Oferta

Xiaomi Redmi 12C w atrakcyjnej cenie

Beata Giska Beata Giska
14 kwietnia 2023
Xiaomi Redmi 12C w atrakcyjnej cenie

Szukacie tańszego i sprawdzonego telefonu w dobrej cenie? W tym tygodniu polecamy szczególnie Xiaomi Redmi 12 C 3/64 GB.

Od dziś, przez najbliższy tydzień, będziecie mogli kupić ten model, w różnych konfiguracjach ofertowych, a w każdej z nich w atrakcyjnej cenie. Można wybierać dowolny plan mobilny lub pakiety Orange Love.

Polecany smartfon Xiaomi

Xiaomi Redmi 12 C 3/64 GB to niskobudżetowy smartfon dostępny dla każdego. Prosty w obsłudze, ma elegancki wzór na obudowie, zaskakuje jakością zdjęć. Posiada wydajną baterię, szybki Bluetooth, opcję Dual SIM, a także tryb czytania chroniący wzrok oraz możliwość wykonywania płatności zbliżeniowych.

Więcej informacji o Xiaomi Redmi 12C, a także o innych urządzeniach Xiaomi, znajdziecie na orange.pl.


Zielony Operator

Posadziliśmy kolejny hektar lasu

Hanna Jaworska-Orthwein Hanna Jaworska-Orthwein
14 kwietnia 2023
Posadziliśmy kolejny hektar lasu

Na Podlasiu rośnie kolejny hektar bioróżnorodnego Lasu Na Zawsze. Posadzili go finaliści eko-rywalizacji - akcji dla naszych pracowników, popularyzującej nawyki ograniczające własny ślad węglowy. Las będzie rósł z intencją zrównoważenia emisji czerwcowego wydarzenia Perspektywy Women In Tech Summit, którego partnerem jest Orange Polska.

Jak zachęcić pracowników do zmiany nawyków dla planety? Najlepiej edukując i aktywizując ich do działania. Taki cel przyświecał eko-rywalizacji „Im dalej las tym lepiej”. Przez 9 tygodni, 11 drużyn podejmowało tematyczne eko-wyzwania, publikując na wewnętrznej platformie własne i drużynowe osiągnięcia

Tematyka zadań była różnorodna i koncentrowała się wokół ograniczania własnego śladu węglowego i emisji związanych z naszym cyfrowymi i dietetycznymi nawykami oraz transportem. Drużyny były zasilane wiedzą ekspercką, dzieliły się swoimi praktykami z innymi, a także zbierały telefony, które trafiły do recyklingu. Zwycięskie drużyny zaprosiliśmy do wspólnego posadzenia lasu.

Efekt - 1400  posadzonych drzew w miejscowości Brzozowo-Chrzczony, w miejscu wyciętego przez właściciela lasu. Teraz będą rosły tam liściaste gatunki takie jak : lipa, dąb szypułkowy, grab, klon, jarząb, grusza, głóg, topola, bardziej odporne na zmiany klimatu np. susze.

Chronimy dojrzałe dęby i graby

Lasy sadzimy z Fundacją Las Na Zawsze, która rozszerzyła działalność chroniąc także dojrzałe lasy.  Skąd idea? Chodzi o to by ochronić to, co mamy w naturze najcenniejszego i zachować dojrzałe ekosystemy, liściaste skarby pełne różnorodnego życia. Ochroną będą obejmowane istniejące, dojrzałe lasy, w których nie będzie prowadzona żadna działalność gospodarcza. Mają pozostać naturalnymi zbiorowiskami leśnymi, w których wszelkie procesy przyrodnicze będą przebiegać zgodnie z prawami natury, bez ingerencji ze strony człowieka. Więcej można przeczytać tutaj.

W Orange gorąco kibicujemy tej idei i ją wspieramy. Dzięki akcji m.in. świątecznej kartki do klientów biznesowych oraz zakupu eko-akcesoriów, chronimy już ponad hektar pięknego lasu w Woli Zadybskiej. Znajdziemy w nim dęby, osiki, brzozy, z rzadka sosny, ale przeważają 30-40 letnie graby, najtwardsze drzewa w Polsce.

Nasza droga do neutralności

Sadzenie i ochrona lasów to nasze działania uzupełniające. Nie zapominamy o najważniejszych źródłach emisji gazów cieplarnianych (energia), skupiając wysiłki za ich redukowanie. Na koniec 2022 roku nasze emisje własne zredukowaliśmy o 38% w porównaniu do 2015 roku. Do 2025 roku ma to być już -65%. Kluczowe działania Orange dotyczą dalszej optymalizacji zużycia energii oraz przechodzenia na jej źródła odnawialne. W 2040 roku osiągniemy neutralność klimatyczną netto: dla emisji własnych i całości tzw. łańcucha wartości.


Oferta

W Orange na kartę 2500 GB za darmo

Beata Giska Beata Giska
12 kwietnia 2023
W Orange na kartę 2500 GB za darmo

Na użytkowników Orange na kartę czeka bonus i to naprawdę duży. Sprawdźcie, jak zgarnąć aż 2500 gigabajtów i na czym polega nowa akcja. U nas promocje się sumują!

12 kwietnia uruchomiliśmy promocję 2400 GB za darmo przez rok dla wszystkich klientów, mających aktywną cykliczną usługę: Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB + 5G pass - w wersji za 35 zł lub za 39 zł miesięcznie.

Mogą oni otrzymać 12 paczek po 200 GB każda, które włączają się po aktywacji usługi, a także po każdorazowym odnawianiu jej w kolejnych miesiącach. Dodatkowo, rejestrując się w Mój Orange można odebrać 100 gigabajtów i razem mieć ich aż 2500.

Jak skorzystać z promocji?

KROK 1: zarejestrować się w promocji za pomocą:

  • SMS-a o treści 2400 GB na numer 811 (bezpłatny) lub w aplikacji Mój Orange.

KROK 2: Włączyć usługę: Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB na 31 dni (cykliczna). Usługę w wersji za 35 zł z pakietem 17,5 GB można łatwo aktywować jednym z trzech sposobów:

  • SMS-em o treści AKT35 CYKL pod numer 630,
  • kodem USSD *101*2*35#,
  • w aplikacji Mój Orange.

Pierwsza paczka 200 GB zostanie przyznana od razu, a kolejne przy odnowieniu się usługi.

Jeżeli użytkownik ma już aktywną usługę i wyśle SMS-a rejestracyjnego do promocji (czyli inna kolejność kroków niż opisane powyżej), to pierwsza paczka 200 GB zostanie przyznana przy najbliższym odnowieniu usługi.

2500 GB to suma GB z 2 promocji:

  • nowej promocji 2400 GB za darmo przez rok (12 x 200GB) oraz
  • istniejącej promocji 100 GB na 31 dni za rejestrację konta Mój Orange

Można skorzystać z obu usług - skumulować swoje dodatkowe gigabajty i cieszyć się nimi przez cały rok. Przyda się to na nadchodzące wakacje i na każdą okazję.

Promocja trwa do 30 września 2023 roku (do tej daty można ją uruchomić). Szczegóły znajdują się w regulaminie, a o ofercie na karcie można przeczytać na orange.pl.

Scroll to Top