Rozrywka

Wyraź emocje i wygraj bilety na OWF

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
06 maja 2013
Wyraź emocje i wygraj bilety na OWF

Muzyka towarzyszy Ci niemal na każdym kroku? Masz ochotę na zabawę i przy okazji wygrać bilet na Orange Warsaw Festival 2013? Pokaż więc nam jak czujesz muzykę i weź udział w konkursie. Można wygrać podwójny karnet na płytę na OWF 2013 r., dostęp do Deezera na 3 miesiące lub limitowaną koszulkę festiwalową. Zabawa startuje już dzisiaj i potrwa do 22.05.

Jak się bawić? Żeby wziąć udział w grze musisz wejść na www.facebook.com/OrangeWarsawFestival  w zakładkę konkursową i uruchomić aplikację. Następnie stań się fanem OWF - stwórz swojego awatara :) i weż udział w zadaniach konkursowych.

Etapy są trzy.

1. Etap "Make noise with Orange" daje Ci niepowtarzalną okazję na wirtualne pokierowanie próbą zespołu muzycznego.

2. Etap "Let' s move with Orange to z kolei zadanie na poprawne zatańczenie układu ale nie martw się - wyczucie rytmu nie jest tu wymagane;) Ważna jest precyzja w przyciskaniu wskazanych kontrolerów w odpowiednim momencie.

Po dwóch grach zręcznościowych, Etap 3  - "Be smart with Orange" to dla odmiany quiz wiedzowy o OWF i jego gwiazdach.

6ddf27609ffd9558a86916d46a88fea570c 90b7bffd4ede2656a90b861138c7dffe613

Festiwal coraz bliżej, jeśli więc chcesz go zobaczyć na żywo a nie masz jeszcze biletu, do dzieła!:) Uwaga: Nagrody Główne to aż 200 dwuosobowych karnetów na płytę na OWF 2013. Co więcej, można zwiększyć swoje szanse zapraszając znajomych do Aplikacji. Spróbujecie? Dajcie znać czy dobrze się bawiliście, a koniecznie jeśli uda Wam się wygrać :) Powodzenia.


Odpowiedzialny biznes

Kliczko vs Pianeta: Włoch sprawi sensację?

Krzysztof Smajek Krzysztof Smajek
03 maja 2013
Kliczko vs Pianeta: Włoch sprawi sensację?

W sobotę Władimir Kliczko skrzyżuje rękawice z Francesco Pianetą podczas gali w Mannheim. Czy niepokonany Włoch może sprawić sensację? W wadzie ciężkiej nie można niczego wykluczyć, ale odpowiedź na powyższe pytanie brzmi – nie.

Władimir Kliczko pod każdym względem dominuje nad swoim rywalem. Ukrainiec jest szybszy, mocniej  bije i ma większe doświadczenie. Pianeta jest niepokonany, ale do tej pory nie walczył z wymagającymi rywalami. Wprawdzie ma na rozkładzie byłego mistrza świata Olivera McCalla, ale Amerykanin w walce z Pianetą był już cieniem zawodnika sprzed lat.

Włoch twierdzi, że odbierze mistrzowskie pasy Kliczce, bo zna jego słabe strony. No cóż – pogadać każdy może. Już wielu śmiałków twierdziło, że ma patent na Kliczkę, ale między linami nie zmusili Ukraińca do większego wysiłku.

Przed sobotnim pojedynkiem rozmawiałem z Andrzejem Kostyrą, który stwierdził, że Kliczko wykona wyrok na Pianecie w okolicach 5-6 rundy. I to jest bardzo prawdopodobny scenariusz. Mam tylko nadzieję, że Pianeta nie przegra tego pojedynku już w szatni i że nie wejdzie do ringu tylko po wypłatę jak Jean Mormeck, który w walce z Kliczką zadał tylko trzy celne ciosy.


Oferta

FunTab 10.1 – pierwsze wrażenia

Marek Wajda Marek Wajda
02 maja 2013
FunTab 10.1 – pierwsze wrażenia

Do moich rąk trafił w końcu FunTab 10.1 czyli młodszy, ale większy brat FunTaba 7.0, którego możecie dostać z naszą ofertą internetu.

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Większy ekran, szybszy procesor, lepsza karta graficzna. Widać różnicę podczas odpalania aplikacji i pracy. Przeglądanie stron internetowych czy oglądanie filmów jest o wiele bardziej komfortowe. Aczkolwiek nie jestem do końca przekonany do tabletów 10 calowych. Tak jak pisałem wcześniej - należę raczej do fanów mniejszych urządzeń, kóre mogę schować do kieszeni kurtki czy bojówek.

Ale to kwestia gustu i potrzeb. Mojej 3-letniej Ani, która pomaga mi w testach, zdecydowanie bardziej podoba się większy ekran, bo łatwiej można wybierać kolory i przez przypadek nie włączyć jakiegoś innego programu.

dbee72391fc52a061b36576aa42c3960b32

Większy głośnik to kolejna zaleta, choć przyznam, że ja akurat nie narzekam na ten z FunTaba 7.0. Dodam jeszcze, że bardzo pozytywnie zaskakuje mnie bateria. Tablet włączony jest od wczoraj, a wyczerpanie baterii pokazuje dopiero 50% - faktem jest, że intensywnie pracowałem na nim ok. 3 godzin.

W przyszłym tygodniu opowiem Wam o wrażeniach, sprawdzę zgłoszone przez Was do testów aplikacje i urządzenia. Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie w komentarzach. Nad specjalną wersję crash testu też pomyślę ;)

Scroll to Top