Inne

„Wszyscy ludzie strategii” – Jacek Kunicki

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 listopada 2021
„Wszyscy ludzie strategii” – Jacek Kunicki

Na początku września wystartowaliśmy na blogu z nowym cyklem wideo „Wszyscy ludzie strategii”, w którym przedstawiam Wam nasze menadżerki i menadżerów w kontekście strategii Orange Polska .GROW. W tym odcinku Jacek Kunicki, który jest członkiem zarządu ds. finansów. Rozmawiamy o tym jak będziemy budować nasze podstawy finansowe i w co chcemy inwestować? Czy cele biznesowe można pogodzić ze zrównoważonym rozwojem i dbaniem o środowisko naturalne? A także, czego uczy dorastanie w RPA? Zapraszam do obejrzenia.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 19:48 15-11-2021

Moją potrzebą jest złoty numer ;p ;p Tyle lat szukam i nic ;p Mega fajny wywiad.

Odpowiedz

Oferta

Darmowe 4 GB dla wszystkich kibiców

Kasia Barys Kasia Barys
12 listopada 2021
Darmowe 4 GB dla wszystkich kibiców

Może i dzisiejsze zwycięstwo Biało-Czerwonych nie jest zaskoczeniem ale emocji jak zawsze było całe mnóstwo. Wygraliśmy mecz z Andorą 4:1 i tym samym zdobywamy kolejne punkty w eliminacjach na Mundial. Z tej okazji klienci Orange mogą odebrać 4 GB internetu! Wystarczy wysłać SMS o treści PIRENEJE pod numer 233 (opłata za SMS zgodna z cennikiem planu taryfowego, maksymalnie 0,25 zł). Oferta dotyczy także użytkowników Orange Flex. Mogą zgarnąć dodatkowe GB, wpisując PIRENEJE w apce, w zakładce „Kody promocyjne”. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego wpisu. Promocyjne GB ważne są 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

 

Komentarze


Zielony Operator

Odnowa urządzeń wyróżniona

Hanna Jaworska-Orthwein Hanna Jaworska-Orthwein
12 listopada 2021
Odnowa urządzeń wyróżniona

O tym, że nasze centrum odnowy urządzeń multimedialnych jest wyjątkowe, jesteśmy przekonani nie tylko my. Po raz kolejny projekt odnowy urządzeń multimedialnych został wyróżniony – tym razem w konkursie GOZpodarz 2021. A ponieważ za każdym sukcesem stoi zespół zaangażowanych ludzi, to cieszy nas każde docenienie ich pracy. Lider projektu został również laureatem nagrody przyznawanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Odnowa urządzeń multimedialnych

Modemy i dekodery dzierżawimy naszym klientom na czas świadczenia usług telekomunikacyjnych. Po zakończeniu umowy, taki sprzęt do nas wraca, a my poddajemy go procesowi odnowy (refurbishment). Co to znaczy ? Zwrócony sprzęt doprowadzamy do stanu „jak nowy” w naszym wyspecjalizowanym centrum odnowy w Ołtarzewie. Dzięki temu urządzenia, które nie znajdują się jeszcze na końcu cyklu swojego życia, mogą powrócić na rynek i być ponownie użytkowane. Co roku w ten sposób przywracamy do użytku pół miliona urządzeń, dzięki czemu nie ma potrzeby produkowania nowych. Szacujemy, że nasze urządzenia mogą być kilkukrotnie odnawiane. Wydłużając ich cykl życia, nie „produkujemy” kolejnych elektroodpadów, a także ograniczamy zużycie surowców oraz emisje gazów cieplarnianych.

GOZpodarz roku 2021

Podczas II-ego Kongresu GOZpodarka, organizowanego przez Fortum, Instytut Jagielloński i Pracodawców RP, otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie GOZpodarz 2021. Konkurs miał na celu promocję dobrych praktyk związanych z ideą gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ). Był skierowany do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego oraz innych organizacji. Nasz projekt odnowy otrzymał wyróżnienie w I kategorii „Wdrożenie praktyk GOZ”. Cieszy nas to wyróżnienie, tym bardziej, że coraz więcej inicjatyw na rzecz GOZ jest realizowanych zarówno przez biznes, jak i samorządy. Firmy zwracają uwagę na ten aspekt w swojej działalności biznesowej i włączają GOZ do swojej strategii, jako istotny wkład na rzecz ograniczania wpływu na środowisko. Tak jest też i w przypadku Orange Polska.

Ludzie, którzy zmieniają biznes

Projekt odnowy to oczywiście ogromny zespół zaangażowanych ludzi działających pod przewodnictwem lidera. Kierownik Wydziału Centrum Odnowy Produktów Orange Polska - Benjamin Deloze - znalazł się w gronie laureatów nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”. Otrzymał nagrodę w kategorii  specjalnej „Gospodarka w obiegu zamkniętym”, za skuteczne przełamywanie schematów działania i konsekwentne działania GOZ przekładające się na policzalne wyniki. Nagrody Forum Odpowiedzialnego Biznesu otrzymują osoby, które poprzez swoją działalność zawodową oraz zaangażowanie poza miejscem pracy przyczyniają się do promocji idei społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce.

Serdecznie gratulujemy naszym koleżankom i kolegom z Centrum Odnowy Produktów Orange Polska!

Komentarze

Scroll to Top