Rozrywka

Wygraj bilet na Orange Warsaw Festival z aplikacją Mój Orange

Beata Giska Beata Giska
23 maja 2023
Wygraj bilet na Orange Warsaw Festival z aplikacją Mój Orange

Lubicie dobrą muzykę, tańce, zabawę? Marzy Wam się wielka, letnia, plenerowa impreza? A do tego macie głowę pełną pomysłów? Łapcie za swój smartfon, wchodźcie w naszą aplikację i zagrajcie o bilety na najgorętsze koncerty tego sezonu.

Wielkimi krokami zbliża się Orange Warsaw Festival. Na blogu znajdziecie informacje o gwiazdach i atrakcjach eventu. A już dziś możecie wygrać wejściówki na dwa dni tego muzycznego święta. Co trzeba zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie zalogujcie się do aplikacji Mój Orange, a następnie należy:

  • kliknąć w baner konkursowy w zakładce <Dla Ciebie>,
  • dokończyć w kreatywny sposób zdanie: ”Bilet na Orange Warsaw Festival 2023 powinien być mój, ponieważ…”, uzupełnić wymagane pola i wysłać zgłoszenie.

 Konkurs „Wygraj bilet na Orange Warsaw Festival z aplikacją Mój Orange” trwa od 23 do 25 maja 2023 r. Jeden uczestnik może wygrać 1 z 10 biletów na dwa dni Orange Warsaw Festival, który odbędzie się 2 i 3 czerwca 2023 w Warszawie. Regulamin dostępny jest naszej stronie. O gwiazdach OWF przeczytacie tutaj.

A jeśli jeszcze nie macie aplikacji – warto pobrać ją już teraz. Znajdziecie w niej wygodny dostęp do panelu klienta, wszystkie rachunki w jednym miejscu, możliwość robienia szybkich opłat i korzystania ze sklepu Orange oraz wiele specjalnych promocji czy bonusy przeznaczone tylko dla użytkowników mobilnej wersji Mój Orange.


Rozrywka

Lil Yachty, Anne-Marie i Beat Stage na Open’er Festival powered by Orange 2023

Kasia Barys Kasia Barys
19 maja 2023
Lil Yachty, Anne-Marie i Beat Stage na Open’er Festival  powered by Orange 2023

Lil Yachty – niezwykle nieoczywisty artysta z Atlanty i autor viralowego hitu „Poland” oraz Anne-Marie - jedna z najbardziej popularnych współczesnych wokalistek popowych z UK, dołączają do składu Orange Main Stage na Open’erze 2023. Dziś odsłaniamy także pełen line-up Beat Stage - aż 14 artystów i artystek!

Lil Yachty

Lil Yachty to artysta nieoczywisty i ewoluujący. Reprezentant Atlanty z jednej strony z lekkością porusza się w świecie mumble-rapu, szerząc jednocześnie swój indywiduakny styl zwany "bubblegum trapem", a z drugiej nagrywa świetną, piątą płytę "Let's Start Here" (2023), wypełnioną psychedelic rockiem spod znaku Tame Impala, która ląduje w Top 10 sprzedaży w USA. Ale jego popularność sięga aż do Polski - i to nie bez powodu. Dzięki viralowemu sukcesowi hitu Poland, który w tekście i klipie w sposób bezpośredni nawiązuje do Polski, jego obecność na koncertowej i festiwalowej mapie naszego kraju jest w tym roku niezwykle pożądana. Lil Yachty w końcu w Polsce - oczywiście na Open'erze! 1 lipca, Orange Main Stage.

Anne-Marie

Anne-Marie wdarła się na światową scenę muzyczną niczym meteor. Brytyjska gwiazda, która zaczynała swoją artystyczną karierę na West Endzie dziś jest jedną z najbardziej uwielbianych kobiet światowego popu, mającą na koncie współpracę m.in. z Rudimental, Edem Sheeranem, Major Lazer, Jamesem Arthurem, Davidem Guettą czy Doją Cat. Po pierwszej EP-ce zatytułowanej "Karate" (Anne-Marie jest również trzykrotną mistrzynią świata w tej dyscyplinie), w 2018 roku ukazał się jej debiutancki album "Speak Your Mind", który, dzięki przebojom "2002", "Friends" czy "Alarm" wspiął się na 3 miejsce sprzedaży w UK. Jej drugi album "Therapy" (2021) odniósł jeszcze większy sukces, plasując się na 2 miejscu oraz zdobywając listy przebojów w kolejnych europejskich krajach. Tytuł albumu nie jest przypadkowy. Artystka wielokrotnie angażowała się w kampanie na rzecz poprawy świadomości wokół zdrowia psychicznego. W lipcu doczekamy się jej trzeciego albumu "Unhealthy". A już 29 czerwca Anne-Marie wystąpi na Open'erze!

Beat Stage

Maceo Plex, Paco Osuna, Ida Engberg, Marco Faraone, Kelly Lee Owens, Tini Gessler, Deaf Can Dance, Joana, Vacos!! A w festiwalową środę, z okazji 20-lecia działalności Catz’N’Dogz - Beat Stage pod opieką duetu, który świętować będzie razem z Heidi, FKA.M4A, An On Bast oraz Charlie.


Zielony Operator

Zamiast kupować można wypożyczyć

Hanna Jaworska-Orthwein Hanna Jaworska-Orthwein
19 maja 2023
Zamiast kupować można wypożyczyć

Prowadzicie biznes i potrzebujecie telefonów lub tabletów? Zamiast kupować, pomyślcie o leasingu urządzeń od Orange. Oto kilka powodów, dla których czasami lepiej wynajmować niż kupować.

Zacznę od kosztów, co dla każdego biznesu ma znaczenie. Nie trzeba od razu wydawać pieniędzy za sprzęt. Płacicie miesięczne raty, rozłożone w całym okresie użytkowania. W ten sposób koszty mogą być niższe nawet do 20% w porównaniu do zakupu za gotówkę. Nie jesteście właścicielami urządzenia, ale w zamian nie tracicie na spadku wartości urządzenia.

Ważne są też aspekty związane z eksploatacją. Wynajem pozwala cieszyć się najnowszym sprzętem i jego możliwościami, bo macie zagwarantowaną regularną wymianę aparatów co 24 miesiące. W ramach usługi urządzenia wymienimy w przypadku uszkodzenia czy kradzieży. Na koniec umowy macie do wyboru: zwrot telefonu lub przedłużenie okresu leasingu.  W Orange oferujemy dwa rodzaje leasingu: bez gwarantowanej ceny wykupu i niższą ratą lub z gwarantowaną ceną zakupu, często za „1 zł”.

I tu pojawia się dla mnie najbardziej interesujący aspekt z punktu widzenia zarządzania środowiskowego: brak kosztów związanych z utylizacją czy odsprzedażą używanego sprzętu. Nadmiar telefonów komórkowych staje się w pewnym momencie problemem w firmach, ponieważ po zakupie nowego nie wiadomo, co zrobić ze starym smartfonem. W zależności od wybranego wariantu odsprzedażą lub recyklingiem i utylizacją zużytego sprzętu zajmują się partnerskie firmy. Biznesowi zdejmujemy problem z głowy, a co ważniejsze z punktu widzenia gospodarki o obiegu zamkniętym, taki sprzęt nigdzie nie zalega i ma szansę na drugie życie.

Warto pamiętać, że każdy telefon, który dostaje dłuższe życie to kilkadziesiąt kilogramów emisji gazów cieplarnianych mniej do atmosfery i oszczędność cennych surowców potrzebnych do produkcji nowych urządzeń.

A jak to działa? Wystarczy kontakt z nami, a my przygotujemy ofertę szytą na miarę dla Twojego biznesu. Więcej TU 

To przykład kolejnego działania uzupełniające naszą strategię #OrangeGoesGreen. Dziś już wiemy, że nasze cele redukcji emisji CO2 własnych (-65% w 2025 vs 2015) zrealizujemy w tym roku. To dlatego coraz intensywniej zaczęliśmy działać w zakresie redukowania emisji w całym łańcuchu wartości, dla którego kluczowe są m.in. urządzenia i telefony i ich cykl życia.

A po więcej informacji zapraszam jak zwykle na razemdlaplanety.pl

Scroll to Top