Oferta

Wypróbuj za darmo mobilną TV

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
24 lutego 2011
Wypróbuj za darmo mobilną TV

W najbliższy weekend możecie przetestować kolejną naszą usługę za darmo. Tym razem na próbę dajemy mobilną telewizję w Orange. Na swoich telefonach obejrzycie bez ograniczeń wiadomości, ulubione seriale i programy rozrywkowe, w tym TVN Style, Polsat News, TVN24 oraz wiele innych kanałów. Bezpłatny weekend zaczyna się w piątek 25 lutego o godz. 20.00, a kończy w niedzielę 27 lutego o godz. 23.59. Usługę mogą przetestować wszyscy nasi klienci niezależnie od oferty, z jakiej korzystają. Wystarczy wejść na m.orange.pl/tv by cieszyć się weekendami w Orange. Więcej informacji o mobilnej tv znajdziecie tutaj. Informacyjnie dodam jeszcze, że promocja dotyczy tylko kanałów standard, a wszystkie premium są płatne zgodnie z cennikiem. Szczegóły w regulaminie. Na koniec ciekawa informacja dla posiadaczy telefonów z Androidem. Dziś na Android Market została opublikowana aplikacja Orange TV player, znacznie ułatwiająca korzystanie z telewizji w telefonie.


Oferta

Pakiety dla najtańszego Orange Free

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 lutego 2011
Pakiety dla najtańszego Orange Free

Od jutra do najtańszej oferty Orange Free dokładamy możliwość kupienia trzech pakietów: 200 MB za 5 zł; 600 MB za 10 zł i 1 GB za 25 zł. Jak wiecie "19" pozwalała na bezlimitowe ściąganie danych w nocy (od północy do 8.00) , a poza tym czasem każdy 1 MB kosztował 5 gr. Teraz przy dokupieniu pakietu wyjdzie dużo taniej. Pakiety można wykorzystać do końca trwania okresu rozliczeniowego, w trakcie którego włączyliście usługę. Przy okazji dodam, że ruszyliśmy z kampanią Orange Free pt. Hotel Wygoda. Spot do obejrzena poniżej, a nasze motto brzmi: "Używając internetu mobilnego w Orange czujesz się jak w dobrym hotelu, na który każdy może sobie pozwolić".

Aktualizacja, godz. 19.45: Najwyższy pakiet 1 GB nie będzie kosztował 25 zł. Pomyliliśmy się i dlatego od jutra korzystajcie tylko z dwóch niższych pakietów. Trzeci, w nowej cenie dołożymy jak tylko zrobimy niezbędną aktualizację w systemach IT. Przepraszam za wprowadzenie z błąd.


Odpowiedzialny biznes

Muzealnie? Wirtualnie!

Bartlomiej Roch Bartlomiej Roch
23 lutego 2011
Muzealnie? Wirtualnie!

Pewnie słyszeliście już o projekcie Google Art Project, który umożliwia wirtualną wizytę w 17 muzeach i galeriach sztuki na całym świecie?  Muzea te to m.in.: nowojorskie MoMA, Metropolitan Museum i Frick Collection, Museo Reina Sofia i Muzeum Thyssen Bornemisza w Madrycie, National Gallery w Londynie, Pałac w Wersalu, Ermitaż w Petersburgu, Galeria Trietiakowska w Moskwie, Rijksmuseum i Muzeum Van Gogha w Amsterdamie, Tate Britain i National Gallery w Londynie, Freer Gallery przy Smithsonian Institution w Waszyngtonie, Uffizi we Florencji oraz nowopowstałe Muzeum Kampa w Pradze. Z pewnością tego typu rozwiązanie znacząco przyczyni się do walki z wykluczeniem w dostępie do kultury. To prawdziwa przyszłość nowoczesnego muzealnictwa, która wbrew pozorom jeszcze bardziej zachęci do odwiedzania muzeów w rzeczywistości.

W Polsce jako pierwsze swoje zbiory w wirtualnej przestrzeni udostępniło w 2008 r. Muzeum Powstania Warszawskiego i to dzięki Fundacji Orange oraz Grupie TP. Jeżeli nie mieliście okazji jeszcze odwiedzić tej strony, koniecznie to zróbcie: wystawy są przedstawione w technologii 3D, zamieszczone zostały nagrane wspomnienia uczestników powstania, jest szeroki zasób materiałów oraz nagrania archiwalne z czasów powstania. Dzięki temu, przestrzeń wirtualna stała się nie tylko nową formą prezentacji zasobów muzealnych, ale też sama oferta rzeczywistej ekspozycji została wzbogacona o dodatkowe formy przekazu dzięki wykorzystaniu multimediów. Innym projektem tego typu, który uzyskuje nieprzerwanie od  2008 r. wsparcie Fundacji Orange to Wirtualny Sztetl. Zaangażowanie Grupy TP pozwoliło na stworzenie i rozwój portalu posiadającego jak dotąd 500 000 unikalnych użytkowników ze 150 krajów i 4 000 000 odsłon a także umożliwia stałą aktualizację, rozbudowę i unowocześnianie portalu oraz kolejne tłumaczenia tekstów na język angielski, niemiecki i hebrajski.

Tym z Was, którzy wolą jednak bezpośredni kontakt z wystawami, gorąco polecam wybranie się do Muzeum Narodowego w Warszawie na bardzo ciekawą  prezentację polskiego dizajnu z lat 1955-68  "Chcemy być nowocześni". Na stronie MNW  możecie zobaczyć wideo-zaproszenie na tę wystawę, która potrwa do 17 kwietnia.

Scroll to Top