Odpowiedzialny biznes

XX Finał WOŚP – znów rekord?

Monika Kulik Monika Kulik
09 stycznia 2012
XX Finał WOŚP – znów rekord?

Najgorętsza niedziela zimy już za nami. Po raz kolejny udowodniliśmy, że potrafimy dzielić sięz innymi i pomagać.

Z Sercem i Rozumem oraz naszymi wolontariuszami odwiedziliśmy wczoraj studio Finału, aby przekazać bilet dla 2 osób na Euro. Jeszcze przez dziesięć dni można go licytować na aukcjach WOŚP. Na razie osiągnął cenę 11 300 zł. Czekamy na więcej ;) Tym bardziej, że jak powiedział wczoraj Jurek Owsiak– będzie grała Polska z Niemcami ;).

Natomiast zakończyła się już licytacja złotych kart – w tym roku pozyskaliśmy dzięki nim 423 365 zł., a za jedynkę trzeba było zapłacić tylko 65 tys. złotych.

Mamy już też wstępne dane z SMSów i linii charytatywnej. Dzięki klientom TP i Orange do puli WOŚP trafiło w tym roku ok. 838 tys. zł.

Na ostateczne wyniki XX Finału trzeba będzie poczekać jeszcze kilka dni, ale są szanse na koleny rekord. Przypomnijmy – w ubiegłym WOŚP zebrała w sumie 47 248 415 zł.


Odpowiedzialny biznes

Licytujcie bilety na Euro 2012 i złote karty

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
08 stycznia 2012
Licytujcie bilety na Euro 2012 i złote karty

Dziś po raz dwudziesty gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, którą Grupa TP wspiera niemal od początku. Monika pisała na blogu o naszym zaangażowaniu w czwartek. Dlatego nie powtarzając się, zachęcam Was tylko do licytowania złotych kart telefonicznych, podwójnego biletu na finał Euro 2012, Serca i Rozumu i innych gadżetów, które podarowaliśmy w tym roku na WOŚP. Wszystkie aukcje znajdziecie tutaj. Powodzenia.


Odpowiedzialny biznes

Wybierz Gwiazdę Dobroczynności!

Monika Kulik Monika Kulik
06 stycznia 2012
Wybierz Gwiazdę Dobroczynności!

I znów mamy szansę wybrać Gwiazdę Dobroczynności - czyli osobę, która swoją popularność wykorzystuje, aby pomagać innym.

Zachęcam do głosowania na Tomasza Majewskiego, ambasadora programu „Szkoła bez Przemocy”, który został nominowany do nagrody w kategorii „Twarz kampanii społecznej”. Wspiera on ten Program od 2009 roku. Nie tylko firmuje go swoją twarzą, ale przede wszystkim spotyka się w szkołach z dziećmi, rodzicami i nauczycielami i pokazuje młodym ludziom, że warto swoją energię zainwestować w doskonalenie swoich umiejętności i w sport.

A żeby Was jeszcze zachęcić dodam, że organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody dla głosujących – min. zaproszenie na Galę Finałową Konkursu – Charytatywny Bal Gwiazd Dobroczynności, który odbędzie się 18 lutego 2012 w Warszawie. Wejdźcie na stronę www.gwiazdydobroczynnosci.pl i oddajcie swój głos już dziś. Głosowanie potrwa do 5 lutego 2012. Można głosować raz na dobę.

Scroll to Top