Oferta

Wyremontowaliśmy stronę internetową „Mój Orange”

Piotr Domański Piotr Domański
09 grudnia 2015
Wyremontowaliśmy stronę internetową „Mój Orange”

Nie bądźcie zdziwieni, gdy zalogujecie się do Mój Orange na naszej stronie internetowej, bo zrobiliśmy mały remont: przemalowaliśmy ściany, wymieniliśmy meble i położyliśmy nową podłogę ;-)

A już na serio to słuchamy Was i w oparciu o Wasze opinie zmieniliśmy szatę graficzną na bardziej przyjazną i spójną z docenianą przez Was aplikacją mobilną. Jednocześnie to ciągle dobrze Wam znany Mój Orange i wszystkie dotychczasowe funkcje są w nim dostępne. W dalszym ciągu możecie zarządzać tam swoimi usługami, sprawdzić limity transferu danych, czy opłacić fakturę.

Tak serwis wyglądał przed zmianami:

c4f572177ccdc5a684a460d3505722d72df

a tak wygląda teraz:

6f789c5f58e6dbb0c8f2cda568a185e6e8b

A skoro przy płatnościach mobilnych jesteśmy zajrzyjcie do artykułu, o konkursie w którym możecie wygrać iPhone 6 :-)

 


Odpowiedzialny biznes

Blog Orange najlepszym profesjonalnym blogiem firmowym roku!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
08 grudnia 2015
Blog Orange najlepszym profesjonalnym blogiem firmowym roku!

Takie wiadomości to zawsze satysfakcja, ale też świetna okazja do podziękowań. Dlatego naszym blogerom i przede wszystkim Wam czytelnikom, bez których całe to przedsięwzięcie nie miałoby sensu - bardzo dziękuję. Cieszę się, że zaglądacie tutaj, czytacie nasze wpisy i komentujecie. Skąd ten początek?

W konkursie na najlepsze firmowe blogi w Polsce, blog Orange Polska został nagrodzony w dwóch kategoriach - zajął pierwsze miejsce w kategorii Blog Profesjonalny Roku 2015 oraz zajął drugie miejsce w kategorii Blog Firmowy Roku Dużych Firm. W kategorii Blog Profesjonalny, w której w tym roku brano pod uwagę 25 dzienników internetowych oceniano te, które działają dłużej niż 4 lata. Nasz blog został oceniony bardzo wysoko, otrzymał 552 punkty, o 32 więcej niż kolejny w kategorii - studentsinwarsaw.com. Szczegółowe wyniki znajdziecie tutaj.

Organizatorem konkursu jest od 7 lat Dominik Kaznowski i jego strona blogifirmowe.com. Wielki szacunek za pracę, która jest w to wkładana. W tym roku na blogu Orange opublikowaliśmy do tej pory 435 wpisów, czyli nieco ponad 8 tygodniowo. Trzy teksty, które spotkały się z największym Waszym odzewem uzyskały ponad 100 komentarzy. Najbardziej aktywnym miesiącem był październik, w którym pojawiło się 55 wpisów.


Oferta

Orange na Mikołaja

Piotr Domański Piotr Domański
05 grudnia 2015
Orange na Mikołaja

Mikołajki już jutro, Boże Narodzenie za dwa tygodnie, a my wszyscy poszukujemy prezentów dla najbliższych. W ofercie świątecznej Orange znajdziecie kilka ciekawych propozycji - nie tylko prezentów dla bliskich, ale także usług, które z jednej strony zapewniają Wam wygodę, z drugiej zatrzymają kilka złotych w Waszych portfelach.

W tym roku ofert i promocji, które przygotowaliśmy na Święta jest sporo, zdecydowałem się więc na swój prywatny ranking. Pozycje są trzy (i pół ;-) ).

Smart Plany LTE ze smartfonem i prezentami za złotówkę. Smart Plany LTE znacie pewnie wszyscy: cztery wersje, począwszy od 39,99 zł po 89,99 zł, a  w ramach nich duże pakiety transferu danych, a także począwszy od planu za 49,99 zł nielimitowane rozmowy i SMS-y. Są też dwa Plany Wspólne, w których otrzymujecie maksymalnie trzy karty SIM oraz jedną kartę wyłącznie do internetu i dzięki temu za pojedynczy abonament no limit płacicie znacznie mniej. To już wiecie. Ale może nie zwróciliście uwagi na prezenty, które dajemy dodatkowo, w zależności od telefonu i planu, który wybierzecie. A są one bardzo fajne – na przykład: smartwach Alcatel OneTouch, seniorfon, tablet 8” i smartfon. Tutaj macie wszystkie informacje.

„Prezenty przez cały rok” w ofercie na kartę, czyli bonus, który dostajecie od nas za doładowanie telefonu. Usługę wystarczy aktywować wysyłając SMS o treści PREZENT. Później zliczamy wszystkie doładowania, które robicie aż do 8 stycznia i w zależności od ich łącznej sumy, nawet przez rok otrzymujecie od nas co miesiąc bonus. Za każdym razem jest to 30 minut do wszystkich sieci, ważne przez 7 dni. Wszystkie informacje o promocji znajdziecie pod tym linkiem.  Dodam tylko, że możecie zrobić prezent komuś bliskiemu i przekazać mu bonus, a my go dodatkowo podwoimy.

Internet LTE dla domu, to ostania z ofert, którą chciałem Wam przypomnieć. Moim zdaniem bardzo ciekawa, choć w jej opisie nie pojawia się słowo „prezent”. Jak działa? Po zakupie usługi, wyznaczacie punkt, w którym zostanie stworzona Wasza „strefa domowa” czyli obszar w promieniu 500 metrów, w którym macie nielimitowany internet. Poza tym obszarem macie do dyspozycji dość duży pakiet darmowego transferu (20 lub 40 GB). W prezencie, (który jednak i tutaj jest) ;-), w ramach pakietu otrzymujecie także abonament komórkowy. Poszperajcie na tej stronie, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej! Drugą ofertą internetu jest mobilny Orange LTE Free Net – z dużym pakietem danych na transfer z pełną prędkością. Po jego wykorzystaniu nadal możecie korzystać z internetu z prędkością 5 lub 10 Mb/s – ale to w tańszych abonamentach, bo już od 34,95 zł internet macie właściwie bez limitu. Wszystko znajdziecie tutaj.

To mój prywatny ranking, a jeżeli uważacie, że któraś z ofert jest ciekawsza dajcie znać w komentarzach!

Scroll to Top