Oferta

Wszystko komórkowe ogarnięte za 29 zł

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 lipca 2015
Wszystko komórkowe ogarnięte za 29 zł

Dzisiaj także w nju mobile fajne nowości. Właśnie ruszyliśmy z usługą w nju z rachunkiem „wszystko komórkowe za 29 zł”. Dzięki niej nie zapłacicie więcej niż 29 zł miesięcznie za: nielimitowane połączenia numery komórkowe w Polsce, nielimitowane SMS-y i MMS-y na numery komórkowe w Polsce oraz transfer danych do 2 GB na pełnej prędkości w Polsce. Ponadto nie zapłacisz więcej niż 10 zł za nielimitowane połączenia na krajowe numery stacjonarne. Od razu ważne zastrzeżenie „wszystko komórkowe za 29 zł” nie łączy się z usługami: „Jeden na wszystko”, "Więcej Internetu" i "Do komórkowych za 19 zł". Nie dotyczy też połączeń, SMS-ów i MMS-ów na numery specjalne i skrócone. Można natomiast korzystać z usługi kiedy macie lub zamierzacie dokupić numer dodatkowy (to ten tylko za 9 zł). Wtedy obydwa numery będą korzystać z limitów wydatków 29 zł i 10 zł dostępnych w ramach usługi. Moim zdaniem to świetna oferta. Zwłaszcza, że nie ma płacenia z góry, ani stałego abonamentu i jeszcze ten drugi numer za 9 zł... Szczegóły znajdziecie tutaj klikając na baner usługi obniżające koszty.

465cec1cd131cde786f32d980877a6bc2c8


Oferta

Mniejsze abonamenty – teraz więcej oszczędzacie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 lipca 2015
Mniejsze abonamenty – teraz więcej oszczędzacie

Dotychczas, aby otrzymać rabat Orange Open łączący wielu naszych usług trzeba było mieć abonamenty miesięczne za co najmniej 39 zł. Od dziś ten próg obniżamy do 29 zł. To oznacza, że Ci z Was, którzy płacą niższe abonamenty będą mogli teraz również zaoszczędzić sporo pieniędzy. Przypomnę, że rabaty Orange Open są naliczane za korzystanie z połączonych usług domowych i mobilnych. Wynoszą odpowiednio: za 2 usługi - 10 zł, 3 usługi - 20 zł, 4 usługi - 25 zł, a każda kolejna zwiększa rabat o 10 zł, aż do maksymalnie 65 zł. Oto lista „progów wejścia“: telefon komórkowy z abonamentem od 29 zł miesięcznie, internet mobilny z abonamentem od 29 zł miesięcznie, dodatkowo Orange FreeNet bez urządzenia 24,91 zł miesięcznie (z e-fakturą 19,90 zł), Neostrada i pakiety z Neostradą niezależnie od wysokości abonamentu oraz telefon stacjonarny niezależnie od wysokości abonamentu. Aby zaoszczędzić z Orange Open powinniście przedłużyć umowę na jedną z usług, kupić 2 usługi lub dokupić kolejną do już posiadanej lub zwiększyć abonament na jednej z usług. Dla przykładu jeśli np. dokupicie internet mobilny Orange FreeNet  bez urządzenia z abonamentem 24,91 zł do telefonu domowego, zapłacicie za takie, dwie usługi tylko 9,90 zł więcej, bo skorzystacie z dychy rabatu. Z innymi usługami też sporo zaoszczędzicie. Pozostałe zasady Orange Open pozostały bez zmian. Regulamin przyznawania rabatu znajdziecie tutaj.

75e4731f03e9af7afa49da8771aeab3c04d


Oferta

Starter YES z gigabonusem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
21 lipca 2015
Starter YES z gigabonusem

Orange YES jest taryfą typowo głosową, dzięki której możecie wewnątrz sieci Orange rozmawiać za darmo. Nie oznacza to jednak, że interenet nie ma w niej znaczenia. Dotychczas, kiedy aktywowaliście starter dostawaliście bonus 200 MB do wykorzystania na internet. Teraz zwiększyliśmy go 5-krotnie do 1 GB. Bonus jest przyznawany automatycznie i nic nie musicie robić. Jego ważność wynosi 10 dni od dnia aktywacji. W tej chwili możecie jeszcze znaleźć w punktach sprzedaży pojedyncze, stare startery Orange YES z informacją o rozmowach za 0 zł i 200 MB, ale jak go aktywujecie na pewno dostaniecie 1 GB netu. Szkoda było je wycofywać z rynku i niszczyć. Nowe dostawy mają już właściwe oznaczenie bonusa.

fd13d188cd5badbab732f307727ba7e497f

Scroll to Top