Oferta

Wydłużamy ważność konta na dwa lata!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
05 października 2011
Wydłużamy ważność konta na dwa lata!

Na naszą odpowiedź na ruch T-Mobile nie musieliście czekać długo. Zdecydowaliśmy, że od dziś wydłużamy w Orange ważność konta. I to nie na 12, ale aż na 24 miesiące! Myślę, że to przekona największych niedowiarków, że potrafimy reagować błyskawicznie. Co więcej to doskonały moment, aby teraz przenieść do nas numer, ponieważ dwuletnia ważność konta to promocja tylko do końca listopada. Od razu jednak podkreślam, że po jej zakończeniu okres ważności będziemy wydłużać do 12 miesięcy. Oczywiście Ci, którzy przedłużą konto do 24 miesięcy, zachowają dłuższą ważność. Aby skorzystać z promocji należy wysłać darmowego SMS o tresci START na numer 8002. W promocji mogą uczestniczyć wszyscy klienci ofert na kartę z ważnym kontem głównym, oprócz użytkowników Zetafona. Przedłużać ważność SMS-em można wielokrotnie. Szczegóły tutaj


Odpowiedzialny biznes

Już w Korei

Marek Wajda Marek Wajda
05 października 2011
Już w Korei

Wy sobie smacznie śpicie, a ja od dwóch godzin pracuję. Nic dziwnego bo w Polsce 3:55 w nocy a tutaj 10:55. W Korei przesuwamy zegarki aż o 7 godzin! Poniżej hotel i pokoje, w których zatrzyma się polska reprezentacja, która wkrótce zmierzy się z Koreą Południową (i miejmy nadzieję, że zrewanżuje się za Mistrzostwa Świata z 2002 r.). Z ciekawostek dodam, że w tym hotelu zatrzymała się również drużyna Steaua Bukareszt oraz olimpijczycy z Uzbekistanu

Nasza reprezentacja przyjeżdża o 13, a popołudniu pierwszy trening. Część sztabu i piłkarzy doleci jutro.


Odpowiedzialny biznes

W drodze na szczyt!

Kasia Zablocka Kasia Zablocka
04 października 2011
W drodze na szczyt!

Tomek Sulewski, którego bardzo dobrze znacie, odbył niedawno miesięczną wyprawę do Chin, której głównym celem było zdobycie szczytu Muztagh Ata (7546 m n.p.m.). W wyprawie brało udział 9 osób, w tym znana himalaistka Anna Czerwińska. Zdobycie tak wysokiej góry jest trudnym zadaniem, wymagającym długiego przygotowania. – Wcześniej chodziłem po Tatrach, Alpach, ale chęć poznania gór wysokich zwyciężyła. Pierwszy raz wspinałem się na tak wysoką górę – opowiada Tomek.

O czym należy pamiętać planując wycieczkę do Chin? Tomek kontaktował się z bliskimi przede wszystkim przez telefon komórkowy. – Wyjeżdżając za granicę należy pamiętać, żeby już w Polsce uruchomić usługę roamingu. Można korzystać również z telefonii satelitarnej, jednakże wiąże się to z wyższymi kosztami niż roaming – radzi. Kolejnym rozwiązaniem jest zakup karty na miejscu. – Zakup karty telefonicznej w celu wykonywania połączeń międzynarodowych nie należy do najłatwiejszych i wiąże się z ogromną biurokracją. Należy udać się do odpowiedniego punktu i wypełnić formularz, w którym wymagane jest podanie swoich danych osobowych - opowiada.

Podczas wspinaczki na szczyt Muztagh Ata uczestnicy wyprawy kontaktowali się ze sobą za pomocą radia. – Co ciekawe, na całej trasie prowadzącej na szczyt mieliśmy zasięg w naszych telefonach komórkowych – dodaje z uśmiechem Tomek.

Wyjeżdżając do Chin należy nastawić się na utrudniony dostęp do internetu, dlatego już przygotowując się do wyjazdu warto zrobić listę miejsc, gdzie pomimo licznych blokad ze strony państwa będzie możliwe połączenie z Siecią. – W Chinach jest niewiele miejsc, gdzie można korzystać z Sieci. Jeżeli uda nam się połączyć z Internetem, kolejnym problemem jest bardzo mały transfer. Ogromnym wyzwaniem jest przesłanie nawet kilku zdjęć – opowiada Tomek. -  Najbardziej doskwierał mi brak Google oraz dostępu do bloga – dodaje z uśmiechem.

Tomkowi życzę zdobycia kolejnych szczytów i zapraszam do lektury jego bloga http://muztagh-ata-2011.blogspot.com/, na którym znajdziecie wiele cennych porad i szczegółową relację z wyprawy.

Scroll to Top