Oferta

Wypasione modele w animalsach

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
07 lutego 2011
Wypasione modele w animalsach

Od jutra do oferty abonamentowej Delfin, Pelikan i Pantera wprowadzamy kilka wypasionych telefonów, dostępnych dotychczas głównie dla biznesu. Myślę, że zadowolą najbardziej wybrednych z Was. Chodzi o aparaty: Nokia N900, Samsung S5830 Galaxy Ace, Samsung S8530 Wave II, Sony Ericsson XperiaTM X10 mini pro, HTC 7 Mozart i HTC Desire Z. Zakończyliśmy też promocję studencką Sony Ericssona Hazel Quicksilver, który teraz będzie dostępny dla wszystkich klientów. Dodatkowo w animalsach  zmieniliśmy na lepsze ceny niektórych telefonów, dlatego jeśli ktoś szukuje się do przedłużenia umowy albo ma chęć wybrać naszą ofertę, jest dobry moment na zakupy. Jak zawsze zachęcam do ponegocjowania z naszymi konsultantami. Nie zapominajcie też o bonusach 20 lub 40 proc. więcej minut dla tych, co są z nami od kilku lat.


Odpowiedzialny biznes

Wygraj wycieczkę na mecz NBA

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
07 lutego 2011
Wygraj wycieczkę na mecz NBA

Prawdziwa gratka dla kibiców koszykówki, którzy korzystają z telewizji TP wraz z kanałem Orange sport. Właśnie ruszył konkurs, dzięki któremu mogą wygrać wycieczkę do Nowego Jorku, a tam zobaczyć na żywo dwa mecze NBA (już im zazdroszczę).

By wygrać należy wypełnić formularz i zaakceptować regulamin na stronie internetowej konkursu oraz poprawnie odpowiedzieć na dwa pytania. Zwycięzcy polecą do USA, gdzie poza sportowymi emocjami czeka ich zwiedzanie NY w grupie kibiców z całego świata. Pracownicy National Basketball Association, którzy będą przewodnikami wycieczki, poprowadzą kibiców m.in. na Statuę Wolności i do Empire State Building. Jeśli ktoś nie wie czy warto, to polecam obejrzenie filmu poniżej - pokazuje podobną wyprawę kibiców, którzy wygrali w 2010 roku.

A przy okazji przypominam, że w Portugalii trwa zgrupowanie Piłkarskiej Reprezentacji Polski. Piłkarzom towarzyszy nasz wysłannik Jarek Kończak, który śledzi treningi, mecze, rozmawia z piłkarzami i sztabem trenerskim. Szczegóły życia na zgrupowaniu, wywiady i ciekawostki związane z polską reprezentacją możecie zobaczyć na naszym blogu sportowym. Gorąco zapraszam.


Odpowiedzialny biznes

Psy szczekają a reprezentacja gra dalej

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
07 lutego 2011
Psy szczekają a reprezentacja gra dalej

Z tego meczu najbardziej zapamiętam dwa psy. Były to psy policyjne, które szczekały. Szczekały bo było głośno i polscy kibice zawodzili do nich chórem "hał hał hał". A psy zostały sprowadzone wraz z oddziałem szybkiego reagowania bo kibice nie wyglądali dla Portugalczyków na godnych zaufania i temperatura rosła wraz ze zmnienianiem się stosunku funkcjonariuszy do liczby kibiców (na korzyść tych drugich). Gdy pojawił się wspomniany oddział temperatura się zmnieszyła i pozostał standardowy doping - czyli 30 proc Polska, białoczerwoni, a 70 proc. - ci, którzy chodzą na mecze wiedzą jakie przyśpiewki królowały (ci, którzy nie chodzą niewiele stracili - więc tłumaczyć nie będę).

Ale pojawiła się tez przyśpiewka, które nie znałem - "ale nudy- ... płudy" i to chyba najlepiej recenzuje to co działo się na boisku. Mecz w sumie o nic, zagrany składem, który wybiegł w takim zestawieniu pierwszy raz i z żadnym przeciwnikiem. Aczkolwiek pewnie wartość szkoleniową taki sparing ma - podkreslam szkoleniową, bo emocjanalnej - przynajmniej dla kibica nie miał żadnej. Dobrze, tyle, że test zaliczyliśmy i przypadkowa bramka Plizgi nie tylko ucieszyła młodego zawodnika, ale zapewniła nam zwyciestwo.

A co na temat meczu mówili Franciszek Smuda, Grzegorz Wojtkowiak, Ariel Borysiuk, Szymon Pawłowski i inni zobaczcie poniżej sami.

 

 

 

 

Scroll to Top