Oferta

Wsparcie prosto z Facebook`a

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
28 listopada 2011
Wsparcie prosto z Facebook`a

Na stronie Orange na Facebook`u dodaliśmy specjalną zakładkę "Pomoc Orange", która pozwala na bezpośrednie uzyskanie wsparcia doradców w rozwiązywaniu kłopotów, z jakimi możecie się czasami spotkać korzystając z usług. Ułatwiliśmy Wam też dostęp do serwisów Orange On-line, forum pomocy technicznej, obsługi klientów i e-sklepu, a ponadto będziemy tam na bieżąco informować o aktualnych utrudnieniach. Myślę, że rozwiązanie idzie dokładnie w tym kierunku, jaki ostatnio sugerowaliście. Teraz nie tylko będziecie mogli opisywać swoje przypadki, ale od razu je rozwiązywać, jeśli będzie potrzeba. Facebook`owy zespół doradców pomoże wszystkim użytkownikom Facebooka (a więc nie tylko fanom), niezależnie czy są klientami indywidualnymi, czy biznesowymi. Zachęcam Was, naszych fanów, do korzystania z tej możliwości.

FireShot capture #157 - 'Orange Polska'


Odpowiedzialny biznes

Pomagamy konkurentowi z zasięgiem

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
28 listopada 2011
Pomagamy konkurentowi z zasięgiem

Na weekend mrugnąłem okiem, aby nie do końca przywiązywać się do wyników niezależnych badań i co przy odrobinie pomysłowości można zrobić z nimi marketingowo, a dziś już zupełnie poważnie o rozszerzeniu roamingu krajowego dla Playa. Podpisaliśmy aneks do umowy dzięki, któremu tam gdzie klienci naszego konkurenta, będą mieli kłopot z zasięgiem, teraz będą mogli w większym zakresie korzystać z naszego. Dla Orange, to z jednej strony zwiększenie przychodów, z drugiej potwierdzenie, że nawet konkurenci ufają w jakość naszej sieci, choć nie szafujemy jej nazwą. Technicznie proces potrwa kilka najbliższych tygodni. Więcej we wspólnym komunikacie tutaj.


Sieć

Niezależne badania billboard`owe

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
26 listopada 2011
Niezależne badania billboard`owe

Nie ma miesiąca, żeby jakiś operator nie ruszył w miasto i do telewizora z informacją, że ma fantastyczną sieć, powołując się na różne, niezależne badania. Nadgorliwców musiała nawet przywoływać do porządku szefowa UKE. To nas nie zraziło. Będziemy szli tą drogą, ale z oszczędności wykorzystamy marketingową pracę innych. Pierwszy krok stawiamy już dzisiaj z hasłem "Orange - najlepsza sieć spośród trzech największych polskich operatorów". Z dopiskiem: "według niezależnych badań przeprowadzonych przez jednego z konkurentów". Badania pod tym linkiem.  A billboard`y od przyszłego tygodnia znajdziecie na wszystkich polskich ulicach ;-)

o_baner_bialy_500.jpg

Scroll to Top