Inne

„Wszyscy ludzie strategii” – Diana Dołęgowska – Nejkauf

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
05 grudnia 2022
„Wszyscy ludzie strategii” – Diana Dołęgowska – Nejkauf

Niedawno wystartowaliśmy z drugim sezonem cyklu wideo „Wszyscy ludzie strategii”, w którym przedstawiam ekspertki i ekspertów Orange Polska w kontekście strategii .Grow.

Do kolejnego odcinka zaprosiłem Dianę Dołęgowską - Nejkauf, naszą ekspertką od MVNO. Opowiada jakie są nasze ambicje, co do współpracy z małymi średnimi operatorami mobilnymi. Czym chcemy ich przekonać i dlaczego rynek hurtowy ma duży potencjał wzrostowy. Dowiecie się także, jak relaksować się robiąc na drutach czapki i szaliki.  


Oferta

Gigabajty na pocieszenie

Kasia Barys Kasia Barys
04 grudnia 2022
Gigabajty na pocieszenie

Reprezentacja Polski przegrała z Francją w meczu o 1/4 finału Mistrzostw Świata i odpadła z turnieju. Na pocieszenie otrzymujecie od nas 5 GB internetu! ⚽

Skorzystać z bonusu można, wysyłając SMS-a z zakładki „dla Ciebie” lub „dla Firm” w aplikacji Mój Orange lub standardowo o treści PROWANSJA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego). Użytkownicy Orange Flex powinni wpisać PROWANSJA w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. 

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godzin od publikacji tego posta. Promocyjne GB są ważne 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.


Oferta

Tablet Huawei MatePad T10 tańszy w niedzielę

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
03 grudnia 2022
Tablet Huawei MatePad T10 tańszy w niedzielę

Jutro warto śledzić naszą stronę. Dla miłośników „niedzielnych okazji” obniżymy cenę tabletu Huawei MatePad T10 LTE 4/64GB o 209 zł. Za urządzenie będzie można zapłacić jednorazowo 799 zł lub rozłożyć na raty.

Bohater niedzielnej okazji to 10-calowy tablet, który nie jest zbyt ciężki i wygodnie leży w dłoniach. To mobilne centrum rozrywki z dużym wyświetlaczem i mocnym nagłośnieniem. Z pojemną baterią możesz używać tabletu przez wiele godzin na jednym ładowaniu. Huawei MatePad T10 oferuje też wirtualną przestrzeń tzw. Kącik dla dzieci z praktycznymi rozwiązania m.in. malowaniem i multimediami.

Miłego weekendu!

Scroll to Top