
Filmy prosto z kina, przebojowe produkcje familijne i tytuły, w których aż kipi od akcji! We wrześniu w Orange VOD na dekoderach Telewizji od Orange mamy dla Was mnóstwo nowości.
Nie przegapcie takich hitów, jak m.in.: „Superman”, „F1”, „Mission: Impossible – The Final Reckoning”, "Brzydka siostra" czy „Jak wytresować smoka”. Są już do obejrzenia w domu.
Superbohaterowie i adrenalina
Czy są tu fani kina superbohaterskiego? W Orange VOD wylądował „Superman”! Obejrzyjcie pełną akcji, humoru i wzruszeń nową produkcję o jednym z najsłynniejszych superbohaterów w historii kina. Tym razem w rolę tytułową wcielił się David Corenswet, a partnerują mu Rachel Brosnahan oraz Nicholas Hoult. Zobaczcie, jak Clark Kent, czyli Superman, musi zmierzyć się nie tylko z podstępnym Lexem Luthorem, ale także z własną i jak się okazuje - zaskakującą przeszłością. Do pomocy będzie miał uroczego i niezwykle krnąbrnego superpsa Krypto, drużynę specyficznych metaludzi, a także kochającą i przebojową dziewczynę - Lois Lane.
A jeśli uwielbiacie wyścigi Formuły 1, to mamy dla Was produkcję pt.: „F1”, w której główną rolę zagrał Brad Pitt. Reżyserem filmu jest Joseph Kosinski, twórca przeboju „Top Gun: Maverick”, a muzykę skomponował zdobywca dwóch Oscarów® Hans Zimmer. Poznajcie historię o byłym kierowcy Formuły 1, który po latach wraca na tor, aby ocalić podupadający zespół oraz pomóc w karierze młodemu i piekielnie szybkiemu „mistrzowi kierownicy”.
Więcej akcji!
11 września polecamy produkcję pt.: „Ballerina. Z uniwersum Johna Wicka”. Tospin-off słynnej serii akcji o byłym płatnym zabójcy (w tej roli świetny Keanu Reeves), który stał się postrachem całego przestępczego świata. W nowym filmie poznacie godną następczynię bohatera. To władająca każdym typem broni, nieprzebierająca w środkach i czynach kobieta, która nie cofnie się przed niczym, aby pomścić śmierć swojego ojca. W produkcji główną rolę zagrała Ana de Armas, ale na ekranie zobaczycie także Keanu Reevesa.
Z kolei 17 września w Orange VOD powita Was Tom Cruise, w hicie pt.: „Mission: Impossible - The Final Reckoning”. To 8 już część serii o tajnym agencie Ethanie Huncie, dla którego nie istnieje słowo „niemożliwe”. Tym razem jednak nasz bohater będzie musiał wykorzystać całą swoją wiedzę, spryt, wszystkie sztuczki, triki i gadżety, by ostatni raz w swojej karierze ocalić ludzkość. Misja jeszcze nigdy nie była tak niebezpieczna i tak… niemożliwa do wykonania!
Filmy familijnie i z przesłaniem
W naszej ofercie nie może zabraknąć przebojowych produkcji dla młodszych widzów. Do 15 września możecie obejrzeć najnowszą animację Disney/Pixar pt.: „Elio”. To pełna fantastycznego humoru opowieść o chłopcu, który przez przypadek zostaje uznany przez kosmitów za przywódcę Ziemi. Teraz będzie musiał tylko… dogadać się z mieszkańcami najdalszych zakątków wszechświata oraz poradzić sobie z międzygalaktycznym kryzysem.
A już 11 września zapraszamy na filmową wersję jednej z najsłynniejszych bajek studia DreamWorks, czyli „Jak wytresować smoka”! Odkryjcie na nowo tę niezwykle wzruszającą, zabawną i wciągającą historię o wielkiej przyjaźni młodego wikinga Czkawki i chyba najsłodszego smoka w historii kina - Szczerbatka.
Szczypta grozy
2 września obejrzyjcie produkcję pt.: „28 lat później”, trzecią część postapokaliptycznego horroru o walce ludzi z tajemniczym wirusem, który zamienia żywych w zombie. Tym razem poznacie historię małej społeczności, która żyje na pilnie strzeżonej, odizolowanej od wszelkich niebezpieczeństw wyspie. Wkrótce dwie osoby zostają zmuszone, aby opuścić osadę i udać się na stały ląd. Czy po 28 latach od wybuchu epidemii jest już tam bezpiecznie?
25 września będzie na Was czekała „M3GAN 2.0”! Zobaczcie drugą część horroru o nowoczesnej zabawce, która zaczęła żyć własnym życiem i stała się najgorszym koszmarem ludzi. Jak bardzo przerażające mogą być skutki igrania ze sztuczną inteligencją?
26 września polecamy doskonały film grozy pt.: „Brzydka siostra”. To pełna napięcia i tajemnic historia dziewczyny, która po latach życia w cieniu swojej pięknej, przyrodniej siostry postanawia zrobić wszystko, aby odmienić swój los i zdobyć serce wymarzonego mężczyzny. Do czego będzie zdolna, żeby osiągnąć swój cel?
Z kolei 30 września obejrzyjcie horror pt.: „Koszmar minionego lata”, kontynuację popularnej produkcji z 1997 roku, w której zagrali Jennifer Love Hewitt oraz Freedie Prinze Jr. W nowym filmie także zobaczycie ich na ekranie. To historia grupy przyjaciół, którzy po spowodowaniu śmiertelnego wypadku samochodowego, postanawiają zataić prawdę, żeby uniknąć konsekwencji. Kiedy po roku ktoś zaczyna ich prześladować, a kolejne osoby z grupy giną, przyjaciele zaczynają szukać pomocy u osób, które w przeszłości doświadczyły tego samego i… przeżyły.