Sieć

Wystartowaliśmy z UMTS900

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
05 sierpnia 2013
Wystartowaliśmy z UMTS900

Jak wiecie intensywnie modernizujemy i rozbudowujemy naszą sieć. Wielu z Was już zauważyło pozytywne efekty, choćby w postaci zwiększenia się zasięgu mobilnego internetu. Mamy więc nadzieję, że ucieszy Was informacja o tym, że zrobiliśmy kolejny krok abyście mogli swobodnie korzystać z internetu o jeszcze większym zasięgu. Na wybranych obszarach, uruchomiliśmy właśnie dostęp w technologii HSPA+ (do 21 Mb/s) na UMTS900. To istotne uzupełnienie zasięgu HSPA+ DC (do 42 Mb/s), który działa na UMTS2100. Na początek objęliśmy UMTS900 okolice Białegostoku, Elbląga, Ełku, Gorzowa, Krosna, Nowego Sącza, Olsztyna, Przemyśla, Rzeszowa, Szczecina, Tarnobrzega, Tarnowa i Zielonej Góry. Nasze plany są jednak znacznie ambitniejsze. Dzięki rozbudowie sieci i wykorzystaniu obu pasm UMTS, już za rok w zasięgu naszego szybkiego internetu znajdzie się aż 98,9% mieszkańców Polski.

O tym jakie znaczenie dla dostępności internetu ma uzupełnienie zasięgu UMTS2100 przez UMTS900 najłatwiej przekonać się porównując przykład okolic Tarnobrzega.

fbdfd1838c7688422a72698a7f4ada4f1d0


Odpowiedzialny biznes

Miał jeździć na wózku, będzie walczył w UFC

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
03 sierpnia 2013
Miał jeździć na wózku, będzie walczył w UFC

Lekarz powiedział kiedyś Danielowi Omielańczukowi, że ten nie będzie mógł chodzić. Dziś polski zawodnik mieszanych sztuk walki szykuje się do debiutu w UFC... Pomijając jakość leczenia w naszym kraju, to i tak 31-letni Omielańczuk musiał wykonać kawał świetnej roboty. W końcu najlepsza na świecie organizacja nie zaprasza do siebie przypadkowych wykidajłów. Dlatego nie mogę się doczekać serii nowych reportaży, które będą poświęcone właśnie naszemu ciężkiemu. Zwłaszcza, że gość nie tylko się dobrze bije, ale też... uczy.


Rozrywka

Piątek z „Dwa w jednym” i konkurs

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
02 sierpnia 2013
Piątek z „Dwa w jednym” i konkurs

Piątek to weekendu początek :-))) A najlepiej zacząć go z kolejnym odcinkiem programu „Dwa w jednym” ! Znacie? Lekko Stronniczy duet prowadzących -Włodek Markowicz i Karol Paciorek w swoim-naszym nowym formacie goszczą na orangemusic.pl od czerwca i co piątek zabierają widzów w pop-kulturową podróż bez trzymanki. Komentują najświeższe wydarzenia muzyczne i nie szczędzą złośliwości najjaśniejszym personom showbiznesu. Standardowych uszczypliwości pod własnym adresem też nie brakuje. Słowem – kwintesencja wszystkiego, co Karol i Włodek robią najlepiej ! ;-)

Dla tych, którzy jakimś dziwnym trafem nie znają jeszcze Panów i nie wiedzą, czego się można spodziewać po pogramie, zwiastun:

PlayWyłącz głos

A w dzisiejszym odcinku konkurs, który jest finałem bardzo fajnej akcji więc zachęcam :-)

Łona z Weberem i The Pimps nagrali i zarejestrowali specjalny koncert w Studiu S1 z całą bandą świetnych muzyków i dobrą produkcją. Łona to ta część rapu, która uważana jest za ciut bardziej „inteligentną” ;-) jeśli chodzi o teksty. Zadanie konkursowe polega na zaproponowaniu swojej zwrotki na jakiś temat, która ma być utrzymana w stylistyce rapu Łony. Pamiętajcie więc, że Łona zazwyczaj rapuje o innych kwestiach, niż popularne w rapie : pieniądze, kobiety i szybkie samochody ;-) 10 płyt z autografami powędruje do autorów 10 najlepszych zwrotek. Dodatkowo, ta najlepsza z najlepszych zwrotek w następnym odcinku „Dwa w jednym” zostanie „zarapowana” przez naszych prowadzących w jakiś dowcipny sposób :-)  Spróbujecie?  Znacie kwałki Łony ?

Miłego weekendu, bawcie się ;-) i dajcie znać czy podoba Wam się program : „Dwa w jednym”.

Scroll to Top