Rozrywka

Wygraj zaproszenie i zobacz „Prawdziwe męstwo”

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
03 lutego 2011
Wygraj zaproszenie i zobacz „Prawdziwe męstwo”

O tym, że Orange kocha kino przekonywaliśmy Was już na blogu wielokrotnie. Nie wiem czy jednak wiecie, że to również nazwa jednej z naszych akcji kinowych - specjalnych pokazów dla mediów. Organizujemy rocznie kilka takich seansów, na których prezentowane są głośne premiery. Już wkrótce, 8 lutego w warszawskiej Cinema City Sadyba, pierwszy taki pokaz w 2011 roku.

Będzie to najnowszy film Ethana i Joela Coenów "Prawdziwe męstwo". Przed seansem o twórczości braci Coen i ich najnowszym obrazie opowie Tomasz Raczek. A sam film to remake słynnego westernu z Johnem Waynem. Opowiada historię 14-letniej Mattie Ross (Hailee Steinfeld), która chce dopaść mordercę ojca. Ma jej w tym pomóc szeryf Rooster Cogburn (Jeff Bridges). Dołącza do nich tajemniczy Teksańczyk LaBoeuf (Matt Damon), przekonany, że uda mu się wykorzystać Cogburna dla własnych celów. Trop wiedzie w sam środek terytorium Indian, gdzie niezwykłe trio napotka wiele przygód i niespodzianek.

Udało mi się zdobyć kilka zaproszeń również dla Was, więc czas na konkurs. Zaproszenia zdobędą Ci, którzy najszybciej i najciekawiej odpowiedzą na dwa pytania.

Kto zwykle montuje filmy braci Coen?

W filmie "Big Lebowski" John Goodman gra nawiedzonego, wietnamskiego weterana. Jakiej narodowości jest grany przez niego bohater? (oczywiście nie chodzi o to, że jest obywatelem USA)


Oferta

Dokończ hasło i wygraj iPada

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
03 lutego 2011
Dokończ hasło i wygraj iPada

Marketingowcy zrobili ciekawy konkurs, do którego Was zachęcam. Nagrody dużo lepsze niż z zaczarowanej szafy rzecznika. Wystarczy, że wymyślicie oryginalne zakończenie hasła "Uwielbiam zimę bo …" i wyślecie je SMS-em na nr 820 (koszt jak w planie taryfowym) do 7 lutego, a następnie będziecie utrzymywali aktywne konto telefonu, co najmniej do 20 marca. Dzień później, czyli 21 marca ze wszystkich propozycji wybierzemy 15 zwycięzców, którzy otrzymają po jednym z pięciu iPadów, konsoli Play Station lub iPodów. A to jeszcze nie koniec. Jeśli nie uda się Wam wygrać odjechanych gadżetów, dostaniecie szansę jeden z tysiąca pakietów SMS do Orange. Co zrobić? W dniach 22-31 marca wchodzicie na stronę www.facebook.com/orangepolska i wpisujecie w formularzu konkursowym numer telefonu, z którego wysłaliście hasło. Każdego dnia 100 osób, które wypełnią zgłoszenie najbliżej pełnej godziny zegarowej (pomiędzy 9:00 a 18:00) otrzyma pakiet 1000 SMS-ów. Szczegóły znajdziecie tutaj. Powodzenia


Odpowiedzialny biznes

Portugalia nie dla Polonii

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
02 lutego 2011
Portugalia nie dla Polonii

Żarty dla trenera Smudy się kończą. Na niespełna półtora roku przed Euro 2012 piłkarska reprezentacja Polski w Portugalii składem krajowym zagra z Mołdawią, a później najsilniejszym składem z drużyną z czołówki rankingu FIFA - Norwegią. Z pewnością ani w jednym, ani w drugim meczu nie zagrają wczesniej powołani zawodnicy Polinii Warszawa. Franciszek Smuda nie dogadał sie z właścicielem Czarnych Koszul i powołania dla czwórki polonistów wycofał. Ktoś powie mała strata - nie strata jest duża - bo skoro dziś trudno sie porozumieć i wypracować kompromis w sprawie powołania to ciekawe czy czy uda sie wypracować kompromis w innych trudnych sprawach, o których dziś jeszcze nie wiemy, a które na pewno czekają kadrę Franza.

 

Scroll to Top