Oferta

Wybierz smartfona z www.mojtelefon.info

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
01 grudnia 2014
Wybierz smartfona z www.mojtelefon.info

Pamiętam moment, kiedy kupiłam pierwszego smartfona. Po włączeniu nie wiedziałam z czego i jak mogę korzystać. Na szczęście teraz możemy wszystko sprawdzić w internecie. Polecam Wam naszą stronę www.mojtelefon.info, która jest źródłem wiedzy dla osób korzystających ze smartfona po raz pierwszy oraz dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej. Znajdziecie na niej filmy instruktażowe, poznacie dane techniczne, budowę telefonu, zobaczycie jak go skonfigurować, ustawić pocztę email, zrobić ze smartfona przenośne urządzenie WiFi oraz jak instalować aplikacje i w pełni  z nich korzystać. Dodatkowo nauczycie się wykonywać połączenia konferencyjne, przeglądać i edytować dokumenty pakietu Office, a także  korzystać z nawigacji, NFC i oczywiście z Internetu.

fa70453efe8f8c94920cb30e2a299076416


Rozrywka

Bajkowy konkurs dla widzów Orange TV i Telewizji Tu i Tam

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
01 grudnia 2014
Bajkowy konkurs dla widzów Orange TV i Telewizji Tu i Tam

Mikołajki już za kilka dni. Z tej okazji dla Waszych najmłodszych Orange TV i Telewizja Tu i Tam poleca ulubione seriale: „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, „Littlest Pet Shop” i „Chuck i przyjaciele” oraz dwa filmy pełnometrażowe z serii „My Little Pony”. Natomiast rodzice mogą wsiąść udział w konkursie i zdobyć prezent dla swojej pociechy. Nagrodą jest zestaw dwóch zabawek z serii (My Little Pony i Littlest Pet Shop). Wystarczy wejść na stronę konkurs.orange.pl i odpowiedzieć na dwa pytania oraz dodać krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ty powinien wygrać. Konkurs startuje dzisiaj (1 grudnia) i potrwa do 7 grudnia włącznie.

3a189e0f5983928cdaf8e4cb99c0d171bb2


Rozrywka

Muse na Orange Warsaw Festival 2015

Kasia Barys Kasia Barys
01 grudnia 2014
Muse na Orange Warsaw Festival 2015

Miło mi ogłosić, że pierwszym headlinerem na Orange Warsaw Festival 2015 będzie zespół Muse. Jeden z największych obecnie zespołów rockowych na świecie przyjedzie do Warszawy i wystąpi trzeciego dnia festiwalu. Będziecie się mogli bawić z nimi 14 czerwca na Służewcu. To nie wszystko. Już dzisiaj wiemy, że The Chemical Brothers, Asking Alexandria, Mela Koteluk i Kadebostany także zagrają na Orange Warsaw Festival 2015.

Od dzisiaj można kupować wyłącznie karnety, natomiast bilety jednodniowe będą dostępne od 2 lutego 2015. Pamiętajcie proszę i korzystajcie z oferty przygotowanej specjalnie dla klientów Orange. Ten, kto korzysta z naszych usług może kupić maksymalnie 2 karnety lub 2 bilety jednodniowe w kategoriach GA, GA (D) i GA (KIDS) ze zniżką 15%.

Bilety można kupić na www.orangewarsawfestival.pl/bilety i www.eventim.pl oraz w sieci stacjonarnych punktów sprzedaży Eventim.

Scroll to Top