniu jest odchudzoną wersją wspomnianego już G5, czyli LG X CAM. Telefon ma całkiem niezłe parametry, podwójny szerokokątny aparat, a na start zapłacicie za niego 29 zł, przy miesięcznej opłacie wysokości 80 zł, która zawiera już Smart Plan LTE z telefonem za 54,99. Wcześniej kwota na start była o 80 złotych wyższa. W tym samym abonamencie zapłacicie za Sony Xperia XA 99 zl na start, a później 85 zł miesięcznie. W promocji pojawił się także drugi telefon Sony, czyli Xperia E5, którego cena na start przy miesięcznej opłacie wysokości 50 zł spadła ze 149 złotych do 99.

W promocji mamy także dwa telefony HTC - Desire 825 i Desire 626, za pierwszy na start zapłacicie 59 zł, a później miesięcznie 75 zł, łącznie z abonamentem Smart Plan LTE z urządzeniem za 54,99. Drugi możecie wziąć „od ręki”, bo na start nie płacicie nic. Później miesięcznie zapłacicie za niego 50 zł, razem z abonamentem za 34,99, w ramach którego otrzymujecie 4 GB przez pierwsze trzy miesiące, a później 2 GB oraz nielimitowane rozmowy do komórkowych oraz nielimitowane SMS-y.

W promocji mamy także po jednym Samsungu, Lumii i Huaweii, a także tablet Lenovo TAB2 A10. W przypadku pierwszego z nich - Galaxy J5 2016, obniżyliśmy cenę, którą zapłacicie na start – ze 199 zł do 129 zł. Co miesiąc, razem z abonamentem zapłacicie za niego później 80 zł. Kolejny ze smartfonów w promocji  - Microsoft Lumia 650 kosztuje na początek 39 zł, a później zapłacicie za niego miesięcznie 50 zł. Na liście jest także Huawei P8 lite, który w promocji na start kosztuje 19 zł, a później 50 zł miesięcznie.

Wszystkie te ceny dotyczą umowy na dwa lata. Promocja ważna jest do 26 października, a wszystkie informacje na jej temat znajdziecie na stronie internetowej.


Oferta

Przekroczyliśmy półmetek rejestracji kart prepaid!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 października 2016
Przekroczyliśmy półmetek rejestracji kart prepaid!

Już ponad połowa klientów prepaid Orange i Nju mobile zarejestrowała swój numer. Uważam, że to niezły wynik. Dziękuję, że szybko zareagowaliście na taką konieczność i korzystaliście z naszej promocji. Teraz chcemy zachęcić drugą połowę klientów, by także zarejestrowali SIM-y. Dlatego wracamy z nową promocją. Wcześniej za rejestrację karty SIM otrzymywaliście 1000 minut, teraz dajemy Wam 1000 zł do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci i internet. Do tego dokładamy 100 GB transferu danych. Obydwa bonusy są ważne przez 30 dni. Żeby je aktywować wystarczy wysłać SMS o treści BONUS na numer 80028. Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci, którzy nie zarejestrowali jeszcze numeru jak i C i, którzy dopiero aktywują starter lub przenoszą numer z innych sieci do Orange na kartę. Przy okazji przypominam, że macie do dyspozycji ponad 12 tys. punktów rejestracji. Są w salonach Orange, placówkach Poczty Polskiej, sklepach Media Ekspert, Media Markt, Saturn, Neonet, Astral, salonikach prasowych RUCH, punktach Inmedio i Relay, Świat Prasy, AB Foto czy stacjach Statoil. Szczegóły znajdziecie na stronie www.zarejestrujnumer.pl A jezeli chcecie dowiedzieć się więcej o rejestracji w nju mobile (gdzie bonusy są takie same) zapraszam na stronę.

a0e195e702cd5374ee5ef4527e95091a189

Scroll to Top