Odpowiedzialny biznes

Wszystkiego najlepszego na Święta!

Piotr Domański Piotr Domański
24 grudnia 2015
Wszystkiego najlepszego na Święta!

W imieniu blogerów Orange życzę Wam zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt! Znajdźcie pod choinką te prezenty, które sobie wymarzyliście, a przy stole rodzinną atmosferę i Wasze ulubione dania. Życzę Wam także, byście wyłączyli Wasz telefon i komputer i oddali się razem z Waszymi Najbliższymi magii Świąt!


Oferta

Filmowe prezenty od Orange

Piotr Domański Piotr Domański
23 grudnia 2015
Filmowe prezenty od Orange

Od razu zaznaczam – nie pochwalam telewizji przy wigilijnym stole… ale, jeżeli chcielibyście się zrelaksować już po świętach, spokojnie odsapnąć od rodziny, albo po prostu obejrzeć z nią fajny film mam dla Was dobre wieści. Do 15 stycznia kilkanaście filmów dostępnych w Orange TV oraz Telewizji Tu i Tam będziecie mogli obejrzeć za darmo.

Co mogę polecić? Na liście jest między innymi „Obywatel” autorstwa Jerzego i Macieja Stuhrów. Jest także „Jack Strong" - film o jednej z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich poprzedniego wieku, czyli działaniach Ryszarda Kuklińskiego. Jest też „Arbitraż”, który bardzo mi się podobał. Jeżeli szukacie filmów dla nieco młodszych proponuję Asterixa na Olimpiadzie i Żółwika Sammiego. Jest też „Serce, serduszko”, z Julią Kijowską i Marcinem Dorocińskim.

Wiem, że jestem mało wiarygodny opisując tradycyjną działkę Kasi Barys – kino, ale chyba wybaczycie… przecież są Święta :)

A, zapomniałbym… link do filmów znajdziecie tutaj


Odpowiedzialny biznes

Mały świąteczny konkurs na blogu Orange cz. 3 i 4 :-)

Marta Krajewska Marta Krajewska
23 grudnia 2015
Mały świąteczny konkurs na blogu Orange cz. 3 i 4 :-)

Dzisiaj na blogu Orange wszyscy ogłaszają konkursy. To ja ogłoszę dwa :-)

Wiecie, że od zeszłego roku relacjonuję na blogu nasz program dla startupów, Orange Fab.

Od tego roku przedstawiam Wam także najciekawsze polskie startupy w cyklu "Generacja startup".

Zadanie konkursowe nr 1: wskaż startup (może być kilka), który Twoim powinien wziąć udział w tej edycji Orange Fab i krótko uzasadnij.

Zadanie konkursowe nr 2: wskaż startup (też może być kilka), który powinnam zaprosić do kolejnego odcinka "Generacji startup" i krótko uzasadnij.

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzę power bankiem, pendrivami w opasce i innymi gadżetami od Orange Fab. Będzie też mała niespodzianka :-)

Na komentarze czekam do jutra do godz.10. Pod uwagę wezmę dopasowanie do charakteru Orange Fab (konkurs 1) oryginalność pomysłów (konkurs 2).

Scroll to Top